Berlinger Haus Kuchynský robot s mlynčekom Black Rose Collection

Berlinger Haus Kuchynský robot s mlynčekom Black Rose Collection

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Berlinger Haus
Cena:278.99 €
Cena bez DPH:232.49 €
Dostupnosť:skladom
Berlinger Haus Kuchynský robot s mlynčekom Black Rose Collection 4,5 (90%) 23 x hodnotené

Kuchynský robot nemeckej značky Berlinger Haus z kolekcie Black Rose Collection bude skvelým spoločníkom každej gazdinky. Vďaka svojmu všestrannému využitiu sa stane nepostrádateľným pomocníkom v kuchyni. Multifunkčný robot zvládne dokonale spracovať cesto, vytvoriť krémy a korpusy. Bohaté príslušenstvo ho neobmedzuje iba na šľahanie a miesenie. S mlynčekom na mäso budete bez obáv pripravovať pochúťky z mletého mäsa. Vyskúšajte tiež sklenený mixér a vytvorte si lahodné krémové polievky, omáčky, desiate či osviežujúce koktaily.Vlastnosti a parametre: 6 rýchlostných stupňov s pulzným spínačom miesiaca nehrdzavejúca misa s objemom 6 l priehľadný kryt miesiacej misy stabilné protišmykové nohy sklápacie rameno bezpečnostná poistka nadstavca jednoduchá montáž príslušenstva súčasťou balenia 3 nadstavce (hnetenie, šľahanie, miešanie) jednoduchá obsluha a čistenie, misa aj nadstavce môžu do umývačky


 • BRAVO B-4696 Santi
  BRAVO B-4696 Santi

  Kuchynský robot so strúhadlami Santi B-4696 vám umožní mať sedem funkcií v jednom prístroji. Bohaté príslušenstvo, ktoré sa bude..

  103.99 €
 • Sencor STM 4467CH Kuchynský robot
  Sencor STM 4467CH Kuchynský robot

  Perfektný kuchynský pomocník, ktorý vám pomôže pripraviť všetko, na čo si spomeniete. Je vybavený extrémne výkonným motorom,..

  246.99 €Doporučujeme kuchynské roboty. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza berlinger haus kuchynský robot s mlynčekom black rose collection!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt