Maxxo INFRA DRY sušička potravín

Maxxo INFRA DRY sušička potravín

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Maxxo
Cena:249.99 €
Cena bez DPH:208.33 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo INFRA DRY sušička potravín 2,75 (55%) 22 x hodnotené

Infračervená sušička Maxxo Infra Dry + veľmi rýchlo a šetrne suší ovocie, zeleninu, mäso, huby a iné potraviny pomocou technológie infračerveného žiarenia, zachovávajúcej prospešné látky, farbu i chuť. Sušička zvládne vyrobiť obľúbené sušené mäso (jerky), ale aj lahodný domáci jogurt.Hlavnou prednosťou sušičky je sušenie infračerveným žiarením, ktoré na potraviny pôsobí rovnako ako slnečné lúče. Infračervené žiarenie má schopnosť v potravinách uchovať všetky vitamíny a minerály, sušené ovocie si navyše zachová prirodzenú farbu a vôňu.Vlastnosti: 5 automatických programov a možnosť manuálneho nastavenia nastaviteľná teplota 35 - 75 °C a čas sušenia až na 99 hodín súčasťou prístroja je 5 nerezových sušiacich plátov, priemer 1 plátu je 30 cm nerezové pláty možno umývať v umývačke riadu zvoliť si môžete z INFRA módu alebo HORÚCEHO vzduchu funkcia automatického vypnutia usuší až 2x rýchlejšie než klasické teplovzdušní sušičky napätie 220 V - 240 V


 • Sušička ovocia Concept SO-1025 XXL
  Sušička ovocia Concept SO-1025 XXL

  Pomocou elektrickej sušičky Concept SO 1025 XXL si môžete na zimu nachystať sušenú zeleninu a huby do polievky aj chutné zdravé..

  66.49 €
 • Orava SU-103
  Orava SU-103

  Sušička potravín s piatimi nastaviteľnými mriežkami. Vďaka účinnému ohrievaču rýchlo a efektívne vysuší 5 sušiacich mriežok..

  29.99 €Doporučujeme sušičky potravín. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza maxxo infra dry sušička potravín!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt