Stolný mixér SAGE BBL405 strieborný

Stolný mixér SAGE BBL405 strieborný

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:108.99 €
Cena bez DPH:90.83 €
Dostupnosť:skladom
Stolný mixér SAGE BBL405 strieborný 3,75 (75%) 23 x hodnotené

Stolný mixér je vhodný pre sekanie, mixovanie, prípravu pokrmov, drvenie ľadu a ďalšie činnosti. Nožový systém Mini Kinetix ™ kopíruje svojím tvarom dno nádoby, vložené potraviny rotujú nádobou po vnútornom okraji smerom hore a následne padajú stredom priamo na nožový systém. Vždy tak dosiahnete dokonalého spracovania potravín, vrátane ľadovej triešte.1,5 l nádoba z Eastman Tritan ™, BPA free, je vysoko odolná voči poškriabaniu, prasknutiu alebo rozbitiu. Vydrží až 10-krát viac umývacích cyklov v umývačke riadu (v hornom koši) než nádoby vyrobené z bežného polykarbonátu.Unikátny nadstavec pre lisovanie citrusových plodov umožňuje lisovať šťavu priamo do nádoby mixéra, ale po sňatí môže tiež slúžiť ako malý stolný odšťavovač.Špeciálny program Smoothie zabezpečuje pravidelné spínanie motora od pomalých po vysoké otáčky. Vďaka unikátnemu pohybu vo vnútri nádoby dochádza k premiešaniu a prevzdušneniu zmesi, až po dosiahnutie lahodného smoothie.Funkcia automatického čistenia umožňuje rýchle a jednoduché odstránenie nečistôt z ťažko dostupných miest (spod nožov a zo dna nádoby).Funkcie: 4 elektronické rýchlosti program Smoothie funkcia Pulse funkcia automatického čistenia (Auto Clean)Príslušenstvo: nádoba na mixovanie veko s vnútorným vyberateľným viečkom (slúži ako odmerka) lisovací tŕň


 • Vigan SMT2L náhradná fľaša k mixéru SMT2X
  Vigan SMT2L náhradná fľaša k mixéru SMT2X

  Prenosná fľaša (zdravá fľaša) s viečkom, dobre tesniacou zátkou a karabínou pre jednoduché zavesenie napr. na tašku, batoh a pod.,..

  5.39 €
 • Concept TM 4711
  Concept TM 4711

  Tyčový mixér TM4711 od značky Concept už nepustíte z ruky. So 600 W motorom zvládnete pripraviť rôzne druhy koktailov, omáčok,..

  24.99 €
 • Berlinger Haus Tyčový mixér Emerald Collection
  Berlinger Haus Tyčový mixér Emerald Collection

  Tento tyčový mixér nemeckej značky Berlinger Haus sa vyznačuje kvalitným spracovaním a vynikajúcim výkonom. Oceníte aj jeho..

  49.99 €


 • Lis na citrusy SAGE BCP600 strieborný
  Lis na citrusy SAGE BCP600 strieborný

  Elegantný vzhľad a unikátne jednoduché ovládanie sú najvýraznejšie rysy lisu na citrusy BCP600. Dvojitý bezpečnostný spínací..

  164.49 €
 • Tescoma stolný mixér PRESIDENT 1.8 l
  Tescoma stolný mixér PRESIDENT 1.8 l

  Špičkový kuchynský mixér s programami na prípravu smoothie, pyré a ľadovej drte, s možnosťou plynulého regulovania otáčok a funkciou..

  129.00 €
 • LUND TO-67704 stolný mixér, 1,6 l
  LUND TO-67704 stolný mixér, 1,6 l

  Výkonný mixér so sklenenou nádobou, pre tvrdšie ingrediencie i drvenie ľadu. Mixér pracuje s príkonom 800 W s až 26500 ot./min a..

  62.99 €

Doporučujeme mixéry a šľahače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza stolný mixér sage bbl405 strieborný!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt