SENCOR SFN 9011SL

SENCOR SFN 9011SL

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Klimatizácie
Dodavateľ:Sencor
Cena:123.49 €
Cena bez DPH:102.91 €
Dostupnosť:skladom
SENCOR SFN 9011SL 2,75 (55%) 23 x hodnotené

Stojanový ventilátor Sencor SFN 9011SL s tromi rýchlosťami a štyrmi funkciami dokáže vzduch ako ochladiť, tak aj zvlhčiť. Súčasťou ventilátora je aj diaľkové ovládanie, takže môžete ventilátor ovládať pohodlne z pohovky.Vetrák má možnosť automatickej horizontálnej rotácie a to v uhle 90 °, samozrejme s možnosťou vypnutia a nastaviteľným uhlom sklonu. Ďalej má prednú aj zadnú ochrannú mriežku z kovu, protišmykové nožičky a disponuje tiež ochranou proti prehriatiu. Pri plnom výkone dosahuje hlučnosť 66 dB. Ventilátor má aj LED displej s modrým podsvietením. Ďalšie vlastnosti a príslušenstvo ventilátora: čelná mriežka s možnosťou aktivácie automatického otáčania pre rovnomernú distribúciu vzduchu, umývateľný prachový filter, špeciálny vodný filter, vyberateľná nádržka na vodu s objemom 5,5 l, ukazovateľ vodnej hladiny, možnosť použitia dvoch chladiacich náplní, automatické vypnutie zvlhčovanie / ochladzovania v prípade prázdnej nádržky, integrovaná postranné madlá a 4 pojazdové kolieska pre ľahkú manipuláciu.Funkcie: letné ventilátor zvlhčovač vzduchu ochladzovač vzduchu3 prevádzkové módy: Normal Natural (tzv. funkcia "prírodného vánku" - kombinujú sa rôzne rýchlosti) Sleep (minimalizuje riziko prechladnutia z prievanu pri spánku) - režim "Sleep" ponúka možnosť automatického prechodu na najnižšiu rýchlosť): po 30 minútach prevádzky zo strednej rýchlosti po 30 minútach prevádzky z vysokej rýchlosti na strednú, po ďalších 30 minútach na nízku
 • Ochlazovač vzduchu SENCOR SFN 9021WH
  Ochlazovač vzduchu SENCOR SFN 9021WH

  Spríjemnite klímu vo svojej domácnosti kvalitným stojanovým chladičom vzduchu. Sencor SFN 9021WH v bielej farbe ponúka hneď 4 funkcie..

  164.99 €
 • Sencor SFN 5200WH stojanový ventilátor
  Sencor SFN 5200WH stojanový ventilátor

  Doprajte si počas horúcich letných dní vítané osvieženie, ktoré vám zaistí stojanový ventilátor. Kvalita je najlepšia voľba, a..

  94.99 €

Doporučujeme ventilátory. V tejto kategórii: biela technika | klimatizácie sa nachádza sencor sfn 9011sl!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt