Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Filmplanet to – online filmy a seriály dostupné zdarma pre každého

Aktualizované:

Autor: Marcela

Filmplanet online filmy zdarma

Filmplanet je bezplatná internetová platforma, kde máte dostupných tisícky filmov a seriálov úplne zdarma. Najnovšie filmové trháky, horory ale aj zaručenú klasiku, toto všetko nájdete na stránkach Filmplanet to.

Filmplanet

Filmplanet ponúka širokú škálu seriálov a filmov úplne zdarma. Na tejto prehľadnej internetovej doméne si pozriete naozaj všetko bez poplatkov.

Podobne je na tom napr. aj webová stránka Kukaj to, kde takisto nájdete online filmy úplne zdarma.

V článku nájdete

Filmplanet to online filmy

Filmplanet to online filmy je internetová stránka, kde pre vás pravidelne pripravujú nové filmy a seriály so slovenským, českým dabingom či titulkami.

Výhodou stránky je, že nemusíte urobiť vôbec nič, žiadnu registráciu ani uhradiť žiadne poplatky, filmy pozeráte úplne zdarma.

Filmy či seriály si pozriete s dabingom či titulkami. Keďže stránka funguje bez akýchkoľvek poplatkov, jediné s čím musíte rátať, že sa na stránke budú objavovať reklamy.

Nájdete tu overenú klasiku, najnovšie filmové vychytávky, ale aj množstvo seriálov.

Filmplanet to online filmy platforma
Zdroj: co-to-je.sk

Filmplanet horory

Tak ako napríklad na Sleduj filmy či Bombuj.si, aj na Filmplanet to sú filmy rozdelené do prehľadných kategórií. Jednou z kategórii sú aj Filmplanet horory.

Filmplanet horory patria medzi veľmi obľúbené a pravidelne tu pridávajú novinky. Pozrite sa s nami na najlepšie hororové filmy, ktoré tu nájdete.

Filmplanet Telefón

Horor Telefón je najlepšie hodnotený horor na stránkach Filmplanet a zároveň má aj dobré hodnotenie na sránke ČSFD. Krajina pôvodu je Južná Kórea a dej predstavuje dve ženy, ktoré žijú v rovnakom byte, no úplne v inej dobe.

Sériová vrahyňa sa dovolá žene a vsadí jej minulosť a život do vlastných rúk, aby zmenila svoj osud.

  • Hodnotenie na ČSFD – 73%

Votrelec

Medzi najlepšie hodnotené horory na tejto internetovej doméne patrí aj pôvodný film Votrelec z roku 1979.

Sci-fi filmový dej o posádke kozmickej lodi, ktorá narazí na zvláštne vajcia, z ktorých sa rodia strašidelné stvorenia. Aj o tom je film Votrelec.

  • Hodnotenie na ČSFD – 90%

The Djinn

The Djin je novinka z roku 2021. Aj tento film nájdete na Filmplanet to. Jedná sa o americký horor, kde Dylan počas toho ako je sám doma, nájde tajomnú knihu s rituálom, ktorý mu zaručí, že sa mu splní všetko čo chce.

Akurát netuší, že to má svoju hrôzostrašnú daň.

  • Hodnotenie na ČSFD – 40%

Filmplanet online seriály

Veľkou výhodou tejto platformy je, že tu nájdete aj Filmplanet online seriály. Seriály majú vlastnú kategóriu, ktorú nájdete hneď na úvodnej stránke.

Na Filmplanet to online filmy a online seriály zdarma neustále pribúdajú originály zo sveta aj Slovenska s dabingom či titulkami. Aj Filmplanet seriály môžete pozerať bez obmedzení a úplne zdarma.

Ale tak ako pri filmoch aj pri seriáloch musíte počítať s reklamami.

Seriály zdarma nájdete napr. aj na stránke Sledujserialy.to.

Filmplanet sk

Filmplanet sk je platforma, ktorá bola používaná v minulosti. Dnes poznáte tento portál s online filmami ako filmplanet.to.

Napriek tomu, že portál zmenil svoju webovú adresu, aj dnes tu nájdete filmy so slovenským dabingom a titulkami.

Medzi obľúbené filmy patrí Harry Potter na Filmplanet, detektívka Mentalista alebo Columbo, či tínedžerský seriál Upírie denníky na Filmplanet.

Filmplanet cz

Tak ako Filmplanet sk, aj Filmplanet cz bolo presmerované do jednej spoločnej domény filmplanet.to.

Webová doména si ponechala českú verziu stránky a teda informácie a kategóriách nájdete v českom jazyku.

Filmplanet nefunguje

Ak vám Filmplanet nefunguje, alebo ak narazíte na nefunkčný film, určite vás to nepoteší a musíte si vybrať iný alebo navštíviť inú platformu.

Na výber máte rôzne iné platformy ako napr. Prehraj to, alebo si môžete bez problémov pozrieť filmy na spoplatnených stránkach ako je Netflix či Voyo.

Pokiaľ aj vy narazíte na podobný problém, pod každým filmom či seriálom môžete nahlásiť nefunkčný film, vďaka čomu sa správcovia stránky snažia chybu odstrániť.

Filmplanet to najlepšie

Filmplanet stránka ponúka filmové novinky a najlepšie seriály úplne zdarma!

Filmplanet Originals

Filmplanet Originals je výnimočný seriál, ktorý nadväzuje na obľúbený seriál o upíroch The Vampire Diaries.

The Originals vás bližšie zoznámi so zakladateľskou upírskou rodinou a teda prvou líniou upírov na svete.

Pokiaľ vás zaujíma ako vznikol prvý upír a v čom sú výnimočný, ako zakladateľská rodina, potom je to seriál priamo pre vás.

Filmplanet Frasier

Kultový seriál Filmplanet Fraiser je seriál z roku 1993 a po celom svete si získal milióny fanúšikov.

Frasier Crane je hlavná postava, ktorej sa po rozvode obráti život na ruby, vráti sa späť do rodného Seattlu a žije so svojim otcom bývalým policajtom. Celým dejom sa prelína skvelý humor a satiristické momenty.

Venom 2 Filmplanet

Na filmplanet si pozriete skvelý film Venom 2. Venom je parazit, ktorý žije v symbióze s menej úspešným novinárom.

Venom je jedna z najobľúbenejších komiksových postavičiek z produkcie od slávneho producenta Marvel.

Viete si predstaviť, ako by mohol vyzerať život v symbióze s parazitom? Nie, tak potom by ste sa mali pozrieť na Venom 2 Filmplanet, kde je tento film zdarma dostupný.

Seriály online a zdarma môžete sledovať napr. aj cez Voyo.sk, kde máte okrem filmov a seriálov aj relácie, reality šou a ďalšie napísané programy z dielne TV Markíza.

Zdroje: filmplanet.to, youtube.com, csfd.cz

Témata:
Online

Najnovšie články