DOMO DO 513 FR

DOMO DO 513 FR

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:119.99 €
Cena bez DPH:99.99 €
Dostupnosť:skladom
DOMO DO 513 FR 5 (100%) 18 x hodnotené

Digitálneateplovzdušná fritéza v nehrdzavejúcom vyhotovení s objemom fritovacieho koša 4 l, ktorý pojme až 1,2 kg surovín. Fritovanie bez oleja horúcim vzduchom, grilovanie, ohrievanie hotových pokrmov aj rozmrazovanie. Na prehľadnom veľkom LCD displeji si ľahko nastavíte čas a teplotu, alebo si zvolíte jeden z 8 prednastavených programov. Celú dobu máte nad priebehom nastaveného programu plnú kontrolu a môžete kedykoľvek prebiehajúci program pozastaviť, alebo upraviť teplotu i čas.Teplovzdušná fritéza disponuje efektívnou cirkuláciou vzduchu a výkonným vykurovacím telesom. Nahriatie vnútorného priestoru na potrebnú teplotu tak nezaberie fritéze viac než 3 minúty. Fritovaciu nádobu je možné kedykoľvek bezpečne z fritézy vyňať za robustnú pevnú rukoväť. Prebytočný tuk sa potom hromadí pod perforovaným fritovacím tanierom na dne fritovacej nádoby. Fritovací tanier možno ľahko vybrať a celú fritovaciu nádobu aj tanier umyť.Teplovzdušnú fritézu možno úspešne využiť aj ako náhradu domácej pekárne. Ako taký domáci chlieb z teplovzdušnej fritézy vyzerá si môžete pozrieť v priložených obrázkoch. Na pečenie domáceho chleba môžete do fritovacieho koša vložiť cesto v nádobke na pečenie alebo v prípade hustejšieho cesta aj priamo na fritovací tanier do fritovacej nádoby.Vlastnosti:typ fritézy: teplovzdušná fritéza objem fritovacieho koša: 4 l hmotnosť surovín: 1,2 kg rozmery fritovacieho koša (pr. x v): 21,5 x 10,5 cm jednoduché ovládanie otočným ovládačom a dotykovými tlačidlami veľký prehľadný LCD displej zobrazujúci informácie o priebehu pečenia nastaviteľný digitálny termostat od 80 °C do 200 °C nastaviteľný digitálny časovač: 60 minút 8 prednastavených automatický programov (hranolky, kurča, steak, ryba ...) spustený program je možné kedykoľvek pozastaviť, alebo upraviť teplotu aj čas za behu automatické vypnutie po 3 minútach nečinnosti fritovacia nádoba s pevnou robustnou rukoväťou chrániacou vás proti spáleniu vyberateľné perforované dvojité dno nádoby - "tanier" s nepriľnavým povrchom tepelne izolovaný nehrdz. plášť prístroja zabraňujúci popáleniu sa o horúci povrch prelisy v spodnej časti prístroja po stranách ako úchyty pre ľahké prenášanie prístroja bezpečnostná poistka proti prehriatiu bezpečnostná poistka zabraňujúca spusteniu bez fritovacej nádoby nie je potreba takmer žiadny pridaný tuk na vyprážanie veľmi rýchle nahriatie na prevádzkovú teplotu do 3 minút od zapnutia efektívna cirkulácia vzduchu zaručuje dokonalé a rýchle výsledky pečenia multifunkčné využitie: čerstvé i mrazené hranolky, kuracie nugety aj čerstvá ryba, huby, koláče, muffiny aj chlieb a ďalšie
 • DOMO DO717MF
  DOMO DO717MF

  Príprava dokonale napeneného mlieka do vášho cappuccina, latte aj iných nápojov sa stane vďaka elektrickému napeňovaču mlieka..

  51.99 €
 • DOMO DO715K elektrický mlynček na kávu
  DOMO DO715K elektrický mlynček na kávu

  Srdce kávomlynčeka tvorí kovová mlecia hlava z liateho hliníka s kónickými mlecími kameňmi z kalenej nehrdz. ocele. Kónické mlecie..

  91.99 €
 • DOMO DO497
  DOMO DO497

  Šetrite energiu i váš čas s novým systémom ohrievajúcim vždy iba požadované množstvo vody. Voda je ohrievaná vo vstavanom..

  79.99 €
 • DOMO DO7288S robotický vysávač
  DOMO DO7288S robotický vysávač

  Nový univerzálny robot za vás automaticky vysaje aj vo vašej neprítomnosti. Vyčistí všetky druhy podláh a sám si bezpečne zájde do..

  242.99 €
 • DOMO DO 713 BL
  DOMO DO 713 BL

  Kombinácia smoothie mixéra a slushy makeru na prípravu každodenného smoothie nápoja so sebou v praktickej uzatvárateľnej fľaši so..

  37.99 €

Doporučujeme fritovacie hrnce. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza domo do 513 fr!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt