LOH 2024 Všetky info tu!

Billa karta – výhody, ako zbierať body, registrácia, aplikácia v mobile

Aktualizované:

Autor: Marcela

Billa karta a jej výhody

Billa karta je žltá plastová kartička alebo jej digitálna verzia v mobilnej aplikácii, ktorá vám prináša množstvo výhod. Sledujte, ako ju získať, registrovať sa, využívať výhody a dopriať si oveľa viac tovaru za rovnakú sumu ako zákazník, ktorý ňou nedisponuje.

Billa karta

Billa Bonus karta online alebo jej fyzická verzia je kartička pre verných zákazníkov obchodného reťazca Billa.

Vďaka nej sa stávate súčasťou vernostného zákazníckeho programu, ktorý vám prináša množstvo výhod, zliav a jedinečných ponúk šitých vám na mieru. Podobne funguje aj Tesco club card.

V článku nájdete

Ako získať Billa Kartu

Aby ste získali výhody obchodného reťazca Billa je potrebné sa zaregistrovať.

Navštívte ich web alebo si stiahnite si mobilnú aplikáciu Billa karta online v Google play alebo App store a zaregistrujte sa do vernostného programu.

Ak vám tento spôsob nevyhovuje, máte aj inú možnosť. Jednoducho navštívte predajňu a získajte Billa karta prihlásenie priamo vo vami vybranej predajni. Aby ste nechodili do obchodu zbytočne, najprv si overte Billa otváracie hodiny.

Registrácia Billa karta

Napríklad, ak už ste vlastníkom inej zákazníckej karty ako je napríklad Kaufland card, bude pre vás Registrácia Billa karty jednoduchá.

Ak nie, poradíme vám, ako Billa kartu plnú výhod jednoducho získať a registrovať. Držte sa nasledujúceho návodu a všetko hravo zvládnete.

Ako získať Billa kartu

 1. Billa karta prihlásenie získate na webe Billa alebo v aplikácii
 2. Potvrďte posielanie hlásení a spracovanie osobných údajov
 3. V pravom hornom rohu kliknite na malú ikonu „karty“ a následne kliknite na „prihlásiť sa“
Billa karta prihlásenie
Zdroj: co-to-je.sk
 1. Keďže ešte nemáte vytvorené konto, kliknite na „zaregistrovať sa“
 2. Vyberte si z 3 možností podľa vašich preferencií
 3. Vyplňte údaje, ktoré od vás požadujú a máte hotovo
Billa karta výhody
Zdroj: co-to-je.sk

V prípade, že ste išli podľa návodu vyššie, ostáva vám len jedna jediná vec. A to potvrdenie registrácie vo vašej emailovej schránke a máte hotovo.

Aby ste získali výhody a zľavy až do 50 %, je potrebné, aby bola vaša Billa Bonus club karta vo vašom telefóne alebo ste mali jej plastovú verziu vždy so sebou a ukázali ju na pokladni pri platení.

Billa karta registrácia na predajni

Pokiaľ Billa Card online nie je pre vás, registrovať sa môžete aj priamo na predajni nasledovným spôsobom.

Ako sa registrovať na predajni

 1. Priamo na predajni čitateľne vypíšte registračný formulár a súhlasy so spracovaním osobných údajov
 2. Odovzdajte ho na pokladni, kde vám formulár vymenia za plastovú kartičku
 3. Hotovo a ihneď môžete využívať kartu plnú výhod

Billa karta prihlásenie

Prihlásenie do Billa Bonus karty je veľmi jednoduché. Potom ako máte nainštalovanú aplikáciu Billa karta, si ju otvoríte, v pravom hornom rohu kliknite na malú ikonu karty a vyskočí na vás okno, ktoré vás vyzýva k prihláseniu.

Vzhľadom na to, že už máte konto vytvorené, zadáte mail a heslo, ktoré ste si pri registrácii nastavili a kliknete na „prihlásiť sa“.

Billa karta online je vám automaticky dispozícii v mobilnej aplikácii.

Billa karta v mobile

Billa Bonus karta v mobile je základ k výhodnému nakupovaniu. V dnešnej dobe takmer každý využíva inteligentný mobilný telefón, do ktorého jednoducho stiahnete aplikácie a máte všetky zákaznícke karty na jednom mieste.

Okrem toho, že karty nemusíte loviť z peňaženky, Billa Bonus aplikácia prináša prehľadný zoznam výhodných ponúk, zľavové kupóny alebo si tu jednoducho môžete prelistovať akciový leták.

Billa karta zľavy nie je jediné, čo vám Billa Bonus aplikácia prináša. V aplikácii pohodlne nájdete k vám najbližšiu predajňu. Taktiež si v aplikácii jednoducho zmeníte svoje osobné údaje podľa potreby.

Alebo si môžete zahrať hru Koleso šťastia o vecné ceny, body, wolt poukážky, lístky do kina a poukážky na nákup.

Billa karta aplikácia
Zdroj: co-to-je.sk

V mobile môžete mať aj bonusvú Lidl plus aplikáciu alebo kartičku obchodu IKEA.

Billa karta výhody

Billa karta prihlásenie do vylepšeného vernostného programu vám teraz prináša množstvo skvelých výhod, ktoré musíte mať!

Získavajte body za každý nákup a vymieňajte ich za skvelé odmeny, pričom si stále užívate výhody pôvodného Billa Bonus programu.

Pozrite sa na to, čo všetko vďaka registrácii získate.

Zbierajte Billa Bonus body

Ak chcete naplno využívať Billa Bonus výhody, zbierajte body za každý nákup.

Odmeňovací program funguje tak, že každé 1 € vám prinesie 1 bod. S každým nákupom rastie váš stav bodov a keď dosiahnete určitý počet, môžete si vybrať z rady skvelých odmien.

Platnosť nazbieraných bodov je 14 mesiacov a končí vždy 28. februára. Nezabudnite, že po každom nákupe sa vám body pripíšu na váš Billa účet v priebehu 24 hodín.

Ďalšou výhodou Billa Bonus bodov je, že každý týždeň nájdete v letáku a predajniach 6 špeciálne označených produktov, ktoré vám prinesú ešte viac bodov do vášho účtu.

Kúpou týchto produktov získate extra body, ktoré si môžete vymeniť za skvelé odmeny, ako sú hodnotné poukážky na nákup alebo produkty.

Hodnotné poukážky na nákup

 • Za 100 bodov môžete získať poukážku 1 €
 • Za 1000 bodov to bude 10 € poukážka 

Produkty

 • Za 300 bodov a symbolický poplatok 0,05 € si vyberiete jeden z dvoch produktov v hodnote 3 €
 • Pri 500 bodoch a doplatku 0,05 € získate skvelý produkt v hodnote až 5 €

Ponuka produktov sa mesačne mení a nájdete ju v letáku, aplikácii a v predajniach Billa so špeciálnym označením. 

Billa Bonus karta zľavy

Hlavná myšlienka Billa karty je, aby ste s ňou ušetrili. Vďaka kartičke tak získate množstvo zliav.

 • Bonusové ceny – pre registrovaných zákazníkov sú častokrát zlacnené až o 50 %. Aby ste vedeli, o ktoré konkrétne produkty sa jedná, vždy sú označené modrou cenovkou.
 • Narodeninová zľava – každý registrovaný zákazník v mesiaci svojich narodenín získa 150 extra bodov priamo na vás Billa Bonus účet.
 • Víkendové zľavy – Každý víkend máte zľavu na vybrané produkty. Od piatka do nedele máte vždy na vybrané produkty zľavu až 25 %.

Okrem toho môžete získať aj zľavové kupóny, ktoré môžete využiť iba v Billa Bonus aplikácií. Takisto si môžete vychutnať dodatočné zľavy u Billa externých partnerov.

Billa Bonus karta kupóny

V mobilnej aplikácii nájdete špeciálne zľavové kupóny. Kupóny sú aktualizované každé dva týždne a vždy vám prinášajú nové extra zľavy.

 • 15 % – 30 % zľavy na potraviny a nápoje
 • 20 % – 50 % zľavy na spotrebný tovar

Billa Card výhody externí partneri

Výhody u externých klientov. Vďaka Billa členstvu získate viac výhod ako očakávate. Výhodné ceny budete mať aj u externých partnerov obchodného reťazca Billa.

 • Vstupenky do kina Cinemax lacnejšie o 1 €
 • V Sola Switzerland máte s Billa kartou zľavu 25 %

Billa karta strata

V prípade, že stratíte hmotnú Billa kartu a je vám známe Billa karta zákaznícke číslo, ktoré mala karta pridelené, môžete sa informovať v predjani Billa či karta nebola nájdená alebo či vám môžu vystaviť náhradnú kartu.

Lepšia možnosť je Billa karta v mobile, kde máte istotu, že po prihlásení do palikácie, budete mať kartu vždy k dispozícii. A to aj v tom prípade, že telefón vymeníte alebo stratíte.

Zdroj: billa.sk

Témata:
Obchody

Najnovšie články