Prvá adventná nedeľa Advent 2023!

Billa karta je plná výhod, užívajte si Billa karta zľavy aj vy

Aktualizované:

Autor: Marcela

Billa karta a jej výhody

Billa karta je žltá plastová kartička alebo jej digitálna verzia v mobilnej aplikácii, ktorá vám prináša množstvo výhod. Sledujte ako ju získať, registrovať sa, využívať výhody a dopriať si oveľa viac tovaru za rovnakú sumu ako zákazník, ktorý ňou nedisponuje.

Billa karta

Billa bonus karta online alebo jej fyzická verzia je kartička pre verných zákazníkov obchodného reťazca Billa.

Vďaka nej sa stávate súčasťou vernostného zákazníckeho programu, ktorý vám prináša množstvo výhod, zliav a jedinečných ponúk šitých vám na mieru. Podobne funguje aj Tesco club card.

V článku nájdete

Ako získať Billa Kartu

Aby ste získali výhody obchodného reťazca Billa je potrebné sa zaregistrovať. Navštívte ich web alebo si stiahnite si mobilnú aplikáciu Billa karta online v Google play alebo App store a zaregistrujte sa do vernostného programu.

Ak vám tento spôsob nevyhovuje, máte aj inú možnosť. Jednoducho navštívte predajňu a získajte Billa karta prihlásenie priamo vo vami vybranej predajni. Aby ste nechodili do obchodu zbytočne, najprv si overte Billa otváracie hodiny.

Registrácia Billa karta

Napríklad, ak už ste vlastníkom inej zákazníckej karty ako je napríklad Kaufland card, bude pre vás Registrácia Billa karty jednoduchá.

Ak nie, poradíme vám ako Billa kartu jednoducho získať a registrovať. Držte sa nasledujúceho návodu a všetko hravo zvládnete.

 1. Billa karta prihlásenie získate na webe Billa alebo v aplikácii.
 2. Potvrďte posielanie hlásení a spracovanie osobných údajov
 3. V pravom hornom rohu kliknite na malú ikonu karty a následne kliknite na prihlásiť sa
Prihlásenie k Billa karta
zdroj: co-to-je.sk

4. Keďže ešte nemáte vytvorené konto, kliknite na zaregistrovať sa.
5. Vyberte si z 3 možností podľa vašich preferencií
6. Vyplníte údaje, ktoré od vás požadujú a máte hotovo.

Billa karta vyplnenie registračných údajov
Zdroj: co-to-je.sk

V prípade, že ste išli podľa návodu vyššie, ostáva vám len jedna jediná vec. A to potvrdenie registrácie vo vašej emailovej schránke a máte hotovo.

Aby ste získali výhody a zľavy až do 50 % je potrebné, aby bola vaša Billa bonus club karta vo vašom telefóne alebo ste mali jej plastovú verziu vždy so sebou a ukázali ju na pokladni pri platení.

Billa karta registrácia na predajni

Pokiaľ Billa Card online nie je pre vás, registrovať sa môžete aj priamo na predajni nasledovným spôsobom.

 1. Priamo na predajni čitateľne vypíšte registračný formulár a súhlasy so spracovaním osobných údajov.
 2. Odovzdajte ho na pokladni. Tam vám formulár vymenia za plastovú kartičku.
 3. Hotovo a ihneď môžete využívať kartu plnú výhod.

Billa karta prihlásenie

Prihlásenie do Billa bonus karty je veľmi jednoduché. Potom ako máte nainštalovanú aplikáciu Billa karta, si ju otvoríte, v pravom hornom rohu kliknite na malú ikonu karty a vyskočí na vás okno, ktoré vás vyzýva k prihláseniu.

Vzhľadom na to, že už máte konto vytvorené, zadáte mail a heslo, ktoré ste si pri registrácii nastavili a kliknete na Prihlásiť sa.

Billa karta online je vám automaticky dispozícii v mobilnej aplikácii.

Billa karta v mobile

Billa bonus karta v mobile je základ k výhodnému nakupovaniu. V dnešnej dobe takmer každý využíva inteligentný mobilný telefón, do ktorého jednoducho stiahnete aplikácie a máte všetky zákaznícke karty na jednom mieste.

Okrem toho, že karty nemusíte loviť z peňaženky, aplikácia Billa Bonus prináša prehľadný zoznam výhodných ponúk, zľavové kupóny alebo si tu jednoducho môžete prelistovať akciový leták.

Billa karta zľavy nie je jediné, čo vám aplikácia prináša. V aplikácii pohodlne nájdete k vám najbližšiu predajňu. Taktiež si v aplikácii jednoducho zmeníte svoje osobné údaje podľa potreby.

Billa Bonus karta online a vzhľad aplikácie
Zdroj: co-to-je.sk

V mobile môžete mať aj bonusvú Lidl plus aplikáciu alebo kartičku obchodu IKEA.

Billa karta výhody

Billa karta prihlásenie do vernostného programu vám prináša naozaj množstvo výhod. Pozrite sa na to, čo všetko vďaka registrácii získate.

Medzi výhody Billa karty patril aj program Billa karta 3 kliky. Jednalo sa o súťaž o päť prémiových áut Audi Q5 s automatickou prevodovkou.

Stačí, ak súčasní i noví členovia BILLA Bonus zaklikli tri súhlasy so spracúvaním osobných údajov na www.3kliky.sk a automaticky boli zaradení do súťaže o automobily. Súťaž trvala od 5. januára do 15. marca. 2022.

Billa bonus karta zľavy

Hlavná myšlienka Billa karty je, aby ste s ňou ušetrili. Vďaka kartičke tak získate množstvo zliav.

 • Bonusové ceny – pre registrovaných zákazníkov sú častokrát zlacnené až o 50 %. Aby ste vedeli, o ktoré konkrétne produkty sa jedná, vždy sú označené modrou cenovkou.
 • Narodeninová zľava – Každý registrovaný zákazník v mesiaci svojich narodenín získa 10% zľavu. Aby ste túto zľavu získali, podmienkou je aspoň raz použiť vašu Billa kartu za posledných 6 mesiacov.
 • Víkendové zľavy – Každý víkend máte zľavu na vybrané produkty. Od piatka do nedele máte vždy na vybrané produkty zľavu až 25 %.

Billa bonus karta kupóny

V mobilnej aplikácii nájdete špeciálne zľavové kupóny. Kupóny sú aktualizované každé dva týždne a vždy vám prinášajú nové extra zľavy.

 • 15 % – 30 % zľavy na potraviny a nápoje
 • 20 % – 50 % zľavy na spotrebný tovar

Billa Card výhody externí partneri

Výhody u externých klientov. Vďaka Billa členstvu získate viac výhod ako očakávate. Výhodné ceny budete mať aj u externých partnerov obchodného reťazca Billa.

 • Zľava 33 % máte u predajcov elektroniky Sony
 • 23% zľava u predajcov Electrolux
 • U predajcov AEG máte zľavu 23%
 • V Sola Switzerland máte s Billa kartou zľavu 25%
 • K registrácii získate darček v podobe časopisu Kulinárium.

Billa karta strata

V prípade, že stratíte hmotnú Billa kartu a je vám známe Billa karta zákaznícke číslo, ktoré mala karta pridelené, môžete sa informovať v predjani Billa či karta nebola nájdená alebo či vám môžu vystaviť náhradnú kartu.

Lepšia možnosť je Billa karta v mobile, kde máte istotu, že po prihlásení do palikácie, budete mať kartu vždy k dispozícii. A to aj v tom prípade, že telefón vymeníte alebo stratíte.

Zdroj: billa.sk

Témata:
Obchody

Najnovšie články