Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu

Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Kalorik
Cena:126.89 €
Cena bez DPH:105.74 €
Dostupnosť:skladom
Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu 3,25 (65%) 20 x hodnotené

Kávovar v modernom dizajne i kvalitnom prevedení v kombinácii čiernej a chrómu má zabudovaný mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Zaistí Vám tak čerstvú kávu každé ráno. Vďaka horizontálnemu systému mletá káva padá priamo do filtra a tým sa výrazne zlepšuje jej chuť.Technické parametre a špecifikácie: zabudovaný mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia trvalý nylonový filter odnímateľná nádrž na vodu pre ľahké plnenie (850 ml) kapacita 6 šálok (750 ml) protišmykové nožičky zásobník na 90 g kávových zŕn vhodný aj na instantnú kávuKvalitné elektrospotrebiče Kalorik sú vyrobené pre malé každodenné radosti. V retro štýle podľa vašej nálady. Od lahodnej rannej kávy, po večernúsladkú bodku vášho dňa.


 • Orion Kanvica kafetiér 1 l
  Orion Kanvica kafetiér 1 l

  Kanvica so sitkom ľahko a rýchlo pripraví kávu bez usadeniny alebo sypaný čaj bez lístkov či kvetov. Pomocou jemného sitka stlačíte..

  11.99 €
 • Bravo Nádoba na mlieko ku kávovaru A6 A10
  Bravo Nádoba na mlieko ku kávovaru A6 A10

  Nádoba na mlieko pre prípravu perfektnej mliečnej peny s objemom 400 ml k automatickým kávovarom Rooma A6 - objednávacie číslo 114289..

  32.99 €
 • TESCOMA kávovar PALOMA, 3 šálky
  TESCOMA kávovar PALOMA, 3 šálky

  Tento klasický kávovar je vynikajúci pre prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre..

  18.90 €
 • Orion Kanvica na čaj a kávu CORK, 0,4 l
  Orion Kanvica na čaj a kávu CORK, 0,4 l

  Kanvica so sitkom ľahko a rýchlo pripraví kávu bez usadeniny alebo sypaný čaj bez lístkov či kvetov. Pomocou jemného sitka stlačíte..

  8.99 €Doporučujeme kávovary a espressá. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza kalorik ccg 1006 kávovar s mlynčekom na kávu!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt