Maxxo INFRA DRY sušička potravín

Maxxo INFRA DRY sušička potravín

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Maxxo
Cena:217.69 €
Cena bez DPH:181.41 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo INFRA DRY sušička potravín 2,25 (45%) 25 x hodnotené

Infračervená sušička Maxxo Infra Dry + veľmi rýchlo a šetrne suší ovocie, zeleninu, mäso, huby a iné potraviny pomocou technológie infračerveného žiarenia, zachovávajúcej prospešné látky, farbu i chuť. Sušička zvládne vyrobiť obľúbené sušené mäso (jerky), ale aj lahodný domáci jogurt.Hlavnou prednosťou sušičky je sušenie infračerveným žiarením, ktoré na potraviny pôsobí rovnako ako slnečné lúče. Infračervené žiarenie má schopnosť v potravinách uchovať všetky vitamíny a minerály, sušené ovocie si navyše zachová prirodzenú farbu a vôňu.Vlastnosti: 5 automatických programov a možnosť manuálneho nastavenia nastaviteľná teplota 35 - 75 °C a čas sušenia až na 99 hodín súčasťou prístroja je 5 nerezových sušiacich plátov, priemer 1 plátu je 30 cm nerezové pláty možno umývať v umývačke riadu zvoliť si môžete z INFRA módu alebo HORÚCEHO vzduchu funkcia automatického vypnutia usuší až 2x rýchlejšie než klasické teplovzdušní sušičky napätie 220 V - 240 V


 • Vigan Mamooth ESP1N nerez sušička potravín
  Vigan Mamooth ESP1N nerez sušička potravín

  Výkonná teplovzdušná sušička potravín v elegantnom dizajnovom prevedení nerez zaistí rýchle a efektívne sušenie ovocia, zeleniny,..

  35.79 €
 • CONCEPT SO1011
  CONCEPT SO1011

  Sušenie je jedna z mála metód uchovania potravín, pri ktorej nedochádza k strate dôležitých vitamínov a minerálov. Prečo teda..

  42.59 €
 • Vrecko do šunkovaru 10 ks Orion
  Vrecko do šunkovaru 10 ks Orion

  Sáčok do šunkovaru, pre jednoduchú prípravu a vytiahnutie šunky z šunkovaru. Dodávame v sade 10 ks. Rozmer: 16 x 30 cm..

  2.49 €Doporučujeme sušičky potravín. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza maxxo infra dry sušička potravín!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt