Tescoma Mlynček univerzálny HANDY

Tescoma Mlynček univerzálny HANDY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Tescoma
Cena:49.90 €
Cena bez DPH:41.58 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma Mlynček univerzálny HANDY 4 (80%) 22 x hodnotené

Tescoma Mlynček univerzálny Handy je vynikajúci pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie potravín. Univerzálny, so 4 bubnovými strúhadlami pre prípravu strúhanky, jemné i hrubé strúhanie a plátkovanie zeleniny, strúhanie zeleniny na rezance "julienne", strúhanie ovocia, orechov, čokolády, syra a pod. Vyrobené zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov, bubnové strúhadla z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavené zatláčadlom pre bezpečné použitie, rýchle a stabilné uchytenie na plochu pomocou vysoko účinnej vákuovej prísavky.Rozmery mlynčeka: 25 x 13 cm, rozmer bubna pr. 8 x 11 cm


 • TESCOMA mlynček na kávu HANDY
  TESCOMA mlynček na kávu HANDY

  Doprajte si jej jedinečnú arómu čerstvej kávy, kedykoľvek na ňu dostanete chuť. Stačí nasypať kávové zrnká do mlynčeka HANDY,..

  31.90 €
 • Leifheit Mlynček multifunkčný Creative L
  Leifheit Mlynček multifunkčný Creative L

  Viacúčelový mlynček Creative značky Leifheit je vhodný na strúhanie orechov, čokolády, zeleniny, ovocia a plátkovanie tvrdých..

  18.99 €
 • Banquet Mlynček multifunkčný Culinaria 5v1, 28 cm
  Banquet Mlynček multifunkčný Culinaria 5v1, 28 cm

  Univerzálny nehrdzavejúci mlynček je vhodný na strúhanie orechov, čokolády, zeleniny, ovocia a plátkovanie tvrdých syrov. Súčasťou..

  22.49 €
 • Lauben Grinder 200ST
  Lauben Grinder 200ST

  Lauben Mlynček na kávu 200ST je skvelým pomocníkom pre všetkých milovníkov kvalitnej kávy. Mlynček je vybavený silným celomedeným..

  19.99 €
 • Orion Mllynček na mak JIHOKOV
  Orion Mllynček na mak JIHOKOV

  Mlynček na mak je nenahraditeľný pri pečení buchiet, makových závinov, koláčikov, ďalej je vhodný na mletie semienok, chilli..

  49.99 €Doporučujeme kuchynské mlynčeky. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza tescoma mlynček univerzálny handy!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt