Hriankovač NEDIS KABT510EGY GREY

Hriankovač NEDIS KABT510EGY GREY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:42.99 €
Cena bez DPH:35.83 €
Dostupnosť:skladom
Hriankovač NEDIS KABT510EGY GREY 2,5 (50%) 24 x hodnotené

Mimoriadne široké otvory na tomto hriankovači Nedis® zabezpečia, že nech sa jedná o krájaný chlieb, ručne odkrojený krajec, bagel alebo napríklad muffin budú vo výsledku vždy dokonale opečené. Šesť rôznych nastavení a tlačidlá s funkciou prerušenia, ohrevu a rozmrazovania vám odovzdávajú plnú kontrolu. Vyberateľná tácka na zachytenie omrviniek zaručuje, že sa tento štýlový hriankovač ľahko udržuje a neustále vyzerá ako nový.Vďaka povrchovej úprave z nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s drevenými a gumovými prvkami tento spotrebič vyzerá rovnako dobre, ako funguje.Špecifikácia produktu: zástrčka: Schuko / Typ F (CEE 7/7) počet úrovní nastavenia teploty: 6 počet slotov: 2


 • Sencor STS 5070
  Sencor STS 5070

  Elegantný hriankovač značky Sencor sa môže pýšiť krásnym vzhľadom a možnosťou opekať až 4 hrianky naraz. Navyše je doplnený..

  53.49 €


 • Hriankovač NEDIS KABT510EWT WHITE
  Hriankovač NEDIS KABT510EWT WHITE

  Mimoriadne široké otvory na tomto hriankovači Nedis® zabezpečia, že nech sa jedná o krájaný chlieb, ručne odkrojený krajec, bagel..

  42.99 €

Doporučujeme hriankovače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza hriankovač nedis kabt510egy grey!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt