Steba ZP 3

Steba ZP 3

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Steba
Cena:82.99 €
Cena bez DPH:69.16 €
Dostupnosť:skladom
Steba ZP 3 4,75 (95%) 24 x hodnotené

Vďaka pákovému mechanizmu má lis na citrusy veľmi jednoduchú obsluhu. Odšťavíte všetky druhy citrusov. Lis na citrusy je vybavený protiodkapovým uzáverom Anti Drip, ktorý zamedzí odtoku šťavy. Vy si tak pohodlne stihnete vymeniť nádobu alebo pohár bez toho, aby ste si zašpinili kuchynskú linku. Zberná nádoba na šťavu má objem 750 ml. Celý spotrebič sa veľmi ľahko rozkladá a čistí. Protišmykové nožičky zamedzia nežiaducemu pohybu po kuchynskej linke.Vlastnosti: pákové rameno pre získanie maximálneho množstva šťavy automatický systém Start/Stop tichý chod motora dva kužele pre rôzne druhy ovocia nehrdzavejúce sitko pre zadržanie kôstok a dužiny výtok šťavy s odkvapkávacím dorazom protišmykové gumové nožičky všetky odnímateľné diely je možné umývať v umývačke
 • Steba 93-36-00
  Steba 93-36-00

  Sada fólií pre vákuové balenie Steba obsahuje 2 kusy rolí špeciálnej drážkovanej fólie pre vákuové balenie vo vákuových..

  22.99 €
 • Steba EK 5
  Steba EK 5

  Varič vajíčok Steba EK 5 je praktický spotrebič pre všetkých, ktorí často raňajkujú vajíčka, pripravujú pohostenie pre..

  45.99 €
 • Steba CR 32
  Steba CR 32

  Palacinkovač na prípravu francúzskych palaciniek crêpes s priemerom 32 cm. Palacinkovač má hladký, nepriľnavý, teflónový povcrh,..

  61.99 €
 • Steba LR 11
  Steba LR 11

  Čistička vzduchu Steba LR 11 vás poteší svojou nízkou spotrebou. Obsahuje filter s UV svetlom, HEPA filter a filter s aktívnym uhlím,..

  226.99 €
 • Steba VK 12 vákuovačka
  Steba VK 12 vákuovačka

  Výkonná vákuová zváračka fólií Steba VK 12 s dvojitým tesnením, pre domáce i profesionálne uchovávanie potravín v mrazničke a..

  143.99 €

Doporučujeme lisy na citrusy. V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza steba zp 3!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt