Kela Mlynček na kávu CAROLINA, čierna

Kela Mlynček na kávu CAROLINA, čierna

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:KELA
Cena:57.99 €
Cena bez DPH:48.33 €
Dostupnosť:skladom
Kela Mlynček na kávu CAROLINA, čierna 2,75 (55%) 20 x hodnotené

Ručný mlynček na kávu v nehrdzavejúcom vyhotovení z prvotriednej ocele 18/10 od nemeckej značky KELA bude skvelým pomocníkom pri príprave lahodnej kávy. Spodná časť mlynčeka je sklenená, takže môžete sledovať proces mletia kávy. Vo vnútri pracujú keramické mlecie kamene, ktoré majú veľmi dlhú životnosť a sú ku káve šetrné. Hrubosť mletia môžete nastaviť na 8 rôznych stupňov. Mlynček je dômyselne tvarovaný pre lepší úchop a pohodlné mletie.


 • DOMO DO715K elektrický mlynček na kávu
  DOMO DO715K elektrický mlynček na kávu

  Srdce kávomlynčeka tvorí kovová mlecia hlava z liateho hliníka s kónickými mlecími kameňmi z kalenej nehrdz. ocele. Kónické mlecie..

  91.99 €
 • TESCOMA mlynček na kávu HANDY
  TESCOMA mlynček na kávu HANDY

  Doprajte si jej jedinečnú arómu čerstvej kávy, kedykoľvek na ňu dostanete chuť. Stačí nasypať kávové zrnká do mlynčeka HANDY,..

  31.90 €
 • GRAEF CM702
  GRAEF CM702

  Kónický mlynček na kávu GRAEF CM 702 v čiernom elegantnom dizajne poteší všetkých gurmánov, ktorí preferujú tradičný rituál..

  135.99 €
 • Orava Elektrický mlynček na zrnkovú kávu, čierna
  Orava Elektrický mlynček na zrnkovú kávu, čierna

  Máte doma kávovar a nedisponuje vstavaným mlynčekom? A radi by ste mali vždy čerstvú a voňavú kávu? Potom najjednoduchším..

  20.59 €
 • Mlynček na kávu CAROLINA nerez 1810
  Mlynček na kávu CAROLINA nerez 1810

  Ručný mlynček na kávu v nehrdzavejúcom vyhotovení z prvotriednej ocele 18/10 od nemeckej značky KELA bude skvelým pomocníkom pri..

  57.99 €
 • Kela Mlynček na kávu CAROLINA, čierna
  Kela Mlynček na kávu CAROLINA, čierna

  Ručný mlynček na kávu v nehrdzavejúcom vyhotovení z prvotriednej ocele 18/10 od nemeckej značky KELA bude skvelým pomocníkom pri..

  57.99 €Doporučujeme mlynčeky na kávu. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza kela mlynček na kávu carolina, čierna!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt