Kaleidoskop bubeník Londji

Kaleidoskop bubeník Londji

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Pre deti
Dodavateľ:Londji
Cena:12.00 €
Cena bez DPH:10 €
Dostupnosť:skladom
Kaleidoskop bubeník Londji 4,5 (90%) 24 x hodnotené

Unikátny kaleidoskop s prekrásnymi ilustráciami. Na rozdiel od klasických kaleidoskopov, ktoré vytvárajú vzory z malých čriepkov, Londji kaleidoskop vytvorí magické obrazy z objektov okolo vás. Stačí namieriť na nejakú vec, ktorá sa vám razom rozpadne na tisíce malých čriepkov. Španielska značka Londji vzala pôvodné detské hračky, ako sú puzzle, papierové hry, kaleidoskopy a pomocou kvalitného dizajnu im vdýchla nový život. Hračky sú vyrábané v Barcelone s ohľadom na životné prostredie, prevažne z dreva či recyklovaného kartónu.


 • Detské červené lyže Gizmo Baby Ski 90 cm
  Detské červené lyže Gizmo Baby Ski 90 cm

  Detské lyže od značky Gizmo sú určené pre tie najmenšie deti, ktoré na lyžiach ešte nikdy nestáli. Precvičujú stabilitu a prvé..

  28.00 €
 • Kaleidoskop gitarista Londji
  Kaleidoskop gitarista Londji

  Unikátny kaleidoskop s prekrásnymi ilustráciami. Na rozdiel od klasických kaleidoskopov, ktoré vytvárajú vzory z malých čriepkov, Londji..

  12.00 €
 • Kaleidoskop Diplodocus Londji
  Kaleidoskop Diplodocus Londji

  Unikátny kaleidoskop s prekrásnymi ilustráciami. Na rozdiel od klasických kaleidoskopov, ktoré vytvárajú vzory z malých čriepkov, Londji..

  12.00 €
 • Drevená skladacia hra RecentToys Monkey Business
  Drevená skladacia hra RecentToys Monkey Business

  Hľadáte zábavu na lenivé daždivé popoludnie alebo na uvoľnené domáce večerné posedenie s rodinou? Máme pre vás tip ♥ Vyskúšajte..

  15.00 €  Doporučujeme detské hračky. V tejto kategórii: kategórie | pre deti | hry a hračky sa nachádza kaleidoskop bubeník londji!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt