ORAVA Crispo hriankovač

ORAVA Crispo hriankovač

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Orava
Cena:37.59 €
Cena bez DPH:31.33 €
Dostupnosť:skladom
ORAVA Crispo hriankovač 2,5 (50%) 21 x hodnotené

Hriankovač na dve hrianky Crisp je skvelým spotrebičom v domácnosti a zároveň krásnym dizajnovým doplnkom. S týmto pomocníkom máte postarané o lahodné hrianky na raňajky, ktoré sú pripravené za pár minút. Keď sa vám zdá, že hrianky sú predčasne hotové, tlačidlom okamžitého ukončenia opekania STOP si ich môžete hneď vytiahnuť. Ponúka možnosť nastavenia 6 stupňov intenzity opečenia. Nechýba ani funkcia rozmrazovania Defrost a funkcia ohrevu Reheat. Pre jednoduché čistenie hriankovač disponujem vyberateľným zásobníkom na omrvinky.Technické parametre: automatické vypnutie svetelná signalizácia zásobník na omrvinky regulátor intenzity ohrevu samovyskakovací mechanizmus počet hrianok - 2 rozmrazovanie ohrev


 • LUND TO-67500 hriankovač
  LUND TO-67500 hriankovač

  Hriankovač vhodný pre opečenie 2 krajcov chleba naraz. Pre zaistenie preferovaného stupňa opečenia je k dispozícii sedem..

  24.59 €
 • Hriankovač Concept TE2051 WHITE (TE2051)
  Hriankovač Concept TE2051 WHITE (TE2051)

  S hriankovačom Concept TE2051 pripravíte behom chvíľky výtečné domáce hrianky bez použitia oleja. Disponuje dvoma opekajúcimi..

  32.69 €
 • Kalorik TO 1050 CO Nerezový hriankovač, meď
  Kalorik TO 1050 CO Nerezový hriankovač, meď

  Kvalitný celonerezový hriankovač belgického výrobcu Kalorik v módnom dizajne s medenými prvkami má extra široké otvory pre vkladanie..

  40.69 €Doporučujeme hriankovače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza orava crispo hriankovač!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt