Concept ES1000 elektrické strúhadlo Fresh Salad

Concept ES1000 elektrické strúhadlo Fresh Salad

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Concept
Cena:58.99 €
Cena bez DPH:49.16 €
Dostupnosť:skladom
Concept ES1000 elektrické strúhadlo Fresh Salad 4 (80%) 19 x hodnotené

Uľahčite si každodennú prácu v kuchyni a pritom si užívajte dokonalého výsledku. Elektrické strúhadlo ES1000 značky Concept vás navždy zbaví zdĺhavého krájania a strúhania surovín. Mrkva, repa, uhorka, cibuľa, petržlen, ale aj tvrdý syr, oriešky, strúhanka - nič nie je prekážkou. Potrebujete jemné alebo hrubé rezance, silné alebo slabé plátky? Už sa nebudete musieť trápiť s tým, ako nakrájať obyčajným nožom zeleninu na "Julienne". Prúžky budú jeden ako druhý a bude vám ich závidieť aj každý šéfkuchár. Vyberte si jedno zo 6 strúhadiel a dokonalý výsledok uvidíte už v priebehu niekoľkých sekúnd.Strúhadlo je ľahko rozoberateľné a jeho zloženie je úplne intuitívne. Jednotlivé strúhadlá aj disk na hranolky môžete umývať v umývačke riadu, takže vám všetka údržba nezaberie veľa času. Strúhadlá sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, teda nehrozí ich poškodenie.Technické parametre: 5 výmenných strúhadiel disk so strúhadlom na hranolky vtláčadlo (otvor na vkladanie surovín 7,5 x 7,5 cm) ľahko rozoberateľný poistka proti prehriatiu protišmykové nožičky príkon: 200 W hlučnosť: 80 dB dĺžka prívodného kábla: 1,2 m


 • Sencor SSG 3500WH elektrické strúhadlo,
  Sencor SSG 3500WH elektrické strúhadlo,

  Elektrický krájač potravín na ovocie a zeleninu v modernom prevedení veľmi dobre zapadne do tradičnej i modernej kuchyne. Je..

  36.99 €
 • Vigan Mammoth EK1 elektrický krájač potravín, celokovový
  Vigan Mammoth EK1 elektrický krájač potravín, celokovový

  Kvalitný elektrický krájač potravín Vigan Mammoth EK1 v celokovovom prevedení a so stabilnou hliníkovou základňou - praktický a..

  69.99 €
 • Sencor SFS 1001
  Sencor SFS 1001

  Elektrický krájač potravín je potrebný vždy, keď potrebujete mať rýchlo a rovnomerne nakrájané potraviny. Krásne tenké plátky..

  28.99 €
 • Krájač Concept KP3531 strieborný
  Krájač Concept KP3531 strieborný

  Elektrický krájač potravín KP3531 má ostrý kotúč s nastaviteľnou šírkou plátkov.Špičkový nerezový nôž z ocele Solingen, s..

  99.00 €
 • Nerezový šunkovar s teplomerom
  Nerezový šunkovar s teplomerom

  Nehrdzavejúci šunkovar s teplomerom vám umožní varenie domácej šunky, ktorá neobsahuje priemyselná plnidlá a nezdravé chemické..

  18.49 €
 • Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l
  Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l

  Nerezový šunkovar slúži na výrobu a varenie domácej šunky, ktorá je chuťovo neporovnateľná s kupovanou šunkou. V šunkovare si..

  28.99 €Doporučujeme kuchynské krájače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza concept es1000 elektrické strúhadlo fresh salad!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt