EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Voyo – prihlásenie, program, cena, filmy, živé vysielanie zadarmo

Aktualizované:

Autor: Veronika

Voyo.sk Markíza online

Ak ešte nepoznáte službu Voyo, tak prišiel konečne čas, ako sa s ním do detailov oboznámiť a snáď aj zistiť, či je pre vás tou správnou voľbou. Je možné pozerať Voyo zadarmo? Je vlastne Voyo Markíza? Pozrieme si len Voyo online alebo aj offline? Toto všetko sa dozviete v našom článku.

Voyo

Najlepšia televízna zábava na Slovensku online a mnoho ďalších bonusov, ktoré streamovacia služba Voyo prináša, je dnes dostupná naozaj pre každého a online.

Dokonca Voyo prináša aj exkluzívny obsah ako je seriál Vedma, ktorý je dostupný len online.

V článku nájdete

Čo je Voyo

Voyo je online TV streamovacia služba televízie Markíza ktorá vám umožňuje pozerať filmy, seriály, obľúbené relácie, spravodajstvo či športové zápasy, ako napríklad ME vo futbale 2024.

Tento portál patrí medzi tzv. VOD (Video on demand) služby a teda niečo ako Netflix, akurát obsahujúci tituly, na ktoré má práva Markíza a ktoré boli na tomto kanáli odvysielané.

Voyo je možné sledovať na počítači, mobile či tablete. TV Markízu nájdete v ponuke programov od UPC.

Ako funguje Voyo

Voyo funguje na základe dobrého internetového pripojenia.

Po vstupe na webovú stránku voyo.markiza.sk hneď uvidíte ku čomu máte prístup a čo všetko môžete cez videoportál pozerať.

Akonáhle sa prihlásite, stačí ak si nájdete žiadanú kategóriu ako napr. novinky, filmy, seriály, relácie, šport, deti atď.

Voyo Markíza

Voyo markíza je tu pre nás už 11 rokov a počas svojej existencie prešlo mnohými transformáciami.

Na rozdiel od klasického programu v televízii, má teraz Voyo okrem širokého výberu titulov hneď niekoľko výhod.

Predplatitelia si môžu cez TV Voyo online pozrieť necenzurované a rozšírené verzie reality šou, relácie s týždňovým predstihom či pohľady zo zákulisia.

Online môžete pozerať aj šport, ako napríklad MMA, či nové seriály TV Markíza, ktorým je napríklad aj seriál Zrada.

Voyo registrácia

Registrácia Voyo je veľmi jednoduchá. Stačí ak kliknete v pravom hornom rohu na domovskej stránke voyo.markiza.sk na „Registrácia“ a vyberiete si, či si budete chcieť Voyo najskôr len vyskúšať na 7 dní zdarma alebo rovno prejdete na plnohodnotnú verziu.

Ako sa prihlásiť do Voyo sk
Zdroj: pexels.com

Plnohodnotná verzia má samozrejme hneď niekoľko výhod, ktoré Voyo zdarma na 7 dní neponúka.

Pri registrácii môžete zároveň zadať a uplatniť zľavový kupón, ak nejaký vlastníte.

Následne zadáte vaše kontaktné (e-mail, heslo) a platobné údaje.

Voyo prihlásenie

Voyo prihlásenie uskutočníte jednoducho po vstupe na voyo.markiza.sk a úspešnej registrácii, kliknutím na tlačidlo „prihlásenie“.

Následne zadáte vaše prihlasovacie údaje, ktoré sa zhodujú s tými, ktoré ste zadali pri registrácii.

Voyo.sk cena

Určite sa už zamýšľate koľko takáto nenahraditeľná televízna zábava môže stáť. Voyo.sk má jednotnú cenu a to je 5,99 € mesačne.

Predplatné navyše môžete kedykoľvek zrušiť, takže sa k ničomu vopred nezaväzujete.

Ak ste sa rozhodli si predplatiť Voyo a službu aj naďalej využívať, platba bude stiahnutá z vašej platobnej karty automaticky.

Ako zaplatiť Voyo

Spôsob ako zaplatiť Voyo je jednoduchý, na platbu budete potrebovať len platobnú kartu, ktorá má povolené internetové platby.

Údaje karty zadáte ešte pri registrácii a vaše členstvo bude následne mesačne zaplatené automaticky z rovnakej karty. Teraz vám už nič nebráni sledovať najočakávanejšie seriály roka 2024 na Voyo.sk.

Voyo kupón

Voyo predplatné môžete uhradiť aj prostredníctvom Voyo kupónu. Voyo kupón slúži v podstate ako darčeková poukážka na mesačné predplatné, ktorá existuje v niekoľkých variantoch:

Cena Voyo kupónu na dané obdobie

ObdobieCena
1 mesiac5,99 €
3 mesiace17,97 €
6 mesiacov35,94 €
12 mesiacov71,88 €

Kupón zakúpite priamo na oficiálnych stránkach voyo.sk. Môže predstavovať skvelý originálny darček, na ktorý máte možnosť priamo napísať vlastný text.

Ak takýto Voyo kupón vlastníte, uplatnite ho pri registrácii.

O2 Voyo

O2 Voyo získate pri príležitosti 15 ročného výročia O2 až na 3 mesiace zadarmo, bez ohľadu na to, či ste alebo nie ste klientom spoločnosti O2.

Pokiaľ ste klientom, svoj Voyo voucher nájdete v aplikácii Moje O2 v sekcii Extra výhody a pokiaľ klientom nie ste, bude potrebné prejsť na stránku oslavujeme.o2.sk, zadať svoje údaje a Voyo kupón dostanete do SMS.

Takto získate Voyo.sk zadarmo na 3 mesiace a pokiaľ si službu pred uplynutím tejto doby deaktivujete, nezaplatíte vôbec nič navyše.

Ako zaplatiť Voyo cez sms

Službu Voyo aktuálne zaplatíte len pomocou platobnej karty online.

Voyo zadarmo

Pokiaľ si túžite vyskúšať službu Voyo zadarmo, máte možnosť pri registrácii zvoliť možnosť „VOYO NA SKÚŠKU“, ktorá vám zabezpečí využívanie Voyo 7 dní zadarmo.

Keďže ide len o skúšobnú verziu, nebudete mať prístup ku športovým prenosom, live Nova Sport 1 a Nova Sport 2 ani ku Voyo originál. Všetko ostatné však využívať môžete.

Pokiaľ členstvo počas tejto doby nezrušíte, z vašej karty bude následne automaticky stiahnutá platba – Voyo cena na mesiac, a teda 5,99 €.

Druhou možnosťou je využiť momentálnu akciu od O2, ktorá vám neprinesie len týždeň či Voyo mesiac zadarmo! O2 vám teraz dáva 3 mesiace úplne zdarma, stačí ak si prečítate náš návod vyššie.

Voyo online

Televízná zábava vďaka Voyo online skutočne nemá hranice. Voyo si pozriete na svojom smart zariadení – tablete aj mobile s operačným systémom Android aj iOs, na počítači a smart TV (Philips, Sony, Hisense, Samsung, Panasonic a ďalších).

Ubezpečte sa však vopred, že máte k dispozícii vysokorýchlostný internet, ktorý vám spríjemní pozeranie vašich obľúbených titulov a to bez reklám.

Voyo program

Pokiaľ ide o špeciálny Voyo program, tak ten predstavujú zväčša jednotlivé televízne stanice, ktoré si môžete pozrieť live.

Veľkou výhodou sú jednotlivé relácie, ktoré sú na Voyo s týždňovým predstihom na rozdiel od televízie (Sekcia skôr než v TV), alebo originálne tituly z produkcie Voyo Originál.

Voyo program čo môžete sledovať

TypStanica
Live TVMarkíza, Doma, Dajto, Nova Sport
ŠportFortuna liga, NHL, ATP turnaje, Bellator, KSW, PFL, UFC
Seriály a filmyViac ako 2000 titulov
RelácieSkôr než v TV

Na Voyo môžete sledovať aj novú reality show Šaty snov, zábavnú show Možné je všetko alebo detský program Labková patrola.

Voyo farma

Voyo farma 13 je ďalšia z obľúbených možností divákov na Slovensku. Už 13. séria tejto reality šou vás určite ani tentokrát nesklame prepletenými príbehmi, napätím a zábavou.

Farmu si môžete pozrieť aj priamo na TV Markíza, ktorá je súčasťou balíčka programov od Skylink. Celú ponuku tejto satelitnej televízie nájdete v tomto článku.

Love Island Voyo

Ani Love island na Voyo rozhodne nemôže chýbať.

Táto pomerne nová reality šou na slovenských obrazovkách si takmer okamžite získala priazeň veľkej časti divákov a preto ju Voyo zahrnulo do svojej ponuky.

Okrem reality šou Love Island tu nájdete aj slovenský seriál Svätý Max.

Voyo Fortuna liga

Voyo svojim sledovateľom ponúka aj zápasy Fortuna ligy, ktoré si pozriete online z pohodlia domova.

Voyo šport Fortuna liga
Zdroj: pexels.com

Voyo Oteckovia

Tak ako sme spomínali, Voyo ponúka svojim divákom aj seriály s týždňovým predstihom.

Týmto spôsobom je streamovaný aj slovenský seriál Oteckovia. Ak túžite byť vždy medzi prvými, ktorí si nový diel pozrú určite vám Voyo príde vhod.

Voyo spútaný motýľ

Ani na turecký romantický seriál Spútaný motýľ Voyo nezabúda. Obľúbenú telenovelu si v rámci videoportálu pozriete kedykoľvek a kdekoľvek.

Voyo Dve tváre Istanbulu

Turecké telenovely si v posledných rokoch získali popularitu u divákov na celom svete.

Inak to nie je ani na Slovensku a preto nájdete na Voyo Dve tváre Istanbulu. Seriál, ktorý patrí v súčasnej dobe k najsledovanejším.

Voyo Superstar

Pokiaľ máte naopak radi zábavu v podobe súťaže, podčiarknutej umením, zavítajte na Voyo Superstar, najúspešnejšiu hudobnú talentovú šou na svete. 

Zabavte sa na nepodarených speváckych výkonoch, či sa nechajte unášať obrovskými talentami za doprovodu skvelej moderátorskej dvojice a prísnej poroty.

Zdroje: voyo.sk, o2.sk

Témata:
Online Voyo

Najnovšie články