BORETTI B400

BORETTI B400

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:246.99 €
Cena bez DPH:205.83 €
Dostupnosť:skladom
BORETTI B400 2,75 (55%) 24 x hodnotené

Vďaka pákovému kávovaru Boretti si budete môcť dopriať profesionálne pripravené espresso aj u vás doma. Stlačením jediného tlačidla ľahko pripravíte nielen espresso, ale aj výborné cappuccinoči latte. Zvolením väčšieho z dvoch sitiek na kávu môžete naraz pripraviť 2 samostatné šálky kávy. S prípravou cappuccina a latte pomáha kávovaru automatický penič mlieka s plynulým nastavením stupňa penenia. Nádobku s mliekom potom môžete ľahko odpojiť a uschovať do chladničky na ďalší deň. Rovnako tak možno ľahko odpojiť zásobník na vodu a doplniť ho priamo pod tečúcou vodou.Vlastnosti:typ kávovaru: pákový espresso kávovarrýchle nahriatie do 2 minútpracovný tlak: 15 bardve nehrdzavejúce sitká na mletú kávu rôznej veľkosti (malé na 1 porciu a veľké na 2 porcie kávy)príprava dvoch šálok narazpenič mlieka s nastavením stupňa napeneniaplne elektronické ovládaniemodro podsvietené ovládacie tlačidlá signalizujúce aktuálny stav kávovaruvyberateľný priehľadný zásobník na vodu s objemom 1,2 lrysky označujúce hladinu vody: 200 ml (MIN) - 400 - 600 - 800 - 1000 - 1200 ml (MAX)odnímateľná priehľadná nádobka na mlieko s objemom 0,7 lrysky označujúce hladinu mlieka: 100 ml (MIN) - 300 - 500 - 700 ml (MAX)šikmé dno smerujúce k nasávacej trubičke, aby bolo nasaté takmer všetko mlieko v nádobkeodnímateľná hadička, tryska aj veko nádobky na mlieko pre ich ľahkú údržbuplynulé nastavenie stupňa napenenia mlieka otočným kolieskompáčka pre smerovanie trysky s našľahaným mliekomdĺžka trysky na mlieko: 5,5-8 cmodnímateľný zásobník s nehrzdavejúcou táckou absorbujúci odkvapnuté zvyšky kávyzákladný podstavec pre šálky s výškou až 14 cmvýsuvný pomocný podstavec pre nižšie šálky s výškou až 9 cmúložný priestor v zadnej časti kávovaru pre nepotrebné sitko na kávu, alebo sem možno odstaviť i celú pákubalenie obsahuje tiež odmerku so zatláčadlomtri funkčné tlačidlá pre priamu prípravu espressa, cappuccina, alebo latte jedným stlačenímmožnosť voľby malej a veľkej kávymožnosť prerušenia spusteného procesu stlačením tlačidlamožnosť predĺženia spusteného procesu pri príprave väčšej kávymožnosť samostatného šľahania mlieka pre prípravu ďalších druhov nápojov (napr. macchiata, horúca čokoláda, chai latte atď.)signalizácia potreby odvápnenia / prečistenia kávovarufunkcia čistenia kávovarufunkcie čistenia nádobky na mliekohlavný vypínač pre úplné odpojenie kávovaru od elektrickej sieteRozmery základného podstavca (š x h): 13 x 11 cmVzdialenosť základného podstavca a trysky: 14,2 cmRozmery výsuvného podstavca (š x h): 10 x 8 cmVzdialenosť vysunutého podstavca a trysky: 9,2 cm
  • BORETTI Zmrzlinovač s kompresorom B101
    BORETTI Zmrzlinovač s kompresorom B101

    Elegantný zmrzlinovač prémiovej kvality a minimalistického dizajnu značky Boretti. Telo zmrzlinovača tvorí lakovaná nehrdzavejúca..

    399.99 €

Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza boretti b400!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt