Biely úložný dvojbox LEGO®

Biely úložný dvojbox LEGO®

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:LEGO®
Cena:13.00 €
Cena bez DPH:10.83 €
Dostupnosť:skladom
Biely úložný dvojbox LEGO® 5 (100%) 17 x hodnotené

Ukážte svojim deťom, že aj upratovanie môže byť poriadna zábava. Len tak nikto z nich totiž neodolá čarovnému boxu v podobe obrovskej LEGO® kocky. Schovajú sa do nej menšie hračky, potreby na kreslenie, zbierka známok a odznakov po oteckovi. Proste všetko, čo nechcete len tak stratiť. Nezabudnite si namiešať viac boxov rôznych farieb a veľkostí. Izbička vašich najmenších sa potom premení na jednu veľkú stavebnicu. Takú, ktorú im budete aj vy závidieť ♥


 • Drevená škatuľa na hračky Really Nice Things Toys
  Drevená škatuľa na hračky Really Nice Things Toys

  Zakopávate doma o autíčka, loptičky, plyšákov a neraz ste si na vlastnej koži vyskúšali, aké mučivé je šliapnutie na kocku lega?..

  62.00 €
 • Detský úložný kôš petrolejovej farby Wenko Greta 24 l
  Detský úložný kôš petrolejovej farby Wenko Greta 24 l

  Značka Wenko prichádza s rozkošnými úložnými košmi, ktoré si zamilujete vy aj vaša ratolesť. Detskej izbe budú náramne slušať, a..

  15.00 €
 • Úložný box Flexa Safari
  Úložný box Flexa Safari

  Textilná kolekcia Safari podporuje fantáziu malých dobrodruhov. Deti sa učia poznávať zvieratká zo Savany a až pôjdu večer spať,..

  22.00 €
 • Úložný box Flexa Forest
  Úložný box Flexa Forest

  Textilná kolekcia Forest vaše chrobáčiky zavedie na zelenú paseku uprostred lesa, kde sa stretávajú všetky lesné zvieratká. Ponoria sa..

  22.00 €
 • Zelený úložný box Flexa Room
  Zelený úložný box Flexa Room

  Úložný box skvele doladí finálny vzhľad detskej izby. Hodí sa nielen k nábytku v škandinávskom štýle, ale vďaka svojmu jednoduchému..

  22.00 €
 • Sivý úložný box Flexa Room
  Sivý úložný box Flexa Room

  Úložný box skvele doladí finálny vzhľad detskej izby. Hodí sa nielen k nábytku v škandinávskom štýle, ale vďaka svojmu jednoduchému..

  22.00 €  Doporučujeme detské úložné boxy. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | detský nábytok | detské skrine a úložné priestory sa nachádza biely úložný dvojbox lego®!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt