Espresso Sencor SES 4010SS nerez

Espresso Sencor SES 4010SS nerez

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Sencor
Cena:106.19 €
Cena bez DPH:88.49 €
Dostupnosť:skladom
Espresso Sencor SES 4010SS nerez 4,25 (85%) 20 x hodnotené

Pákový espresso kávovar od spoločnosti Sencor v elegantnom nerezovom prevedení vám pripraví kvalitnú a chutnú kávu. Doprajte si kávu podľa vašej chuti kedykoľvek budete mať chuť.Vlastnosti a špecifikácie: typ espressa: pákové bojlerový ohrievací systém telo z nerezovej ocele funkcia krátkeho predsparenia otočná tryska na paru voľba funkcie pary / horúcej vody nerezový filter pre 1 alebo 2 šálky kávy extra miesto pre veľké hrnčeky vyhrievaná kovová platňa na predohrev šálok odnímateľná odkvapkávacia miska pre jednoduché čistenie odnímateľná nádržka na vodu s objemom 1,5 l indikátor hladiny vody automatický preplach: nie auto odvápňovanie: nie vypínač so svetelnou kontrolkou protišmykové nôžky príslušenstvo: držiak filtra, odmerka na kávu, 2 filtre (na 1 a na 2 šálky)
 • Sencor SES 1710BK Espresso
  Sencor SES 1710BK Espresso

  Pákový espresso kávovar od spoločnosti Sencor v elegantnom čiernom dizajne vám pripraví kvalitnú a chutnú kávu. Doprajte si kávu..

  82.49 €
 • SES 14194 L.O.L. Vyškrabávanie obrázkov
  SES 14194 L.O.L. Vyškrabávanie obrázkov

  Vyškrabte si krásne obrázky s obľúbenými postavičkami L.O.L. Rýchlo uchopte priložené pero a osloboďte ich spod čiernej vrstvy...

  8.49 €
 • SES Barevná kulička do vody
  SES Barevná kulička do vody

  Táto kresliaca vosková guľôčka sa hodí pre deti, ktoré ešte nevedia držať ceruzku. Formuje dlaň a učí správnemu úchopu...

  6.69 €

Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza espresso sencor ses 4010ss nerez!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt