Guzzanti GZ 122 výrobník ľadu, čierna

Guzzanti GZ 122 výrobník ľadu, čierna

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Guzzanti
Cena:172.99 €
Cena bez DPH:144.16 €
Dostupnosť:skladom
Guzzanti GZ 122 výrobník ľadu, čierna 2,25 (45%) 22 x hodnotené

Nezáleží na tom, či ste milovník večierkov, na ktoré ľad jednoducho v nápojoch patrí, zástanca studenej limonády, ktorá vás v horúcom letnom dni osvieži, či majiteľ podniku, v ktorom sa bez týchto ľadových kociek nezaobídete. Či tak alebo onak, výrobník ľadu GZ 122 si vo vašom živote nájde svoje miesto.Vďaka kompaktnému dizajnu a elegantnému prevedeniu sa pre tohto pomocníka nájde v kuchyni vždy miesto. Buď využijete jeho menšie rozmery a schováte ho niekam do poličky či skrine alebo využijete jeho moderný štýl a zvolíte viditeľné miesto na kuchynskej linke.Už za iba 24 hodín dokáže vyrobiť až 12 kg ľadových kociek a na výber máte hneď 2 veľkosti kociek. Vďaka tomu nehrozí, že by vás postihol nedostatok alebo zlá veľkosť. Nádoba na vodu zvládne pojať až 2,2 litra a nádoba na ľad 0,7 kg. Aby ste vždy mali dokonalý prehľad, disponuje prístroj indikátorom prázdnej nádoby na vodu alebo plnej nádoby na ľad a priehľadným vekom pre ľahkú vizuálnu kontrolu procesu výroby.
 • Guzzanti GZ 121 výrobník ľadu
  Guzzanti GZ 121 výrobník ľadu

  Odteraz budete mať ľad kedykoľvek budete chcieť. Či je leto alebo zima, ľad budete potrebovať vždy. Vďaka výrobníku ľadu GZ 121,..

  130.49 €
 • Box na výrobu ľadu s lopatkou
  Box na výrobu ľadu s lopatkou

  Praktický box na výrobu ľadu s lopatkou sa stane praktickým pomocníkom pri príprave osviežujúcich nápojov a drinkov v horúcich..

  4.99 €

Doporučujeme kuchynské spotrebiče. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza guzzanti gz 122 výrobník ľadu, čierna!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt