Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Expres súťaž Rok života zadarmo – online, výhra, postup registrácie a pravidlá súťaže

Aktualizované:

Autor: Denisa

Rok života zadarmo Expres

Zaregistrujte si svoj dátum narodenia a vyhrajte celý jeden bezstarostný Rok života zadarmo! Expres súťaž Rok života zadarmo prebieha na rádiu Expres od 2. do 24. novembra 2023. Ako sa registrovať do súťaže a aké sú pravidlá sa dozviete v článku.

Expres súťaž Rok života zadarmo 2023

Expres súťaž Rok života zadarmo 2023 je súťaž rádia Expres, ktorá prebieha od 2. do 24. novembra, pričom veľké finále sa uskutoční práve 24.11.2023. V nej môže jeden z vás vyhrať celý jeden bezstarostný Rok života zadarmo, čo sa naozaj oplatí.

Ak by vám bola takáto výhra stále málo, máte možnosť sa zapojiť aj do ďalšej súťaže Rádio Expres heslo dňa. Vďaka tejto súťaži môžete každý jeden pracovný deň vyhrať 5000 EUR a viac.

V článku nájdete

Expres súťaž Rok života zadarmo online

Expres súťaž Rok života zadarmo prebieha na rádiu Expres, registrovať do súťaže sa však musíte online na webovej stránke www.expres.sk.

Každý deň v termíne konania súťaže od 02.11.2023 do 24.11.2023 majú poslucháči možnosť vyplniť príslušný formulár, v ktorom uvedú nasledovné údaje – dátum narodenia a mailovú adresu.

Expres súťaž Rok života zadarmo online
Zdroj: unsplash.com

Zapojiť sa môžete aj do ďalších súťaží, ktoré prebiehajú ako v rádiu, tak aj v televízií. Ide napríklad o súťaž Zarábaj ušami, ktorú nájdete na Fun rádiu, či o súťaž televízne Markíza Teleráno heslo dňa.

Expres súťaž Rok života zadarmo postup

Expres súťaž Rok života zadarmo funguje tak, že si zaregistrujete svoj dátum narodenia, budete počúvať Rádio Expres a v prípade, ak vo vysielaní zaznie váš dátum narodenia, obratom pošlete obyčajnú SMS so svojím krstným menom a svojím dátumom narodenia na uvedené telefónne číslo.

Expres súťaž Rok života zadarmo postup

 1. Choďte na stránku expres.sk a vyplňte formulár, ktorým sa zapojíte do súťaže
 2. Počúvajte rádio Expres od 6. do 24.11., žrebuje sa každý pracovný deň po 13:00
 3. Ak vo vysielaní zaznie váš dátum narodenia, obratom pošlite SMS v tvare KRSTNÉ MENO DÁTUM NARODENIA na číslo 0905 612 612
 4. Kto sa ozve cez SMS ako prvý, získa po overení jeho dátumu narodenia  Mesiac života zadarmo v hodnote 1.500 EUR
Expres súťaž Rok života zadarmo formulár
Zdroj: co-to-je.sk

V piatok 24. novembra sa náhodne vyžrebuje jeden celý dátum (deň, mesiac, rok) zo všetkých zaregistrovaných dátumov.

Prvý, kto pošle správnu SMS na uvedené číslo, získa po overení jeho dátumu narodenia parádny Rok života zadarmo v hodnote 28.000 EUR!

Expres súťaž Rok života zadarmo informácie

Tvar SMS správy:KRSTNÉ MENO DÁTUM NARODENIA
Telefónne číslo:0905 612 612
Denná výhra1 500 €
Hlavná výhra28 000 €
Formulár:expres.sk/súťaže

Aby ste mohli do súťaže poslať SMS s vašim krstným menom a dátumom narodenia, ktorá vám zaručí rozprávkovú výhru, je potrebné mať dostatok kreditu. To zabezpečíte tak, že si dobijete kredit u vášho operátora.

Expres súťaž Rok života zadarmo výhra

Expres súťaž Rok života zadarmo výhra je rozdelená do dvoch častí. Celkovo bude v súťaži 12 výhercov dennej výhry a 1 výherca hlavnej výhry.

Od 6. do 22. novembra bude každý pracovný deň vyžrebovaný jeden zo zaregistrovaných účastníkov súťaže, ktorý vyhrá Mesiac života zadarmo v hodnote 1.500 EUR. Rádio celkovo počas trvania súťaže rozdá až 12x Mesiac života zadarmo.

Navyše v piatok 24. novembra sa bude konať veľké finále, kedy jeden šťastlivec vyhrá Rok života zadarmo v hodnote 28.000 EUR!

Expres súťaž Rok života zadarmo výhry

 • 12x priemerná mesačná mzda 1.500 EUR
 • 12x 200 EUR na nákup potravín
 • 12x 150 EUR na nákup oblečenia
 • 12x 150 EUR na nákup PHM
 • 12x 150 EUR na bývanie a energie
 • 1x 2.200 EUR na dovolenku

Expres súťaž Rok života zadarmo pravidlá

Expres súťaž Rok života zadarmo pravidlá sú jasne dané, pretože ide o súťaž, kde sa hrá o peňažnú výhru a to podlieha určitým náležitostiam, ktoré je potrebné splniť, aby ste boli zaradení do žrebovania o Rok života zadarmo v hodnote 28.000 EUR.

Toto sú pravidlá, ktoré treba dodržiavať:

 1. Formulár máte možnosť vyplniť každý deň v termíne konania súťaže od 02.11.2023 do 24.11.2023
 2. Žrebuje sa iba z dátumov narodenia, ktoré boli zaregistrované do súťaže
 3. Po vyžrebovaní konkrétneho dátumu narodenia je úlohou súťažiacich zapojiť sa do súťaže zaslaním SMS správy, v ktorej uvedú svoje krstné meno a svoj dátum narodenia
 4. Ten súťažiaci, ktorého SMS príde ako prvá, a s ktorým sa po overení jeho dátumu narodenia telefonicky spoja moderátori Rádia Expres v živom vysielaní, získa dennú výhru 1 500 €
 5. Ak sa s týmto súťažiacim nepodarí telefonicky spojiť v rámci dvoch opakovaných telefonátov, bude kontaktovaný súťažiaci, ktorého SMS prišla ako druhá v poradí, postup sa opakuje do 15:00 hod
 6. Jeden súťažiaci môže so svojím dátumom narodenia vyhrať len jednu dennú výhru, pričom sa stále môže zapojiť do súťaže o hlavnú výhru
 7. Dňa 24.11.2023 bude v rannej show Rádia Expres zo všetkých zaregistrovaných dátumov žrebovaním náhodne určený konkrétny dátum – deň, mesiac a rok
 8. Ten súťažiaci, ktorého SMS príde ako prvá a bude sa zhodovať s vyžrebovaným dátumom narodenia, získa hlavnú rozprávkovú výhru 28 000 €
 9. Na získanie výhry je potrebné, aby výherca pred odovzdaním výhry preukázal skutočnosť, že jeho dátum narodenia je rovnaký ako dátum, ktorý bol vyžrebovaný

V prípade, že vás zaujíma kompletné znenie pravidiel k súťaži Rok života zadarmo, nájdete ich na webe rádia Expres www.expres.sk.

Zdroje: expres.sk, unsplash.com

Najnovšie články