CATLER KM 8020

CATLER KM 8020

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Catler
Cena:546.99 €
Cena bez DPH:455.83 €
Dostupnosť:skladom
CATLER KM 8020 3,5 (70%) 17 x hodnotené

Kompaktné telo z kovu v sebe ukrýva bezchybne pracujúci výkonný DC motor, ktorý bez problémov zvládne ako veľké množstvo mäsa, tak hutnejšie cesto. Poradí si ľahko s krémami aj snehom a vymieša všetko do poslednej kvapky vďaka výškovo nastaviteľnej šľahacej metle a voľbe 10 rýchlostí. Ak hľadáte naozajstného pomocníka, ktorý podáva profesionálny výkon a zároveň dbá na poriadok, urobte v kuchyni miesto pre vášho pomocníka, kuchynský robot CATLER KM 8020.Vlastnosti: stabilné celokovové prevedenie vrátane všetkých metiel unikátny systém pre vkladanie surovín bez neporiadku okolo 10 rýchlostí veľmi tichý chodPríslušenstvo: nerezový mlynček na mäso s tromi kotúčmi krájač zeleniny so 4 strúhadlami misa s uchom z bezpečnostného skla 4,8 l unikátny horný otvor pre vkladanie ingrediencií kovové metly na šľahanie, miešanie a miesenie kryt misy pre úplné uzavretie pri práci, bez neporiadku okolo veko na misu pre kysnutie cesta separátor vajec sitko na preosiatie múky strúhadlo
 • Multifunkčný hrniec Catler MC 8010
  Multifunkčný hrniec Catler MC 8010

  Varte pestrejšie, zdravšie a za menej času. Indukčný multifunkčný hrniec premení každodenné varenie v radosť. Jeho unikátnosť..

  582.99 €
 • Catler MKB10 blok na nože Adda
  Catler MKB10 blok na nože Adda

  Nezameniteľná kresba vysoko kvalitného dreva z orecha a rafinovaný vzhľad z dielne talianskych dizajnérov činní z tohto magnetického..

  123.49 €

Doporučujeme kuchynské roboty. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza catler km 8020!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt