Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu

Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Kalorik
Cena:126.88 €
Cena bez DPH:105.73 €
Dostupnosť:skladom
Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu 4,5 (90%) 22 x hodnotené

Kávovar v modernom dizajne i kvalitnom prevedení v kombinácii čiernej a chrómu má zabudovaný mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Zaistí Vám tak čerstvú kávu každé ráno. Vďaka horizontálnemu systému mletá káva padá priamo do filtra a tým sa výrazne zlepšuje jej chuť.Technické parametre a špecifikácie: zabudovaný mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia trvalý nylonový filter odnímateľná nádrž na vodu pre ľahké plnenie (850 ml) kapacita 6 šálok (750 ml) protišmykové nožičky zásobník na 90 g kávových zŕn vhodný aj na instantnú kávuKvalitné elektrospotrebiče Kalorik sú vyrobené pre malé každodenné radosti. V retro štýle podľa vašej nálady. Od lahodnej rannej kávy, po večernúsladkú bodku vášho dňa.


  • Orion Kanvica kafetiér 1 l
    Orion Kanvica kafetiér 1 l

    Kanvica so sitkom ľahko a rýchlo pripraví kávu bez usadeniny alebo sypaný čaj bez lístkov či kvetov. Pomocou jemného sitka stlačíte..

    10.59 €Doporučujeme kávovary, espressá, čajníky. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza kalorik ccg 1006 kávovar s mlynčekom na kávu!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt