Multifunkčný hrniec Catler MC 8010

Multifunkčný hrniec Catler MC 8010

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Catler
Cena:582.99 €
Cena bez DPH:485.83 €
Dostupnosť:skladom
Multifunkčný hrniec Catler MC 8010 3 (60%) 16 x hodnotené

Varte pestrejšie, zdravšie a za menej času. Indukčný multifunkčný hrniec premení každodenné varenie v radosť. Jeho unikátnosť spočíva v konštrukcii vnútornej nádoby pre 3D prípravu pokrmov, 4zónovém ohrevu indukčnou cievkou v kombinácii s tlakovým varením.Šesťvrstvová vnútorná nádoba s objemom 3 l je vyrobená technológiou vysokoteplotnej striekanj nehrdzavejúcej ocele. Je extrémne pevná a má mimoriadnu tepelnú vodivosť. Vďaka svojmu tradičnému tvaru je nelepivá a ideálne prispôsobená rôznym druhom úpravy jedál. Varíte, pečiete, vyprážate, dusíte alebo varíte v pare v jednej nádobe, výrazne rýchlejšie a bez straty šťavy, chuti a cenných živín. Varenie s týmto hrncom vám šetrí veľa času a prináša možnosti, ako variť efektívnejšie a zdravšie.Parametre: 4-zónový ohrev indukčnou cievkou pre rýchle a rovnomerné ohriatie povrchu hrnca hlasová navigácia v slovenskom a anglickom jazyku funkcia automatického udržiavania teploty a vlhkosti po ukončení programu podľa druhu pokrmu SmartWare program samočistenia a sterilizácie bezpečnostný tlakový a teplotný systém systém umelej inteligencie IQ - automatické nastavenie doby, teploty a tlaku podľa druhu pokrmu a množstva surovín zobrazenie času do konca prípravy detský zámok časovač Odložený štart automatický úsporný režim 14 nastavených programov možnosť uloženia vlastného nastavenia teploty a času MultiChef napětí a frekvence: 220–240V ~ 50HzPríslušenstvo: vnútorný hrniec so 6 vrstvami nadstavec pro varenie v pare odmerky a naberačka kuchárka s receptami


 • Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l
  Banquet Nerezový Šunkovar Akcent, 1,3 l

  Nerezový šunkovar slúži na výrobu a varenie domácej šunky, ktorá je chuťovo neporovnateľná s kupovanou šunkou. V šunkovare si..

  18.99 €
 • Orion Kanvica kafetiér 1 l
  Orion Kanvica kafetiér 1 l

  Kanvica so sitkom ľahko a rýchlo pripraví kávu bez usadeniny alebo sypaný čaj bez lístkov či kvetov. Pomocou jemného sitka stlačíte..

  10.59 €
 • BEPER 90630-A Sendvičovač Azzuro, 700W
  BEPER 90630-A Sendvičovač Azzuro, 700W

  Moderný a praktický sendvičovač s hliníkovými plátmi s teflónovým povrchom a tepelne izolovanou rukoväťou. Prevádzka je maximálne..

  22.99 €
 • SENCOR SWK 1757
  SENCOR SWK 1757

  Vysoko kvalitná nerezová oceľ zaisťuje kanvici dlhodobú životnosť. Má ukazovateľ hladiny vody, vyberateľný i umývateľný filter..

  28.99 €


 • FIELDMANN FVC 8010-EC
  FIELDMANN FVC 8010-EC

  Ak máte na svojom pozemku zdroj úžitkovej vody, môžete pomocou tohto čerpadla zavlažovať týmto zdrojom a šetriť tak pitnú vodu...

  57.99 €
 • BBH 8010 Aroma zvlhčovač vzduchu BAYBY
  BBH 8010 Aroma zvlhčovač vzduchu BAYBY

  Svieži vzduch pripomínajúci rozkvitnutú lúku aj počas vykurovacej sezóny? S ultrazvukovým aróma zvlhčovačom vzduchu BAYBY BBH 8010..

  45.49 €
 • CATLER CB 48 TAVOLO doska na krájanie
  CATLER CB 48 TAVOLO doska na krájanie

  Tavolo taliansky znamená stôl a nová kuchynská doštička CB 48 tavolo ako malý stolík nevyzerá náhodou. Vďaka štyrom nôžkam..

  82.99 €
 • SM 2011 mlynčeky na soľ a korenie CATLER
  SM 2011 mlynčeky na soľ a korenie CATLER

   jednoduché ovládanie Mlynček na soľ a korenie na jednoduché ovládanie jednoduchým stlačením tlačidla. Popis produktu: keramické..

  36.99 €
 • Tescoma multifunkčný hrniec PURITY MicroWave
  Tescoma multifunkčný hrniec PURITY MicroWave

  Vynikajúci na ľahké a rýchle varenie na pare a ohrievanie aj rozmrazovanie pokrmov v mikrovlnnej rúre, s roštom na grilovanie pokrmov bez..

  15.10 €

Doporučujeme malé spotrebiče. V tejto kategórii: biela technika sa nachádza multifunkčný hrniec catler mc 8010!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt