Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S

Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Lauben
Cena:77.99 €
Cena bez DPH:64.99 €
Dostupnosť:skladom
Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S 5 (100%) 20 x hodnotené

Rýchlovarnú kanvicu nájdete v každej domácnosti. Nie každá vám ale okrem rýchlej prípravy kávy alebo čaju pomôže aj s úsporou energie. Lauben Vacuum Thermo Kettle je kanvica, ktorá vďaka dvojitým stenám z nehrdzavejúcej ocele funguje ako termoska, takže zabraňuje zbytočným tepelným stratám. Vďaka vákuu medzi stenami kanvica udrží vodu horúcu až niekoľko hodín, nie je potreba ju ohrievať znovu, čo oceníte napríklad pri príprave horúcich nápojov pre väčšie množstvo osôb. S Lauben Vacuum Thermo Kettle ohrejete 1,7 l vody naraz.Cool touch funkcia zaisťuje, že sa kanvica pri ohrievaní vody nezahrieva zvonku, takže sa nikdy nespálite. Elektronické ovládanie kanvice so značkovým termostatom umožňuje ohriať vodu na akúkoľvek vami preferovanú teplotu v rozmedzí 40-100 °C. Oproti klasickým rýchlovarným kanviciam teda nemusíte čakať až voda vychladne na požadovanú teplotu, napríklad keď zalievate zelený čaj.Funkcia Keep Warm udrží vodu v kanvici na vami nastavenej teplote až po dobu 4 hodín. Ďalšou výhodou Lauben Vacuum Thermo Kettle je, že vám na kuchynskej linke nebude prekážať. Pre kábel do siete je vyhradený priestor na dne otočnej základne kanvice.Parametre: napájanie 220 ~ 240 V, 50/60 Hz funkcie: nastavenie teploty, Keep Warm, Cool Touch, pasívne udržiavanie teploty, LCD displej
 • Lauben Electric Kettle EK17BG
  Lauben Electric Kettle EK17BG

  Lauben EK17BG je dizajnová rýchlovarná kanvica s nastaviteľnou teplotou ohrevu vody a Keep Warm funkciou. Možnosť nastavenia teploty..

  31.49 €
 • Lauben VacuFit Keep Cup 600
  Lauben VacuFit Keep Cup 600

  Stáva sa vám, že sa ráno nestíhate naraňajkovať a po ceste do práce sa zastavíte v stánku s rýchlym občerstvením? Riešenie je..

  7.89 €
 • Lauben VacuFit Blender VB01
  Lauben VacuFit Blender VB01

  Zažite revolúciu v mixovaní s Lauben VacuFit® mixérom. Vákuový mixér, ktorý suroviny spracováva bez prístupu vzduchu, ponúka..

  99.99 €

Doporučujeme rýchlovarné kanvice. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza lauben vacuum thermo kettle vtk01s!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt