Boretti Kávovar s časovačom 1000 W, biely B412

Boretti Kávovar s časovačom 1000 W, biely B412

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:119.99 €
Cena bez DPH:99.99 €
Dostupnosť:skladom
Boretti Kávovar s časovačom 1000 W, biely B412 2,75 (55%) 26 x hodnotené

Kávovar prekvapkávač s digitálnym ovládaním v nehrdzavejúcom vyhotovení s čisto bielo lakovaným kovovým telom. Štýlový kávovar v jednoduchom dizajne vyrobený z prémiových materiálov pod taktovkou talianskej značky Boretti.Kávovar Boretti vie pripraviť až 12 šálok prekvapkávanej kávy, čo zodpovedá kapacite asi 1,5 l vody. V kávovare si vďaka ľahko vyberateľnému kovovému sitku (permanentný filter) môžete pripraviť napríklad aj prekvapkávaný zelený čaj a iné podobné nápoje. Hornej časti kávovaru dominuje podsvietený LED displej, ktorý lemujú ovládacie tlačidlá z jemných pogumovaných plastov ohraničené ozdobnou chrómovanou lištou. Chuť kávy si nastavíte pomocou regulácie arómy a vďaka hrejúcej platničke, ktorá udržuje kávu teplú, budete mať istotu, že vám káva nevychladne skôr než ju dopijete. Pre tých, ktorí sa chcú prebudiť vôňou čerstvej kávy, stačí nastaviť časovač a kávovar sa vo vopred nastavenú hodinu už o zvyšok postará sám.Vlastnosti: typ kávovaru: kávovar digitálne ovládanie s podsvieteným LED displejom vyberateľné kovové sitko alebo možno použiť papierový filter veľkosti 4 ovládacie tlačidlá s nekĺzavým pogumovaným povrchom funkcia nastavenia sily arómy kávy upozornenie na nutnosť odvápnenia a výmenu vodného filtra zvukový signál po konci prekvapkávania funkcia udržiavania teplej kávy po ukončení prekvapkávania automatické vypnutie po 40 minútach sa zvukovým upozornením vybratie kanvice zastaví prietok vody (platnička teda zostane suchá) vodný filter (balenie obsahuje 2 ks, ľahko vymeniteľný) robustné prevedenie tela kávovaru: pevné plechy v bielom laku, horné nehrdzavejúce veko odnímateľná nádržka na vodu z priehľadného plastu s objemom 1,5 l hrejúca platnička udržujúca kávu teplú až 40 minút objem kanvice: 1,5 l (6-12 šálok) materiál kanvice: silné kvalitné sklo prémiové a na dotyk jemné plasty pogumovaná protišmyková rukoväť


 • Altom Kanvica na čaj a kávu, 350 ml
  Altom Kanvica na čaj a kávu, 350 ml

  Príprava výberovej kávy a sypaného čaju v domácich podmienkach je hotové umenie. Kanvica bola navrhnutá po vzore French press -..

  4.99 €


 • BORETTI Zmrzlinovač s kompresorom B101
  BORETTI Zmrzlinovač s kompresorom B101

  Elegantný zmrzlinovač prémiovej kvality a minimalistického dizajnu značky Boretti. Telo zmrzlinovača tvorí lakovaná nehrdzavejúca..

  399.99 €

Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza boretti kávovar s časovačom 1000 w, biely b412!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt