Mamibot W110-T - Robotický čistič okien

Mamibot W110-T - Robotický čistič okien

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:4HOME
Cena:221.49 €
Cena bez DPH:184.58 €
Dostupnosť:skladom
Mamibot W110-T - Robotický čistič okien 2,25 (45%) 17 x hodnotené

Robotický čistič okien Mamibot W110-T sa vďaka svojmu pomeru cena/výkon radí medzi špičku vo svojej triede. Môžete využiť ako doma, tak aj pre komerčné použitie na väčšie plochy a to najmä zo skla, keramiky či na ploché povrchy z dreva. Účinnosť čistenia dosahuje až 98%.Pre zaistenie úplnej bezpečnosti je robot ukotvený odolným lanom. Prepojovacie káble k sebe môžete navyše pripevniť matkou. V prípade výpadku prúdu je W110-T istený proti pádu záložným akumulátorom, ktorý udrží robota prisatého k povrchu až 30 minút.Vlastnosti: tichý chod čistí okná a sklá rôznej hrúbky, sklenené dvere, výlohy, zrkadlá, zrkadlové skrine, sklenené sprchové kúty detekcia rohov a rámov okien ovládanie tiež šikovným telefónom či priloženým diaľkovým ovládačom prevádzka vo zvislej aj vodorovnej polohe kvalitné a šetrné utierky z mikrovlákna - 14 ks v balení odstráni nečistoty po celom obsahu plochy, vrátane hránTechnická špecifikácia a funkcie: UPS (záložné napájanie batériou): áno (20 min) záložná batéria: lítiová, 600 mAh spôsob uchytenia na povrch: prisatie (vákuum) rýchlosť čistenia: 2,5 min/m2 nastavenie pohybu pri čistení: automatické aj manuálneObsah balenia: nabíjací adaptér diaľkové ovládanie predlžovací kábel utierka z mikrovlákna 2 ks bezpečnostné kotviace lano rýchla príručka


 • Stierka na okná s duralovou tyčou
  Stierka na okná s duralovou tyčou

  Stierka na okná DURAL je tvorená duralovou tyčkou s dĺžkou 38 cm a stierkou. Stierka má gumovú lištu a molitan pokrytý perforovanou..

  4.99 €
 • 4home Náhradný poťah pre stierku na okná
  4home Náhradný poťah pre stierku na okná

  Náhradná hlavica je určená pre stierku na okná (objednávacie číslo stierky 801981) značky 4home. Hlavica je vyrobená z mikrovlákna,..

  2.49 €
 • Mop plochý z mikrovlákna
  Mop plochý z mikrovlákna

  Plochý mop z mikrovlákna so špeciálne zdrsneným povrchom odstraňuje zaschnuté a hrubšie nečistoty. Tento mop pojme až 15x viac..

  9.99 €
 • Spontex Microwiper Multi mop
  Spontex Microwiper Multi mop

  Mop na stieranie podlahy má výškovo nastaviteľnú rukoväť do 140 cm a snímateľný prací návlek z mikrovlákna. Hlavica mopu je..

  16.69 €
 • Heidrun Lavór okrúhly 4 l, modrá, 4 l
  Heidrun Lavór okrúhly 4 l, modrá, 4 l

  Plastový lavór s objemom 4 l je vhodný pre všestranné použitie v domácnosti. Umývadlo je vyrobené z kvalitného PVC, je ľahko..

  1.89 €
 • Spontex Microwiper Extra náhradní mop
  Spontex Microwiper Extra náhradní mop

  Spontex Microwiper Extra náhradné mop. Náhrada k Microwiper Extra plochému mopu (objednávacie číslo mopu 884037), so strapcami z..

  5.39 €
 • Tescoma Posuvný mop ProfiMATE, nadstavec s návlekom
  Tescoma Posuvný mop ProfiMATE, nadstavec s návlekom

  Vynikajúci pre mokré a suché čistenie podláh, s 3D posuvným kĺbom pre jednoduché vytieranie v ťažko dostupných miestach pod..

  16.99 €Doporučujeme stierky na sklo. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza mamibot w110-t - robotický čistič okien!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt