Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Polti
Cena:781.99 €
Cena bez DPH:651.66 €
Dostupnosť:skladom
Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence 5 (100%) 24 x hodnotené

Parný čistič so zabudovaným vysávačom s vodnou filtráciou pre upratovanie celej domácnosti. Vodný filtračný systém je najúčinnejší typ filtrácie na zachytávanie prachu. Alergikov určite poteší, že rovnako efektívne zachytáva aj peľ, čím predchádza sezónnym alergiám a vracia očistený vzduch do domácnosti. Spoľahlivá sila hĺbkového čistenia bola preukázaná nezávislými laboratóriami, ktoré zistili, že Vaporetto Lecoaspira účinne eliminuje až 99,99 % baktérií, plesní a húb.Nemusíte sa báť, že by ste kvalitný prístroj s obrovským množstvom príslušenstva zo začiatku nedokázali ovládať. Vysávač má 10 automatických programov, pomocou ktorých zvládne dôkladné upratovanie úplne každý. Stačí zvoliť zodpovedajúci program, ktorý sa o všetko postará sám, či už sa jedná o správnu kalibrácii parného či sacieho výkonu alebo kombináciu oboch funkcií. Napríklad pri čistení okien stačí zvoliť správny nadstavec, zapnúť program a ľahko dosiahnete profesionálne výsledky.Každý vysávač vysaje omrvinky v kuchyni, ale máloktorý zvládne rozliate mlieko s cereáliami alebo džús. Pre Vaporetto Lecoaspira je takéto upratovanie jednoduché. Zvládne ho jedným ťahom a vaša podlaha bude opäť žiarivo čistá. Aby ste dosiahli maximálneho potenciálu prístroja, pridajte ampulku Biecologico z pribaleného príslušenstva a zapnite funkciu Turbo Steam. Parné funkcie spoľahlivo a ľahko vyčistia usadené nečistoty aj v horšie dostupných miestach. Biecologico zabraňuje tvoreniu peny v nádobe a zanecháva príjemnú a sviežu vôňu. Ak potrebujete vyčistiť pohovku od chlpov domácich maznáčikov alebo poťahy v aute od vrstvy prachu, zvoľte funkciu Turbo Suction. Zbaví čalúnenie všetkých nečistôt a navráti im moderný vzhľad. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak zvolíte správny kefu a nadstavec z pribaleného príslušenstva.Parné čistenie využíva vodu v nádobe. Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence má zabudovaný automatický systém doplňovania vody, ktorý vám umožňuje dolievať kedykoľvek počas prevádzky, bez nutnosti prerušenia činnosti.Program Mattresses je snom pre každú matrac. Vybavte prístroj textilným návlekom, zapnite program a vdýchnite život matracom rovnako jednoducho, ako je ľahké stlačenie jedného tlačidla. Prednastavená funkcia optimalizuje kombináciu parnej a sacej sily k dosiahnutiu delikátneho, ale efektívneho čistenia bez toho, aby ste príliš zmáčali pribalený návlek.


 • Domo DO 211 S
  Domo DO 211 S

  Ideálny pomocník všade tam, kde potrebujete rýchlo odstrániť nečistotu a nechcete vybaľovať elektrický vysávač - zvlášť do auta..

  63.99 €
 • CONCEPT VP 4200
  CONCEPT VP 4200

  Revolučný bezkáblový vysávač s ručným vysávačom a mopom v jednom, s ktorým pohodlne vysajete koberce a zároveň v jednom ťahu..

  195.99 €
 • Sencor SVC 730GR-EUE2 bezvreckový vysávač
  Sencor SVC 730GR-EUE2 bezvreckový vysávač

  Sencor je praktický a spoľahlivý vysávač. Vybavený je umývateľnou nádobou na prach s umývateľným vstupným HEPA filtrom. Systém..

  63.99 €


 • Polti Vaporetto Lecoaspira FAV20
  Polti Vaporetto Lecoaspira FAV20

  Parný čistič s dvojitou funkciou: vysávanie cez vodný filter a parné čistenie. Vodný systém vytvára vo vnútri nádoby vír,..

  411.99 €
 • Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care
  Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care

  Bezvreckový vysávač s vodným filtrom a funkciou turbo vysávania. Forzaspira Lecologico Aqua Alergo Turbo Care je bezvreckový vysávač,..

  267.99 €
 • Polti Vaporetto Smart 30
  Polti Vaporetto Smart 30

  Parný čistič vhodný pre hĺbkové čistenie všetkých plôch. S programom Vaporetto Smart 30_S je eliminovaných 99,99 % všetkých..

  123.99 €

Doporučujeme vysávače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza polti vaporetto lecoaspira fav80 turbo intelligence!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt