Detské drevené cvičné hodiny Legler Tell the Time

Detské drevené cvičné hodiny Legler Tell the Time

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Pre deti
Dodavateľ:Legler
Cena:12.00 €
Cena bez DPH:10 €
Dostupnosť:skladom
Detské drevené cvičné hodiny Legler Tell the Time 3 (60%) 18 x hodnotené

Ako naučiť deti hodiny rýchlo a pritom zábavnou formou? Predsa so značkou Legler! O značke : Legler má viac ako 30-ročnú históriu počas ktorej sa značka vypracovala na popredného výrobcu drevených hračiek. Každý rok predstaví svetu cez 500 noviniek. Angažuje sa v mnohých sociálne zodpovedných projektoch, ktoré pomáhajú zabezpečiť deťom lepší život. Všetky drevené hračky Legler majú certifikát FSC®. Ten zabezpečuje kvalitu produktu, pri ktorej bolo použité drevo z ekonomicky životaschopného obhospodarovania lesov.


 • Spoločenská hra Legler Ludo Animals
  Spoločenská hra Legler Ludo Animals

  Hračky Legler podporujú detskú fantáziu, zmysel pre detail a vývoj motoriky. Prenášajú deti do sveta, kde nič nie je nemožné, kde si..

  13.00 €
 • Drevené sudoku Legler
  Drevené sudoku Legler

  S hračkami od značky Legler nebude žiadna chvíľa dlhá! Zabavte svoje deti parťákmi na hranie, ktorí ich budú naozaj baviť...

  20.00 €
 • Detská drevená vkládačka Legler Jungle
  Detská drevená vkládačka Legler Jungle

  Rozvíjajte zručnosti svojich malých lások zábavnou formou ♥ S drevenými puzzle si užijú veľa zábavy a prebudia v nich zvedavosť i..

  15.00 €  Doporučujeme detské hračky. V tejto kategórii: kategórie | pre deti | hry a hračky sa nachádza detské drevené cvičné hodiny legler tell the time!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt