Sencor SMG 4381 kuchynský mlynček,

Sencor SMG 4381 kuchynský mlynček,

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Sencor
Cena:67.69 €
Cena bez DPH:56.41 €
Dostupnosť:skladom
Sencor SMG 4381 kuchynský mlynček, 5 (100%) 18 x hodnotené

Špecialista na odšťavovanie ríbezlí, to je mlynček Sencor SMG 4381. Ľahko zvládne aj namletie rôznych druhov mäsa, odšťavovanie mäkkého ovocia alebo zeleniny alebo naplnenie údenárskych produktov.Vlastnosti: špecialista na odšťavovanie ríbezlí ľahké a rýchle mletie rôznych druhov mäsa kapacita: 1,65 kg mäsa / min 3 mlecie disky - hrubý (oválne otvory), stredný 7,4 mm, jemný 4,2 mm nástavec na odšťavovanie mäkkého ovocia (bobuľoviny a citrusové plody) a zeleniny nástavec na plnenie údenárskych produktov (jaternice, klobásy) mlecí nôž a disky vyrobené z odolnej ocele - šneková hriadeľ vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny spätný chod motora  úložný priestor pre disky a napájací kábel v zadnej časti prístroja protišmykové nôžky


 • Orion Mllynček na mak JIHOKOV
  Orion Mllynček na mak JIHOKOV

  Mlynček na mak je nenahraditeľný pri pečení buchiet, makových závinov, koláčikov, ďalej je vhodný na mletie semienok, chilli..

  49.99 €
 • BEPER BP580 elektrický mlynček na kávu Profi
  BEPER BP580 elektrický mlynček na kávu Profi

  Profesionálny elektrický mlynček na kávu BEPER BP580 vám pomôže namlieť čerstvú kávu na vašu obľúbenú šálku lahodného..

  152.99 €
 • Leifheit Mlynček na bylinky, biela
  Leifheit Mlynček na bylinky, biela

  Mlynček na bylinky značky Leifheit umožňuje jednoduché krájanie byliniek vďaka rezaciemu mechanizmu. Je vhodný ako pre čerstvé tak i..

  8.99 €
 • Mlynček na mak Orion 130140
  Mlynček na mak Orion 130140

  Mlynček na mak potrebuje každá gazdinka na prípravu buchiet, koláčov, závinov. Tradične vyriešený kvalitný trecí mechanizmus..

  26.49 €
 • Tescoma Mlynček na oriešky DELÍCIA
  Tescoma Mlynček na oriešky DELÍCIA

  Praktický ručný mlynček na rýchlu prípravu orieškových, čokoládových a sušienkových posypov na múčniky, zmrzliny a dezerty. V..

  13.90 €
 • Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny
  Mlynček na mäso Tescoma HANDY, univerzálny

  Univerzálny mlynček Tescoma pre jednoduché a rýchle mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno aj nahrubo. Univerzálny -..

  44.90 €Doporučujeme kuchynské mlynčeky. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza sencor smg 4381 kuchynský mlynček,!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt