Leifheit Mlynček multifunkčný Creative L

Leifheit Mlynček multifunkčný Creative L

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Leifheit
Cena:20.99 €
Cena bez DPH:17.49 €
Dostupnosť:skladom
Leifheit Mlynček multifunkčný Creative L 3,25 (65%) 20 x hodnotené

Viacúčelový mlynček Creative značky Leifheit je vhodný na strúhanie orechov, čokolády, zeleniny, ovocia a plátkovanie tvrdých syrov. Mlynčeek nie je určený na mletie maku. Strúhadlo je opatrené zatláčadlom pre bezpečné použitie. Vhodné do umývačky riadu. UPOZORNENIE: nikdy potraviny nestláčať prsty bez zatláčadla, mohlo by dôjsť k úrazu.Vlastnosti: materiál: kvalitný plast, 3 praktické nadstavce z nehrdzvajúcej ocele jednoduché rozloženie pre ľahkú údržbu


 • Leifheit Mlynček na syr, biela
  Leifheit Mlynček na syr, biela

  Prakticky mlynček na syr s jedinečným mechanizmom z kvalitného plastu a nerezu umožňuje komfortné krájanie syra ako pre pravákov, tak..

  11.99 €
 • Banquet Mlynček na mäso Culinaria v. 5 56601005
  Banquet Mlynček na mäso Culinaria v. 5 56601005

  Mlynček na mäso je nepostrádateľným pomocníkom v každej kuchyni. Je vyrobený z liatiny a doplnený rukoväťou, ktorá je v..

  11.99 €
 • Mlynček na strúhanku BANQUET
  Mlynček na strúhanku BANQUET

   nerezový mlecí mechanizmus Mlynček na strúhanku a orechy využijete nielen pri príprave rezňov, ale aj rôznych sladkostí. Nepomôže..

  12.39 €
 • Leifheit Mlynček multifunkčný Creative L
  Leifheit Mlynček multifunkčný Creative L

  Viacúčelový mlynček Creative značky Leifheit je vhodný na strúhanie orechov, čokolády, zeleniny, ovocia a plátkovanie tvrdých..

  20.99 €Doporučujeme kuchynské mlynčeky. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza leifheit mlynček multifunkčný creative l!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt