Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu

Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Kalorik
Cena:126.88 €
Cena bez DPH:105.73 €
Dostupnosť:skladom
Kalorik CCG 1006 Kávovar s mlynčekom na kávu 4 (80%) 15 x hodnotené

Kávovar v modernom dizajne i kvalitnom prevedení v kombinácii čiernej a chrómu má zabudovaný mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Zaistí Vám tak čerstvú kávu každé ráno. Vďaka horizontálnemu systému mletá káva padá priamo do filtra a tým sa výrazne zlepšuje jej chuť.Technické parametre a špecifikácie: zabudovaný mlynček s nastaviteľnou hrubosťou mletia trvalý nylonový filter odnímateľná nádrž na vodu pre ľahké plnenie (850 ml) kapacita 6 šálok (750 ml) protišmykové nožičky zásobník na 90 g kávových zŕn vhodný aj na instantnú kávuKvalitné elektrospotrebiče Kalorik sú vyrobené pre malé každodenné radosti. V retro štýle podľa vašej nálady. Od lahodnej rannej kávy, po večernúsladkú bodku vášho dňa.


 • TESCOMA kávovar PALOMA, 3 šálky
  TESCOMA kávovar PALOMA, 3 šálky

  Tento klasický kávovar je vynikajúci pre prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre..

  18.90 €
 • TESCOMA kávovar PALOMA, 9 šálok
  TESCOMA kávovar PALOMA, 9 šálok

  Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s..

  32.90 €
 • Sencor SCE 7000BK kávovar
  Sencor SCE 7000BK kávovar

  Elegantný kávovar s kanvicou z kvalitného skla a permanentným vyberateľným filtrom pre prípravu prekvapkávanej mletej kávy s..

  143.99 €
 • Orion Kanvica kafetiér 0,6 l
  Orion Kanvica kafetiér 0,6 l

  Kanvica so sitkom ľahko a rýchlo pripraví kávu bez usadeniny alebo sypaný čaj bez lístkov či kvetov. Pomocou jemného sitka stlačíte..

  6.69 €
 • De Longhi Dinamica ECAM 350.75.SB
  De Longhi Dinamica ECAM 350.75.SB

  Milujte kvalitnú kávu, chutné cappuccino alebo neodolateľné latte? Multifunkčný kávovar od talianskej značky De'Longhi vás zaujme..

  1028.49 €Doporučujeme kávovary, espressá, čajníky. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza kalorik ccg 1006 kávovar s mlynčekom na kávu!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt