MS v hokeji semifinále Stavte si na víťaza!

Zámena manželiek obľúbená relácia – pozrite si celé časti, archív aj TOP relácie

Aktualizované:

Autor: Marcela

Zámena manželiek reality show

Zámena manželiek je relácia plná prekvapení. Obľúbená reality show prináša na obrazovky absurditu, stres, hádky a lásku. Zaujíma vás, kde nájdete Zámena manželiek celé časti? Je to jednoduché, dostupný je vám Zámena manželiek archív.

Zámena manželiek 2023

Zámena manželiek 2023 je reality show, ktorá ako sama prezentuje, ponúka otvorený pohľad do domácnosti obyčajných ľudí. Intimitia, hádky, láska, stres a zábava sú prepleteným celým dejom tejto obľúbenej reality show.

Hlavnými aktérmi sú v show Zámena manželiek vždy dva manželské páry, ktoré sa na dva týždne vymenia. Počas prvého týždňa fungujú podľa pôvodnych pravidiel, aké sú v domácnosti zaužívané.

Počas druhého týždňa nastolujú pravidlá nové panie domu. Na obrazovkách uvidíte ľudí pri bežných a reálnych činnostiach. Obdobná reality show TV Markíza je napríklad Ruža pre nevestu.

V článku nájdete

Zámena manželiek celé časti

V prípade, že si chcete pozrieť Zámena manželiek celé časti nebude to problém. Originálne a celé časti nájdete pohodlne hneď napríklad na Youtube či Voyo.

Na Voyo nájdete zverejnené celé časti obľúbenej reality show Zámena manželiek.

Zámena manželiek celé časti Youtube

Ďalšou možnosťou, kde si celé časti reality show môžete pozrieť je internetová stránka Youtube.

Online filmy, seriály, pesničky ale aj sťahovanie z Youtube, táto stránka jednoducho ponúka komplexný balík služieb.

Vďaka tomu si na Youtube pozriete celé časti obľúbenej reality show. Jednoducho do vyhľadávača zadáte Zámena manželiek celé časti.

Zámena manželiek Gábor Boráros

Aj slovenský MMA zápasník Gábor Boráros sa zúčastnil českej Zámeny manželiek. Gábor Boráros sa so svojou partnerkou Monikou objavili v tejto televíznej relácii 10. mája na televíznej stanici TV Nova.

Moniku v náhradnej rodine čakali 5 detí a dvaja psi. Pohodlný život bude musela vymeniť za skoré stávanie a prispôsobovanie sa. Naopak na druhú manželku čakalo kopec luxusu.

Zámena manželiek Gábor Boráros online

Časť Zámeny manželiek Gábor Boráros sa stala veľmi populárna a aj po odvysielaní si ju môžete pozrieť online.

Nájdete ju na českej verzii streamovacej platformy Voyo. Rovnako nájdete aj túto časť Zámeny manželiek aj v slovenskom v archíve, napríklad môžete využiť stránku tv-archiv.sk.

Zámena manželiek archív

Zámena manželiek archív môžete sledovať viacerými spôsobmi. V archíve nájdete už historicky odvysielané časti a môžete ich pozrieť znova.

Zámena manželiek videorachív Markíza

Zámena manželiek videoarchív Markíza vám ponúka krátke zostrihy z jednotlivých častí. Zostrihy majú približne do desať minút a ukázajú vám najpodstatnejšie momenty show.

Nájdete tu aj krátke videá s tým, čo by jednotlivý účastníci show zmenili, keby môžu.

Zámena manželiek Voyo

Archív reality show nájdete na vyššie už spomínanej stránke Voyo . Ako sme vám už prezradili Voyo je oficiálna stránka televízie Markíza, kde nájdete seriály, filmy a reality show.

Je to platená služba, avšak za poplatok sa dostanete k takmer všetkým odvysielaným častiam.

Zámena manželiek na Voyo.sk
Zdroj: co-to-je.sk

Zámena manželiek Nova

Pozreli ste si všetky slovenské časti? Pokiaľ vás zaujíma ako prebieha zámena manželiek u našich českých susedov Zámena manželiek Nova má tiež svoj archív.

Nájdete ho na stránkách českej televízie Nova. Niektoré časti sú zverejnené zdarma, musíte sa však nachádzať na území Českej republiky. Inak televízia Nova taktiež používa českú verziu Voyo.

Zámena manželiek Nova
Zdroj. co-to-je.sk

Zámena manželiek online

Zámena manželiek patrí medzi stálice televíznych obrazoviek. V prípade, že chcete sledovať zámena manželiek online môžete tak urobiť už na vyššie spomínaných portáloch pomocou oficiálneho archívu, ale možností máte oveľa viacej.

Zámena manželiek online nájdete na viacerých internetových doménach, takže si môžete jednoducho vybrať tú, ktorá je vám najsympatickejšia. Medzi najpopulárnejšie patrí Zámena maželiek kukaj to.

Prípadne môžete využiť aj tieto stránky:

  • KukiTV.sk
  • Pozriserial.sk
  • Slovenskeserialy.sk
  • Serialis.sk

Najhoršia Zámena manželiek

Najhoršia Zámena manželiek môže byť pre každého z vás iná, Reality show odhaluje naozaj všetko. Niektoré časti mali za následok až rozvod manželstva.

Vidieť ste mohli domácnosti, kde si deti nevedeli ani len umyť zuby, žili v príbytkoch, kde si by ste ani len nevkročili alebo naopak také, kde muž bozkával náhradnú manželku.

Objektívne sa najhoršia Zámena manželiek vybrať nedá. Najhoršie Zámeny manželiek sa však väčšinou točia u našich susedov v Českej republike.

Okrem vyššie spomenutých účastníkov, boli aj ďalší. Jedna z najhorších Zámen a jej hlavným aktérom bol Michal, ten sa vymenenej manželke vyhrážal naozaj drsne.

Hrozil jej fyzickým útokom a vulgárne jej nadával. Potom ako mu nová manželka povedala, že je smiešny, vyhrážal sa ešte viac.

Najhoršia zámena manželiek celé epizódy môžete sledovať na Voyo.

Zámena manželiek samovražda

Ďalšia Zámena manželiek otriasla celou republikou. Na ôsmi deň show, jeden z účastníkov spáchal samovraždu.

Jeden z manželov sa obesil. Naviac obvinili jedného člena štábu, ktorý sa mu mal vyhrážať a na základe jeho vyhrážok muž konal skratovo.

Zámena manželiek najlepšie časti

V Zámene manželiek ste zvyknutí na drámu, hádky, stres a vyhrotené situácie. Úplné nahliadnutie do súkromia a bežných životov ľudí ukazujú tie najhoršie veci. Zámena manželiek nie je len o tých negatívnych veciach.

Zámena manželiek najlepšie časti priniesli zúčastneným párom šťastný koniec. Dobrým príkladom je Jana a Ondra.

Zámena manželiek pomohla vyriešiť ich partnerskú krízu a zachránila im manželstvo. Zámena im otvorila oči a naučili sa spolu komunikovať.

Zámena manželiek honorár

Žiadna reality show nie je zadarmo. Zámena manželiek honorár je skvelou motiváciou, prečo sa do súťaže prihlásiť. Rodina, ktorá sa zúčastní zámeny, získa vysokú odmenu.

  • Priemerný honorár: 2700 EUR

Odhalenie tajomstiev, súkromia pred celou republikou je náročná výzva a bez vysokej odmeny by do nej nikto nešiel.

Zámena manželiek Iva a Marián

Zámena manželiek Iva a Marián sú jeden z najkontroverznejších párov celej reality show. Delí ich totižto veľký vekový rozdiel takmer tridsať rokov.

Spoznali sa, keď Iva mala iba 15 rokov, krátko potom otehotnela. V jej 17tke sa prihlásili do show, ktorá im, ako oni opisujú, zničila život. Po show čelil tento pár, no najmä Marián vyhrážkami a osočovaním, že je pedofil.

Iva dostala taktiež veľkú dávku kritiky, že sa nevie o svoje dieťa postarať. Naviac ju v detstve otec fyzicky týral, čo sa odzrkadľuje aj na výchove jej dieťaťa.

Zámena manželiek Lucia

Zámena manželiek Lucia je známa aktérka show. Na prvý pohľad sa zdala ako utiahnutá osoba, avšak prvý dojem značne klamal.

Lucia je zaujímavá osobnosť, ktorá žila so Standou a zjavne má zaujímavú minulosť. Už pri prihláške do show klamala o počte detí. Uviedla, že má 4 deti, avšak pravda je, že ich má 8. Štyri deti jej boli odobraté do náhradných rodín z dôvodu týrania, ktoré praktikoval jej ex.

Jej pôsobenie v show bolo zaujímavé a vyhrotilo sa najmä v rozhovore medzi 8 očami, kde sa Lucia nechala uniesť, na druhú manželku nakričala a odišla.

Zdroj: voyo.sk, markiza.sk, youtube.com

Najnovšie články