Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Lidl plus – registrácia, aktivácia, výhody

Aktualizované:

Autor: Veronika

Lidl plus aplikácia

Lidl plus je vernostný program u obľúbeného predajcu Lidl. V rámci členstva a mobilnej aplikácie sa dostanete k veľkým zľavám, online letáku, zľavám v iných obchodoch, stieracím žrebom a súťažiam. Čítajte ďalej a zistite, ako aktivovať lidl plus, ako ju naplno využívať, či ako sa registrovať.

Lidl plus

Lidl Plus ponúka zákazníkom predajní Lidl každý týždeň nové ponuky.

Tento vernostný program je iný od ostatných. Ukážeme vám, čo všetko ponúka a ako ho nastaviť. Navyše v ňom nájdete aj Lidl leták.

V článku nájdete

Lidl plus aplikácia

Lidl plus aplikácia je k dispozícii v aplikačných obchodoch „Google Play“ pre Android používateľov ale taktiež aj v „App Store“ pre uživateľov IOS systému v mobiloch Apple.

Lidl plus aplikáciu si stiahnuť môžete bezlatne, pre jej získanie potrebujete iba svoje prihlásenie do vášho obchodu s aplikáciami.

Následne si vytvoríte vlastný vernostný účet v Lidl Plus aplikácii a Lidl karta v mobile bude funkčná a pripravená na používanie.

Ako funguje Lidl aplikácia

Lidl aplikácia funguje odobne ako vernostný program Kaufland card alebo Billa karta. Po stiahnutí, registrovaní a prihlásení máte k dispozícii vernostný program, ktorý vám prináša rôzne zľavové kupóny na nákup v Lidli.

Okrem toho máte k dispozícii vždy aktuálny a budúci leták a vo vernostnom programe prebiehajú aj rôzne súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť.

Lidl plus aplikácia výhody

Lidl plus aplikácia poskytuje svojim zákazníkom značné výhody. Od online katalógov až po stieracie žreby, Lidl Plus aplikácia poskytuje aj sumár vašich nákupov.

Po zaplatení nákupu a načítaní účtu, aplikácia Lidl Plus vám ukáže celú sumu nákupu a koľko eur ste na každom nákupe ušetrili, vďaka Lidl Plus.

Všetky výhody aplikácie Lidl plus nájdete na domovskej stránke Lidl v záložke „Lidl Plus“, kde nájdete aj videorecepty, ktoré prinesú množstvo inšpirácie, ako napríklad na obľúbené palacinkové cesto alebo recepty z cukety a recepty na lasagne.

Po registrácii môžete využívať zľavové kupóny, rôzne akcie a súťaže. Po každom nákupe získate Stierací žreb a výhody získate aj u partnerských značiek, ktoré sú vypísané na stránke lidl.sk.

Aplikácia Lidl plus v mobile

Registrácia Lidl plus

Pre získanie vlastného konta a teda na registráciu Lidl plus budete potrebovať svoj mobilný telefón, pripojenie na internet. Následne je potrebné si stiahnuť aplikáciu Lidl Plus.

Keď bude inštalácia aplikácie dokončená, otvoríte ju a vyberiete krajinu v ktorej chcete využívať jej výhody. Do Lidl Plus zadáte vašu obľúbenú predajňu Lidl, ktorá vás potom prenesie na stránku registrácie alebo prihlásenia do vášho účtu Lidl Plus.

Nebojte, www.lidlplus.sk registrácia je jednoduchý proces. Postupujte podľa nasledovného návodu a registráciu hravo zvládnet.

  1. Otvorte aplikáciu Lidl plus a kliknite na „Vytvor si Lidl účet“
  2. Následne budete musieť vyplniť Vaše osobné údaje.
  3. Zadajte číslo telefónu
Lidl plus registrácia
  1. Po zadaní telefónneho čísla budete požiadaní o jeho overenie
  2. Zadajte kód z SMS
  3. Vytvorte si heslo
  4. Potvrďte nevyhnutné súhlasy a konto je vytvorené!
Ako stiahnuť Lidl plus

Lidl plus prihlásenie

Lidl aplikácia prihlásenie slúži na to, aby ste mohli využívať výhody tohto programu.

Na prihlásenie do vášho účtu prejdete na ikonu „Viac“ v dolnom rohu, ďalej kliknete na ikonu „Profil“ a zobrazí sa vám možnosť na prihlásenie do Lidl Plus aplikácie, kde budete potrebovať iba vaše telefónne číslo alebo emailovú adresu.

Lidl plus prihlásenie návod

Aktivácia Lidl karty

Samotnú Lidl kartu nie je potrebné aktivovať, no naopak je potrebné aktivovať jednotlivé kupóny.

Aktivácia Lidl karty totižto prebehne automaticky po registrovaní a prihlásení do aplikácie.

Pred nákupom či platením otvorte svoju aplikáciu Lidl a vyberte kupón, ktorý chcete využiť. Následne kliknite na „aktivovať“.

Lidl plus kupóny

Akonáhle budete mať účet Lidl Plus, máte možnosť aktivovať Lidl kupóny, ktoré môžete jednoducho použiť priamo pri nákupe.

Vybraný kupón aktivujete vo vašej aplikácii a následne naskenujete digitálnu kartu Lidl, ktorá sa taktiež nachádza vo vašej aplikácii. Kartu môžete naskenovať priamo na pokladni pomocou vyhradenej čítačky kariet.

Tieto kupóny môžete využiť napríklad aj na kúpu čistiacich prostriedkov. Preto ak neviete, ako vyčistiť rúru, čistiace prostriedky za výhodné ceny s Lidl plus kupónmi vám uľahčia robotu.

Aplikácia Lidl plus nefunguje

Určite sa vám môže stať, že z ničoho nič aplikácia Lidl plus nefunguje. Ak zistíte, že sa aplikácia nechová podľa vašich predstáv, sama sa zatvorí alebo sa niektoré časti aplikácie nezobrazia, tu je niekoľko tipov, čo môžete v tejto situácii urobiť:

  • skontrolujte, či vo vašom aplikačnom obchode aplikácia Lidl plus nemá možnosť aktualizácie – nájdite v aplikáciách vášho aplikačného obchodu Lidl Plus, kliknite na ňu a jednoducho stlačte ikonu „Aktualizovať“
  • skúste odinštalovať aplikáciu a opätovne ju nainštalovať – nájdite v aplikáciách vášho aplikačného obchodu Lidl Plus, kliknite na ňu a kliknite na ikonu odinštalovať, následne na to ju znova nainštalujte

Ak ani jeden z týchto tipov nepomôže vašu aplikáciu sfunkčniť, posledným krokom je kontaktovanie vývojára aplikácie alebo váš aplikačný obchod.

Lidl sk súťaž

Nakoniec Lidl Plus ponúka aj zaujímavé súťaže, akou je napríklad aj Lidl Čistinka.

Stačí prejsť na www.lidl.sk súťaž, kliknúť na záložku „Lidl Plus“ a následne na podzáložku „Súťaže“, kde sa vám zobrazia dostupné súťaže obchodu Lidl.

Ak by ste sa chceli súťaží zúčastniť, kliknite na jednu z nich a postupujte podľa pokynov nižšie pod názvom súťaže.

Zdroj: lidl.sk

Témata:
Obchody

Najnovšie články