Q Power Osviežovač do umývačky 2v1

Q Power Osviežovač do umývačky 2v1

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:4HOME
Cena:2.89 €
Cena bez DPH:2.41 €
Dostupnosť:skladom
Q Power Osviežovač do umývačky 2v1 4,25 (85%) 16 x hodnotené

Q power osviežovač a neutralizér 2v1 do umývačky riadu. Odstraňuje, vďaka svojmu špecifickému zloženiu, zápachy a uvoľňuje príjemnú, osviežujúcu vôňu, ktorá prevonia vašu umývačku po dobu niekoľkých týždňov. Nezostáva na riade. Pôsobí sústavne po dobu 60 umývaní. Objem: 6 mlNávod na použitie: pre aktiváciu opatrne odstráňte alumíniovú fóliu jej stiahnutím za jazýček. Neprepichujte. Zaveste osviežovač na vrchný košík umývačky. Dajte pozor na to, aby rotujúca tryska umývačky nezasahovala osviežovač.Zloženie: Eucalyptol, Mentol


 • Q Power Prášok do umývačky riadu 2,5 kg 500 g
  Q Power Prášok do umývačky riadu 2,5 kg 500 g

  Čistiaci prostriedok do umývačky riadu v prášku, ktorý dodá čistotu aj lesk a zároveň sa Action systém stará o riad i umývačku...

  6.49 €
 • Q Power Čistič umývačky riadu 250 ml
  Q Power Čistič umývačky riadu 250 ml

  Čistič umývačky riadu je určený pre odstránenie mastnoty a vodného kameňa, ktorý sa usadzuje v umývačke riadu. Objem 250..

  3.99 €
 • Somat Sůl 1,5 kg
  Somat Sůl 1,5 kg

  Umožňuje dokonalú funkciu zmäkčovacieho zariadenia vašej umývačky. Mäkká voda je predpokladom toho, aby čistiaci prostriedok..

  3.69 €  Doporučujeme prípravky do umývačiek riadu. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | prípravky na umývanie riadu sa nachádza osviežovač!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt