Odšťavovač na citrusy DOIY Sonora Brown

Odšťavovač na citrusy DOIY Sonora Brown

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:DOIY
Cena:22.00 €
Cena bez DPH:18.33 €
Dostupnosť:skladom
Odšťavovač na citrusy DOIY Sonora Brown 5 (100%) 21 x hodnotené

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!


 • Strúhadlo na syr Bambum Reso
  Strúhadlo na syr Bambum Reso

  Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou..

  14.00 €
 • Krájač na syry Bambum Ceaser
  Krájač na syry Bambum Ceaser

  Skvelé vlastnosti, krásna farba aj štruktúra bambusu ho priamo odkazujú k tomu, aby bol využitý aj do interiérov. Bambum sa toho chopil a..

  20.00 €
 • Bambusové strúhadlo Bambum Thende
  Bambusové strúhadlo Bambum Thende

  S Bambum si kuchyňu skrotíte jedna radosť - značka totiž prichádza s takými kúskami, ktoré sa vďaka svojej praktickosti a kvalitným..

  13.00 €
 • Plátkovač syra Sagaform Oval Oak
  Plátkovač syra Sagaform Oval Oak

  Pár ťahov a máte naplátkovaný celý bloček syru! Tento kúsok pochádza od švédskej značky Sagaform, ktorá je po celom svete známa..

  16.00 €  Doporučujeme lisy a odšťavovače. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie | spracovanie ovocia a zeleniny sa nachádza odšťavovač na citrusy doiy sonora brown!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt