Viaceúčelový vysávač Thomas AQUA MULTI CLEAN x10 PARQUETT zelený

Viaceúčelový vysávač Thomas AQUA MULTI CLEAN x10 PARQUETT zelený

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:4HOME
Cena:416.99 €
Cena bez DPH:347.49 €
Dostupnosť:skladom
Viaceúčelový vysávač Thomas AQUA MULTI CLEAN x10 PARQUETT zelený 3 (60%) 22 x hodnotené

Všestranný vysávač Thomas Multi Clean X10 Parquet je určený pre mokré i suché vysávanie a vďaka vysokému výkonu si hravo poradí s každou nečistotou. Vysávač je navyše vybavený najmodernejšou technológiou vodnej filtrácie s umývateľným HEPA filtrom, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie prachové čiastočky, peľ, roztoče a iné alergény.Vysávanie je veľmi jednoduché a odstraňuje prácnosť, ktorá sa u vysávačov s technológiu vodného filtra vyskytovala. Je to patentovaný systém firmy THOMAS AQUA BOX a u iných vysávačov s vodným filtrom ho nenájdete. Spočíva v tom, že celý filtračný proces sa odohráva v uzavretom systéme s injektorom, ktorý vytvára na vstupe do vysávača vodnú clonu zvlhčujúcu nasávaný prach v 1. stupni filtrácie. Nasleduje filtrácia vodou a ďalšie stupne. Tento systém je jednoduchý pre ukončenie vysávania a vyčistenie vysávača.Vysávať môžete taky klasicky do mikrovreciek po nasadení adaptéra. Adaptér je vybavený praktickým uzáverom zabraňujúcim úniku prachu z vreciek pri jeho likvidácii.Pre čistenie podláh, kobercov, čalúnenia a pod. je vysávač vybavený extrakčným čistením. K tepovaniu použijete špeciálne príslušenstvo a hubice, ktoré sa nachádzajú v priloženom vaku. Balenie obsahuje aj tepovací prostriedok, takže sa môžete pustiť do práce ihneď. Tento model je vybavený špeciálnou hadicou a ovládanie prístroja je z rukoväte hadice.Značka THOMAS patrí k tomu najlepšiemu čo nemecký trh ponúka.Vlastnosti: veľké kolieska vzadu a vodiace kolieska Easy-Drive umožňujú pohodlne prekonávať drobné prekážky gumové nárazníky na ochranu nábytku 2 parkovacie polohy automatický naviják prívodného kábla pracovný dosah 11 m By-Pass motor s dlhou životnosťou režim suchého aj mokrého vysávania objem zásobníka cca 1,8 l vhodný pre alergikov bezvrecková technológia filtračný systém Aqua + umývateľný filter HEPA 13 3 stupne sacieho výkonu s ECO-Control napätie 230 V, poistky 16 A výkon motora IEC/max. 1400/1600 max. podtlak 280 mbarPríslušenstvo prepínateľná hubica na koberce hubica na parketové podlahy hubica na škáry s dĺžkou 360 mm hubica na čalúnenie so šírkou 190 mm hubica na čistenie parkiet na vlhko 1 utierka z mikrovlákna na parkety tepovacia hubica na koberce a tvrdé podlahy tepovacia hubica na čalúnenie čistiaci koncentrát ProTex opletená hadica s rúrkovým oblúkom Komfort teleskopická trubica z ušľachtilej ocele


 • Concept VR2010 robotický vysávač
  Concept VR2010 robotický vysávač

  Robotický vysávač Concept VR2010 Real Force s gyroskopický navigáciou pre dokonalé a rýchle upratovanie. Robotický vysávač 2v1,..

  279.00 €
 • Bravo Vysávač Volcanto B-4701 - Modrá
  Bravo Vysávač Volcanto B-4701 - Modrá

  Vysávač Volcanto B-4701 je skvelou voľbou do každej domácnosti. Stane sa praktickým pomocníkom a pomôže vám ľahko i bez námahy..

  75.99 €Doporučujeme vysávače. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza viaceúčelový vysávač thomas aqua multi clean x10 parquett zelený!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt