Sencor SBU 7873VT vákuový mixér

Sencor SBU 7873VT vákuový mixér

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Sencor
Cena:123.49 €
Cena bez DPH:102.91 €
Dostupnosť:skladom
Sencor SBU 7873VT vákuový mixér 3,75 (75%) 16 x hodnotené

Výkonný mixér disponuje vychytanou vákuovacou jednotkou. Tá pred začatím mixovania vysaje z nádoby vzduch, suroviny rozmixuje a vďaka vákuu uchová rozmixovaný obsah čerstvý aj niekoľko hodín. Pripravte si zdravé smoothie ráno a pochutnajte si na ňom na desiatu, bude ako čerstvo umixované. Vďaka vysokým otáčkam, pulznému spínaču a kvalitným čepeliam si ľahko a rýchlo poradí aj s ťažkými surovinami. Technológia Sencor Nutri Smart Blending ponúka až sedem prednastavených programov.Vlastnosti a parametre: mixovanie a uloženie vo vákuu uchováva maximum živín, čerstvú chuť a inhibuje rast mikroorganizmov a vznik toxínov automaticky detekuje nasadené príslušenstvo multicyklónové mixovanie pomocou 8 titánových nožov zaručuje optimálne výsledky mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo technológia SENCOR® Nutri Smart Blending pre perfektné výsledky prednastavených programov PULZNÝ režim pre krátkodobé mixovanie a drvenie ľadu na zmrzlinu 7 programov pre perfektné výsledky mixovania (SMOOTHIE, VÝŽIVNÝ KOKTAIL, SMOOTHIE EXTRA, SAUTE SOUP, DRVENIE ĽADU, ORECHOV A MÚKY, PULSE/EXTRA) bezpečnostný mechanizmus umožňuje spustenie len v správnej polohe nekĺzavá základňa pre zvýšenú bezpečnosť snímateľné diely môžu byť umývané v umývačke riadu 28 0000 otáčok/min.Príslušenstvo: 1x tritanová (PCTG) mixovacia nádoba 1,5 l 2x nádoba na uchovanie čerstvých nápojov, vákuovacia jednotka 0,7 l


 • Vigan SMT2L náhradná fľaša k mixéru SMT2X
  Vigan SMT2L náhradná fľaša k mixéru SMT2X

  Prenosná fľaša (zdravá fľaša) s viečkom, dobre tesniacou zátkou a karabínou pre jednoduché zavesenie napr. na tašku, batoh a pod.,..

  5.39 €
 • Tescoma tyčový mixér PRESIDENT
  Tescoma tyčový mixér PRESIDENT

  Tyčový mixér PRESIDENT ľahko rozmixuje aj tvrdé potraviny, má nastaviteľné otáčky a funkciu pulzného mixovani\. Oceníte ho pri..

  53.50 €
 • Berlinger Haus Tyčový mixér Emerald Collection
  Berlinger Haus Tyčový mixér Emerald Collection

  Tento tyčový mixér nemeckej značky Berlinger Haus sa vyznačuje kvalitným spracovaním a vynikajúcim výkonom. Oceníte aj jeho..

  45.99 €
 • Sencor SHB 4463OR tyčový mixér
  Sencor SHB 4463OR tyčový mixér

  Tyčový mixér od Sencor s tichým a spoľahlivým motorom bude skvelým pomocníkom do kuchyne - tichý i výkonný a skvele vám..

  41.49 €
 • Stolný mixér Sencor SBU 7871GR zelený
  Stolný mixér Sencor SBU 7871GR zelený

  Urobte niečo pre seba, svoju rodinu a vybavte si kuchyňu stolnom mixérom Sencor SBU 7870GG. Mixovanie a uloženie vo vákuu uchováva..

  123.49 €
 • Sencor SNB 4301RD nutri mixér, červená
  Sencor SNB 4301RD nutri mixér, červená

  Nutri mixér extrahuje ťažko dosiahnuteľné výživné látky obsiahnuté v semienkach, obilninách, orechoch a umožňuje rozsekanie..

  53.49 €
 • ORAVA RM-1000
  ORAVA RM-1000

  Vysokootáčkový kuchynský mixér s extra silným 1 000 W motorom spracuje suroviny tak, že sa v nich uchovajú výživné látky,..

  56.99 €


 • Sencor SNB 4301RD nutri mixér, červená
  Sencor SNB 4301RD nutri mixér, červená

  Nutri mixér extrahuje ťažko dosiahnuteľné výživné látky obsiahnuté v semienkach, obilninách, orechoch a umožňuje rozsekanie..

  53.49 €
 • SENCOR SBL 2211GR smoothie mixér
  SENCOR SBL 2211GR smoothie mixér

  Smoothie mixér Sencor je ideálny pre prípravu nápojov z čerstvého ovocia a kondičných nápojov, mliečnych koktailov, miešaných..

  24.99 €
 • Sencor SHB 4461GR tyčový mixér
  Sencor SHB 4461GR tyčový mixér

  Tyčový mixér od Sencoru s tichým a spolehlivým motorem bude skvělým pomocníkem vaší  kuchyně - tichý i výkonný a skvěle vám..

  41.49 €

Doporučujeme mixéry a šľahače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza sencor sbu 7873vt vákuový mixér!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt