Concept ES1000 elektrické strúhadlo Fresh Salad

Concept ES1000 elektrické strúhadlo Fresh Salad

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Concept
Cena:58.99 €
Cena bez DPH:49.16 €
Dostupnosť:skladom
Concept ES1000 elektrické strúhadlo Fresh Salad 4,25 (85%) 19 x hodnotené

Uľahčite si každodennú prácu v kuchyni a pritom si užívajte dokonalého výsledku. Elektrické strúhadlo ES1000 značky Concept vás navždy zbaví zdĺhavého krájania a strúhania surovín. Mrkva, repa, uhorka, cibuľa, petržlen, ale aj tvrdý syr, oriešky, strúhanka - nič nie je prekážkou. Potrebujete jemné alebo hrubé rezance, silné alebo slabé plátky? Už sa nebudete musieť trápiť s tým, ako nakrájať obyčajným nožom zeleninu na "Julienne". Prúžky budú jeden ako druhý a bude vám ich závidieť aj každý šéfkuchár. Vyberte si jedno zo 6 strúhadiel a dokonalý výsledok uvidíte už v priebehu niekoľkých sekúnd.Strúhadlo je ľahko rozoberateľné a jeho zloženie je úplne intuitívne. Jednotlivé strúhadla aj disk na hranolky môžete umývať v umývačke riadu, takže vám všetka údržba nezaberie veľa času. Strúhadlá sú vyrobené z kvalitného nerezu, teda nehrozí ich poškodenie.Technické parametre: 5 výmenných strúhadiel disk so strúhadlom na hranolky vtláčadlo ľahko rozoberateľný poistka proti prehriatiu protišmykové nožičky príkon: 200 W hlučnosť: 80 dB dĺžka prívodného kábla: 1,2 m


 • Sencor SSG 3500WH elektrické strúhadlo,
  Sencor SSG 3500WH elektrické strúhadlo,

  Elektrický krájač potravín na ovocie a zeleninu v modernom prevedení veľmi dobre zapadne do tradičnej i modernej kuchyne. Je..

  36.99 €
 • Vigan Mammoth EK1 elektrický krájač potravín, celokovový
  Vigan Mammoth EK1 elektrický krájač potravín, celokovový

  Kvalitný elektrický krájač potravín Vigan Mammoth EK1 v celokovovom prevedení a so stabilnou hliníkovou základňou - praktický a..

  69.99 €
 • SENCOR SFS 4050
  SENCOR SFS 4050

  Elektrický krájač potravín v praktickom nerezovom prevedení využijete vždy, keď potrebujete mať rýchlo nakrájané potraviny na..

  61.99 €
 • Kalorik AS 1003 kovový krájač
  Kalorik AS 1003 kovový krájač

  Praktický kovový krájač sa stane nevyhnutným pomocníkom vo vašej kuchyni. Na rovnomerné plátky zvládne nakrájať pečivo, syry i..

  74.49 €
 • Sencor SFS 1001
  Sencor SFS 1001

  Elektrický krájač potravín je potrebný vždy, keď potrebujete mať rýchlo a rovnomerne nakrájané potraviny. Krásne tenké plátky..

  28.99 €Doporučujeme kuchynské krájače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza concept es1000 elektrické strúhadlo fresh salad!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt