Beurer BEU-IH18 inhalátor

Beurer BEU-IH18 inhalátor

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Zdravie
Dodavateľ:Beurer
Cena:47.49 €
Cena bez DPH:39.58 €
Dostupnosť:skladom
Beurer BEU-IH18 inhalátor 3 (60%) 20 x hodnotené

Kompresorový inhalátor BEU-IH18 od spoločnosti Beurer je vhodnou pomôckou pri existujúcich problémoch s hornými aj dolnými dýchacími cestami. Možno ho využiť pri dlhotrvajúcich problémoch alebo príležitostne pri ťažšej forme prechladnutia.Kompresorová vzduchová technológia využíva tlak 0,85 bar k atomizácii tekutých liekov a ich ľahšiemu rovnomernému rozptýleniu v tele. Počas inhalovania dochádza k prechodu vysokého podielu respirabilných častíc, a to nad 0,18 ml/min.Vlastnosti a špecifikácie: vhodný pre liečbu horných a dolných dýchacích ciest možno ho dezinfikovať praktický skladovací priestor pre príslušenstvo sieťové napájanie a sieťové nabíjaniePríslušenstvo: ústny nadstavec, maska pre dospelých, detská maska, vzduchová hadica (extra dlhá), inhalačné filtre


 • Beurer BEU-IH18 inhalátor
  Beurer BEU-IH18 inhalátor

  Kompresorový inhalátor BEU-IH18 od spoločnosti Beurer je vhodnou pomôckou pri existujúcich problémoch s hornými aj dolnými dýchacími..

  47.49 €
 • Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A
  Orava Inhalátorobličejová sauna FI-120 A

  Tvárová sauna a inhalátor v jednom. Stačí nabrať vodu, pridať vonnú arómu alebo bylinky, zapnúť a potom už si len vychutnávať..

  19.99 €
 • Soľný inhalátor Salitair™
  Soľný inhalátor Salitair™

  Tento ručný inhalátor je ideálny pomocník pre osoby trpiace alergiami, astmou alebo dýchacími ťažkosťami. Pomáha aj pri nádche,..

  26.49 €
 • Kozmetické zrkadielko Stacy, strieborná
  Kozmetické zrkadielko Stacy, strieborná

  Na každom kozmetickom stolíku by nemalo chýbať zrkadlo. S jeho pomocou sa nalíčite, učešete alebo nanesiete obľúbený krém. Toto..

  6.99 €Doporučujeme inhalátory. V tejto kategórii: kozmetika a zdravie | zdravie | prístroje sa nachádza beurer!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt