DOMO DO9223W vaflovač otočný

DOMO DO9223W vaflovač otočný

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:51.99 €
Cena bez DPH:43.33 €
Dostupnosť:skladom
DOMO DO9223W vaflovač otočný 3 (60%) 26 x hodnotené

S otočným vaflovačom sa vám vždy podarí urobiť dokonalé z oboch strán chrumkavé vafle. Jednoducho nalejete cesto do formy na pečenie a po chvíli pomocou tepelne izolovanej rukoväti formu na pečenie otočíte o celých 180°. Vďaka dostatočne vysokému príkonu si tak behom chvíle už môžete na vafliach pochutnať. Sklopná rukoväť vám potom uľahčí otáčanie alebo uskladnenie prístrojaa jej tepelne izolované a dostatočne robustné telo zabráni popáleniu o dosky na pečenie. Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch vám potom uľahčí nielen čistenie vaflovača, ale tiež vám spríjemní pečenie viac vaflí za sebou, kedy nie je potrebné dosky akokoľvek potierať olejom či iným tukom, aby sa vám vždy vafle podarilo z vaflovača ľahko vybrať.Vlastnosti: typ prístroja: otočný vaflovač 1 vafle s priemerom 17 cm rozdelená na 4 trojhránky manuálne otočný o 180° pre perfektné rozliatia cesta do formy svetelné kontrolky zapnutia a nahriatia na teplotu pečenia svetelná kontrolka nahriatia aj na spodnej strane (viditeľná po otočení) vyberateľný tácka na preliate cesto, omrvinky a pod. vysoko kvalitný nepriľnavý povrch sklopná rukoväť uľahčujúce otáčanie alebo uskladnenie tepelne izolovaná dobre uchopiteľná rukoväť rozšírený priestor okolo dosiek na pečenie (1-2 cm) pre zachytenie prebytočného cesta


 • Vaflovač SENCOR SWF 1010BK
  Vaflovač SENCOR SWF 1010BK

  Okrúhly vaflovač s vysokým výkonom pripraví až 5 lahodných vaflí súčasne. Telo spotrebiča je zhotovené z nehrdzavejúcej ocele...

  19.99 €
 • Domo DO 9133
  Domo DO 9133

  Extra veľký vaflovač vhodný na rodinnú párty aj na väčšie oslavy. Vlastnosti: extra veľké dosky na pečenie pre prípravu dvoch..

  39.99 €
 • DOMO DO9223W vaflovač otočný
  DOMO DO9223W vaflovač otočný

  S otočným vaflovačom sa vám vždy podarí urobiť dokonalé z oboch strán chrumkavé vafle. Jednoducho nalejete cesto do formy na..

  51.99 €  Doporučujeme vaflovače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza domo do9223w vaflovač otočný!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt