Banquet Tlakový hrniec Impresse 5 l

Banquet Tlakový hrniec Impresse 5 l

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Banquet
Cena:61.99 €
Cena bez DPH:51.66 €
Dostupnosť:skladom
Banquet Tlakový hrniec Impresse 5 l 5 (100%) 20 x hodnotené

Tlakový hrniec Impresse, vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10 a veľmi odolného plastu. Jednoduchá manipulácia otvorenia veka pomocou otočného knobu. Vybavený silným sendvičovým dnom. Pokrievka má pracovný ventil, poistný ventil a silikónové tesnenie. Hrniec má moderné farebné prvky na uzávere a rukovätiach v červenej farbe. Tlakový hrniec je vhodný pre rýchle a zdravé varenie. Určený pre všetky typy varných dosiek.Vlastnosti: sendvičové dno s hrúbkou 10 mm, hrúbka steny 0,6 mm celkový objem 5 l, bezpečný úžitkový objem 3,33 l pr. horný 20,5 cm, pr. dolný 18,5 cm materiál úchytov a pokrievky: nerez/plast
 • Banquet Adagio Tlakový hrniec 4 l,
  Banquet Adagio Tlakový hrniec 4 l,

  Tlakový hrniec Adagio je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/8. Je vybavený gombíkom, bajonetovým uzáverom a silným..

  39.49 €
 • Tescoma tlakový hrniec MAGNUM 5.0 l
  Tescoma tlakový hrniec MAGNUM 5.0 l

  Tlakový hrniec MAGNUM je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Je vybavený masívnymi úchytkami, ktoré nepália a extra..

  63.90 €

Doporučujeme tlakové hrnce. V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza banquet tlakový hrniec impresse 5 l!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt