SAGE STA720 BSS

SAGE STA720 BSS

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:81.99 €
Cena bez DPH:68.33 €
Dostupnosť:skladom
SAGE STA720 BSS 4,75 (95%) 14 x hodnotené

Veľmi kvalitné a pevný nerezový hriankovač Sage BTA720BSS pripraví chrumkavé hrianky a tiež opečie aj silnejší chlieb. Vďaka unikátnej funkcii automatického usadenia pečiva, budú vždy vaše hrianky kvalitne a starostlivo pripravené. Raňajky v spoločnosti hriankovača sa stávajú tým správnym krokom do nového dňa. Vlastnosti: 5 stupňov opečenia funkcia rozmrazovania funkcia "Crumpet" funkcia "Lift&Look" umožňuje v priebehu opekania pečivo zdvihnúť a skontrolovať stupeň jeho opečenia bez nutnosti prerušenia prevádzky funkcia pre okamžité prerušenie (Cancel) funkcia "a Bit More" o 30 s predĺži opekací proces pre ešte vyššiu chrumkavosť extra veľké otvory na opekanie pre väčšie krajce chleba LED diódy pre sledovanie priebehu opekania


 • Berlinger Haus Hriankovač Moonlight Edition
  Berlinger Haus Hriankovač Moonlight Edition

  Hriankovač z kolekcie Moonlight Edition nemeckej značky Berlinger Haus ocení každá domácnosť nielen pri spoločnom stolovaní pri..

  49.79 €
 • Berlinger Haus Hriankovač Rosegold Metallic Line
  Berlinger Haus Hriankovač Rosegold Metallic Line

  Hriankovač z kolekcie Rosegold Metallic Line nemeckej značky Berlinger Haus ocení každá domácnosť nielen pri spoločnom stolovaní pri..

  53.99 €
 • Berlinger Haus Hriankovač Black Rose Collection
  Berlinger Haus Hriankovač Black Rose Collection

  Hriankovač z kolekcie Black Rose Collection nemeckej značky Berlinger Haus ocení každá domácnosť nielen pri spoločnom stolovaní pri..

  53.99 €
 • Orava HR 104
  Orava HR 104

  Hriankovač na 2 hrianky so 6 teplotnými stupňami opekania. Technické parametre: tlačidlo okamžitého ukončenia opekania Stop..

  16.99 €
 • Hriankovač NEDIS KABT510EWT WHITE
  Hriankovač NEDIS KABT510EWT WHITE

  Mimoriadne široké otvory na tomto hriankovači Nedis® zabezpečia, že nech sa jedná o krájaný chlieb, ručne odkrojený krajec, bagel..

  42.99 €
 • BRAVO B4678 LONG hriankovač
  BRAVO B4678 LONG hriankovač

  Hriankovač Long - jedine s ním sú tie najlepšie hrianky. Rovnomerne opeká z oboch strán, možnosť s plynulým nastavením ohrevu a s..

  24.99 €  Doporučujeme hriankovače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza sage sta720 bss!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt