ORAVA Crispo hriankovač

ORAVA Crispo hriankovač

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Orava
Cena:45.99 €
Cena bez DPH:38.33 €
Dostupnosť:skladom
ORAVA Crispo hriankovač 5 (100%) 19 x hodnotené

Hriankovač na dve hrianky Crisp je skvelým spotrebičom v domácnosti a zároveň krásnym dizajnovým doplnkom. S týmto pomocníkom máte postarané o lahodné hrianky na raňajky, ktoré sú pripravené za pár minút. Keď sa vám zdá, že hrianky sú predčasne hotové, tlačidlom okamžitého ukončenia opekania STOP si ich môžete hneď vytiahnuť. Ponúka možnosť nastavenia 6 stupňov intenzity opečenia. Nechýba ani funkcia rozmrazovania Defrost a funkcia ohrevu Reheat. Pre jednoduché čistenie hriankovač disponujem vyberateľným zásobníkom na omrvinky.Technické parametre: automatické vypnutie svetelná signalizácia zásobník na omrvinky regulátor intenzity ohrevu samovyskakovací mechanizmus počet hrianok - 2 rozmrazovanie ohrev


 • Lauben Toaster T17BG
  Lauben Toaster T17BG

  Ak ste milovníkmi chrumkavých hrianok, Lauben T17BG hriankovač posunie vaše raňajky na vyššiu úroveň. Na výber máte zo 7 stupňov..

  28.99 €
 • Berlinger Haus Hriankovač Black Rose Collection
  Berlinger Haus Hriankovač Black Rose Collection

  Hriankovač z kolekcie Black Rose Collection nemeckej značky Berlinger Haus ocení každá domácnosť nielen pri spoločnom stolovaní pri..

  53.99 €
 • Hriankovač NEDIS KABT510EWT WHITE
  Hriankovač NEDIS KABT510EWT WHITE

  Mimoriadne široké otvory na tomto hriankovači Nedis® zabezpečia, že nech sa jedná o krájaný chlieb, ručne odkrojený krajec, bagel..

  42.99 €Doporučujeme hriankovače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza orava crispo hriankovač!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt