Filmplanet to – online filmy a seri├íly dostupn├ę zdarma pre ka┼żd├ęho

Autor: Marcela

Filmplanet online filmy zdarma

Filmplanet je bezplatn├í internetov├í platforma, kde m├íte dostupn├Żch tis├şcky filmov a seri├ílov ├║plne zdarma. Najnov┼íie filmov├ę trh├íky, horory ale aj zaru─Źen├║ klasiku, toto v┼íetko n├íjdete na str├ínkach Filmplanet to.

Filmplanet

Filmplanet pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu seri├ílov a filmov ├║plne zdarma. Na tejto preh─żadnej internetovej dom├ęne si pozriete naozaj v┼íetko bez poplatkov.

V ─Źl├ínku n├íjdete

Filmplanet to online filmy

Filmplanet to online filmy je internetov├í str├ínka, kde pre v├ís pravidelne pripravuj├║ nov├ę filmy a seri├íly so slovensk├Żm, ─Źesk├Żm dabingom ─Źi titulkami.

V├Żhodou str├ínky je, ┼że nemus├şte urobi┼ą v├┤bec ni─Ź, ┼żiadnu registr├íciu ani uhradi┼ą ┼żiadne poplatky, filmy pozer├íte ├║plne zdarma.

Filmy ─Źi seri├íly si pozriete s dabingom ─Źi titulkami. Ke─Ć┼że str├ínka funguje bez ak├Żchko─żvek poplatkov, jedin├ę s ─Ź├şm mus├şte r├íta┼ą, ┼że sa na str├ínke bud├║ objavova┼ą reklamy.

N├íjdete tu overen├║ klasiku, najnov┼íie filmov├ę vychyt├ívky, ale aj mno┼żstvo seri├ílov.

Filmplanet to online filmy platforma
Zdroj: co-to-je.sk

Filmplanet horory

Tak ako napr├şklad na Sleduj filmy ─Źi Kukajto, aj na Filmplanet s├║ filmy rozdelen├ę do preh─żadn├Żch kateg├│ri├ş. Jednou z kateg├│rii s├║ aj Filmplanet horory.

Filmplanet horory patria medzi ve─żmi ob─ż├║ben├ę a pravidelne tu prid├ívaj├║ novinky. Pozrite sa s nami na najlep┼íie hororov├ę k├║sky, ktor├ę tu n├íjdete.

Filmplanet Telef├│n

Horor Telef├│n je najlep┼íie hodnoten├Ż horor na str├ínkach Filmplanet. Krajina p├┤vodu je Ju┼żn├í K├│rea a dej predstavuje dve ┼żeny, ktor├ę ┼żij├║ v rovnakom byte, no ├║plne v inej dobe.

S├ęriov├í vrahy┼ła sa dovol├í ┼żene a vsad├ş jej minulos┼ą a ┼żivot do vlastn├Żch r├║k, aby zmenila svoj osud.

  • Hodnotenie na ─îSFD – 73%.

Votrelec

Medzi najlep┼íie hodnoten├ę horory na tejto internetovej dom├ęne patr├ş aj p├┤vodn├Ż film Votrelec z roku 1979.

Sci-fi filmov├Ż dej o pos├ídke kozmickej lodi, ktor├í naraz├ş na zvl├í┼ítne vajcia, z ktor├Żch sa rodia stra┼íideln├ę stvorenia. Aj o tom je film Votrelec.

The Djinn

The Djin je novinka z roku 2021. Aj tento film n├íjdete na Filmplanet to. Jedn├í sa o americk├Ż horor, kde Dylan po─Źas toho ako je s├ím doma, n├íjde tajomn├║ knihu s ritu├ílom, ktor├Ż mu zaru─Ź├ş, ┼że sa mu spln├ş v┼íetko ─Źo chce.

Akur├ít netu┼í├ş, ┼że to m├í svoju hr├┤zostra┼ín├║ da┼ł.

  • Hodnotenie na ─îSFD – 40%.

Filmplanet online seriály

Ve─żkou v├Żhodou tejto platformy je, ┼że tu n├íjdete aj Filmplanet online seri├íly. Seri├íly maj├║ vlastn├║ kateg├│riu, ktor├║ n├íjdete hne─Ć na ├║vodnej str├ínke.

Neust├íle tu prib├║daj├║ origin├íly zo sveta aj Slovenska s dabingom ─Źi titulkami. Aj Filmplanet seri├íly m├┤┼żete pozera┼ą bez obmedzen├ş a ├║plne zdarma.

Ale tak ako pri filmoch aj pri seri├íloch mus├şte po─Ź├şta┼ą s reklamami.

Filmplanet sk

Filmplanet sk je platforma, ktor├í bola pou┼ż├şvan├í v minulosti. Dnes pozn├íte tento port├íl s online filmami ako filmplanet.to.

Napriek tomu, ┼że port├íl zmenil svoju webov├║ adresu, aj dnes tu n├íjdete filmy so slovensk├Żm dabingom a titulkami.

Filmplanet cz

Tak ako Filmplanet sk, aj Filmplanet cz bolo presmerovan├ę do jednej spolo─Źnej dom├ęny filmplanet.to.

Webov├í dom├ęna si ponechala ─Źesk├║ verziu str├ínky a teda inform├ície a kateg├│ri├ích n├íjdete v ─Źeskom jazyku.

Filmplanet nefunguje

Ak v├ím Filmplanet nefunguje, alebo ak naraz├şte na nefunk─Źn├Ż film, ur─Źite v├ís to nepote┼í├ş a mus├şte si vybra┼ą in├Ż alebo nav┼ít├şvi┼ą in├║ platformu.

Na v├Żber m├íte r├┤zne in├ę platformy ako Bombuj si alebo si m├┤┼żete bez probl├ęmov pozrie┼ą filmy na spoplatnen├Żch str├ínkach ako Netflix ─Źi Voyo.

Pokia─ż aj vy naraz├şte na podobn├Ż probl├ęm, pod ka┼żd├Żm filmom ─Źi seri├ílom m├┤┼żete nahl├ísi┼ą nefunk─Źn├Ż film, v─Ćaka ─Źomu sa spr├ívcovia str├ínky sna┼żia chybu odstr├íni┼ą.

Filmplanet Originals

Filmplanet Originals je v├Żnimo─Źn├Ż seri├íl, ktor├Ż nadv├Ązuje na ob─ż├║ben├Ż seri├íl o up├şroch The Vampire Diaries.

The Originals v├ís bli┼ż┼íie zozn├ími so zakladate─żskou up├şrskou rodinou a teda prvou l├şniou up├şrov na svete.

Pokia─ż v├ís zauj├şma ako vznikol prv├Ż up├şr a v ─Źom s├║ v├Żnimo─Źn├Ż, ako zakladate─żsk├í rodina, potom je to seri├íl priamo pre v├ís.

Filmplanet Frasier

Kultov├Ż seri├íl Filmplanet Fraiser je seri├íl z roku 1993 a po celom svete si z├şskal mili├│ny fan├║┼íikov.

Frasier Crane je hlavn├í postava, ktorej sa po rozvode obr├íti ┼żivot na ruby, vr├íti sa sp├Ą┼ą do rodn├ęho Seattlu a ┼żije so svojim otcom b├Żval├Żm policajtom. Cel├Żm dejom sa prel├şna skvel├Ż humor a satiristick├ę momenty.

Venom 2 Filmplanet

Na filmplanet si pozriete skvel├Ż film Venom 2. Venom je parazit, ktor├Ż ┼żije v symbi├│ze s menej ├║spe┼ín├Żm novin├írom.

Venom je jedna z najob─ż├║benej┼í├şch komiksov├Żch postavi─Źiek z produkcie od sl├ívneho producenta Marvel.

Viete si predstavi┼ą, ako by mohol vyzera┼ą ┼żivot v symbi├│ze s parazitom? Nie, tak potom by ste sa mali pozrie┼ą na Venom 2 Filmplanet, kde je tento film zdarma dostupn├Ż.

Zdroj: filmplanet.to, youtube.com, csfd.cz

T├ęmata:
Online

Najnov┼íie ─Źl├ínky