DOMO DO 9219

DOMO DO 9219

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:99.99 €
Cena bez DPH:83.33 €
Dostupnosť:skladom
DOMO DO 9219 4 (80%) 19 x hodnotené

Domáci vaflovač s ktorým zvládne upiecť vafle ako profesionál úplne každý. Vďaka digitálnemu ovládaniu s prehľadným veľkým LCD displejom vždy viete aký program ste zvolili a za ako dlho a ako veľmi budú vafle opečené. Digitálny vaflovač využíva vnútorného termostatu ku korekciám vhodnej teploty práve podľa zvoleného programu a stupňa opečenia, aby výsledok bol vždy dokonalý. Vlastný program potom umožňuje vlastné nastavenie stupňa opečenia (teploty pečenia) bez obmedzenia doby pečenia. Digitálne hodiny vás potom neustále informujú o ubehlom alebo zostávajúcom čase.Dizajn vaflovača potom ide ešte ďalej a to tak v zmysle vašej bezpečnosti pri pečení vaflí: tepelne izolované telo prístroja a zapustené dosky na pečenie, tak aj v pohodlí používania prístroja vďaka veľkému nehrdz. držadlu alebo širokému kanáliku okolo dosky na pečenie pre prípad pretečenia cesta. Výškovo plávajúci pánt veka potom umožní aj viac nakysnutému cestu vytvoriť perfektné vysoké vafle.Vlastnosti: typ prístroja: digitálny vaflovač veľkosť: 2 belgické vafle 5 x 5 štvorčekov (12 x13 cm) plne automatické nastavenie teploty a doby pečenia 4 prednastavené automatické programy: bruselské vafle belgické vafle vafle Liége zdravé / raňajkové vafle (napr. z ovsených vločiek) 1 vlastný program s individuálnym nastavením teploty pečenia 170-230 °C 7 úrovní nastavenia opečenia vafle prehľadný LCD displej s modrým podsvietením zobrazuje: vybraný program čas do konca pečenia alebo končiaci čas k uvedenému dátumu (u vlastného programu) nastavený stupeň prepečenia nahriatie na prevádzkovú teplotu zvukové upozornenie na nahriatie na prevádzkovú teplotu zvukový signál po uplynutí času pečenia automatické vypnutie po 2 hodinách nečinnosti zdvojené výkonné vykurovacie teleso pre maximálne rovnomerné a rýchle prepečenie výškovo plávajúce veko prispôsobujúce sa viac kysnutému cestu kanálik zachytávajúci pretečené cesto okolo celej dosky na pečenie (šírka: 1,5 cm) dosky na pečenie s kvalitným nepriľnavým povrchom elegantný dizajn v matne sivej farbe s prvkami z brúsenej nehrdz. ocele tepelne izolovaný povrch prístroja pre maximálnu bezpečnosť použitia tepelne izolované držadlo z brúsenej nehrdz. ocele zapustené dosky na pečenie minimalizujúci možnosť popálenia pri zatvorenom prístroji zámok pre zaistenie veka pre prenášanie a uskladnenie vo zvislej polohe


 • Botti GH-825 vaflovač Lily
  Botti GH-825 vaflovač Lily

  S otočným vaflovačom sa vám vždy podarí urobiť dokonalé chrumkavé vafle z oboch strán. Jednoducho nalejete cesto do formy na..

  57.99 €
 • Toro Šunkovar nerez 12x12x20 cm
  Toro Šunkovar nerez 12x12x20 cm

  Nerezový šunkovar pre výrobu domácej šunky. Uvarte si svoju zdravú šunku bez chemických látok. Vďaka teplomeru budete mať možnosť..

  19.79 €
 • Orion Vysoký hrniec na šunkovar, 3,2 l
  Orion Vysoký hrniec na šunkovar, 3,2 l

  Vysoký hrniec rady Premium so svojimi rozmermi sa výborne hodí nielen na prípravu šunky v šunkovare, ale aj pre varenie špargle,..

  15.99 €
 • LUND TO-67961 kuchynský robot 3v1
  LUND TO-67961 kuchynský robot 3v1

  Multifunkčný kuchynský robot 3v1 vhodný na krájanie, strúhanie, mletie a tvorbu nápojov. Zariadenie pracuje so 180 ot./min. Napájanie..

  41.99 €
 • Sencor SSG 3500WH elektrické strúhadlo,
  Sencor SSG 3500WH elektrické strúhadlo,

  Elektrický krájač potravín na ovocie a zeleninu v modernom prevedení veľmi dobre zapadne do tradičnej i modernej kuchyne. Je..

  35.99 €
 • Tescoma Digitálna kuchynská váha ACCURA, 5 kg
  Tescoma Digitálna kuchynská váha ACCURA, 5 kg

  Digitálna kuchynská váha ACCURA značky Tescoma sa stane praktickým a nepostrádateľným pomocníkom v každej domácnosti. Váži..

  27.90 €
 • Orion Kuchynská váha mechanická Ema, 5 kg
  Orion Kuchynská váha mechanická Ema, 5 kg

  Kuchynská váha s nerezovou miskou, ktorú môžete zložiť a ľahko z nej obsah vysypať alebo nahradiť za inú, väčšiu misu...

  18.79 €


 • DOMO DO 519 FR
  DOMO DO 519 FR

  Plne rozoberateľná nehrdzavejúca fritéza v elegantnej bielej farbe s extra dlhým vykurovacím telesom, pre rýchle nahriatie celého..

  79.99 €
 • DOMO DO 469 FR
  DOMO DO 469 FR

  Doprajte si výborné hranolky zdravým spôsobom bez prepaľovaného tuku. S teplovzdušnou fritézou už nepotrebujete mať pripravené..

  87.99 €
 • DOMO DO7288S robotický vysávač
  DOMO DO7288S robotický vysávač

  Nový univerzálny robot za vás automaticky vysaje aj vo vašej neprítomnosti. Vyčistí všetky druhy podláh a sám si bezpečne zájde do..

  242.99 €

Doporučujeme vaflovače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza domo do 9219!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt