Kuchynský robot SENCOR STM 6352BL

Kuchynský robot SENCOR STM 6352BL

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Sencor
Cena:205.99 €
Cena bez DPH:171.66 €
Dostupnosť:skladom
Kuchynský robot SENCOR STM 6352BL 3,5 (70%) 24 x hodnotené

Rozlúčte sa s nudnými spotrebičmi a vyberte si kuchynský robot značky Sencor. Na svoje si tak príde naozaj každý. Tento spotrebič sa chváli extrémne výkonným 1000 W motorom s 6-ročnou zárukou.Robustné celokovové telo s kovovým prevodovým mechanizmom zaisťuje dlhú životnosť.Vlastnosti a špecifikácie: 3-výstupová konštrukcia Sencor Smart Power & Energy - pre optimálne otáčky variabilná regulácia otáčok s pozvoľným štartom a 8 rýchlostnými stupňami funkcia Pulse LED osvetlenie mixovacej nádoby 4,5 l nerezová nádoba s mernou stupnicou kapacita misy: 2,7 kg cesta 1,5 l sklenený mixér transparentné veko misy s plniacim otvorom pre jednoduché pridávanie ingrediencií v priebehu mixovania plastové skladovacie veko nerezovej nádoby bajonetový systém uchytenia nadstavcov umožňuje rýchle zostavenie aj výmenu aretačná poistka v hornej polohe výkyvného ramenaPríslušenstvo: hnetací hák, miešacia metla v tvare písmena A, šľahacia balónová metla 3 nadstavce na miesenie, šľahanie a ľahké cestá šľahanie až 8 vaječných bielkov špeciálna FLEXI hnetacia metla vhodná pre jemné cestá nadstavec na prípravu klobás mäsomlynček na hrubé a jemné mletie tvorítko na cukrovinkyPlanetárny systém miesenia, miešania a šľahania: zaručuje bezzbytkové premiešanie obsahu misy nadstavce rotujú okolo svojej osi a súčasne okolo osi prevodovky umožňuje spracovať 100% obsahu misy a garantuje dokonalé premiešanie ingrediencií


 • Sencor STM 4467CH Kuchynský robot
  Sencor STM 4467CH Kuchynský robot

  Perfektný kuchynský pomocník, ktorý vám pomôže pripraviť všetko, na čo si spomeniete. Je vybavený extrémne výkonným motorom,..

  246.99 €  Doporučujeme kuchynské roboty. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza kuchynský robot sencor stm 6352bl!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt