EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Magio TV Štart – aktivácia, prihlásenie, cena, archív a aplikácia

Aktualizované:

Autor: Marcela

Magio Go benefit Telekom

Magio TV štart zákazníkom Telekomu prináša množstvo výhod a to všetko zadarmo. Pozrite sa na to, čo je potrebné k aktivácii účtu a ako prebieha Magio go prihlásenie. K dispozícii máte množstvo televíznych kanálov, aplikáciu a aj archív. Toto vravia recenzie.

Magio TV Štart

Telekom Magio TV Štart je internetová televízia do mobilu alebo tabletu, ktorú získate automaticky a bezplatne ku všetkým paušálom a Magio Internetu. Magio TV Štart bola pôvodne služba od Telekomu Magio GO Benefit.

Internetová televízia od Magio ponúka širokú škálu programov, podobne ako Antik televízia.

V článku nájdete

Čo je to Magio TV Štart

Magio TV Štart je základnou verziou Magio Televízie, ktorá umožňuje ochutnávku Magio TV obsahu. Počet TV staníc v Magio TV Štart závisí od balíčka paušálu a Magio Internetu.

Zákazníci Telekomu, ktorí doposiaľ používali internetovú televíziu Magio GO Benefit, budú môcť túto službu využívať aj naďalej v nezmenenom rozsahu ale pod novým názvom Magio TV Štart. Prihlasovacie údaje do služby Magio TV Štart zostávajú nezmenené.

Aj služba Voyo ponúka možnosť sledovania mnohých staníc neobmedzene.

Sledujte VOYO online

Magio TV Štart ponúka množstvo benefitov, ako je televízia v mobile zadarmo, viac ako 50 TV staníc, 7-dňový archív a Magio Kino, kde získate zadarmo prístup k 150 hodinám kvalitných filmov, seriálov či dokumentov.

Magio TV Štart ponuka

Internetovú televíziu Magio TV Štart získate zadarmo k vybraným Telekom službám. Môžete s ňou sledovať TV stanice a ďalší pútavý obsah kdekoľvek v celej EÚ, kde máte internetové pripojenie.

Magio TV Štart cena nie je nijako stanovená. Jedná sa čisto o službu zadarmo k vybraným službám od Telekomu.

V závislosti od typu paušálu či internetu môžete získať:

 • Magio TV Štart
 • Štart Plus
 • Štart Extra

Magio TV Štart typ paušálu

PaušálTV staniceZadarmo k paušálu
Magio TV Štart10+ TV stanícSpojenie, Biznis XS, T paušály, T Biznis paušály
Magio TV Štart Plus35+ TV stanícRelax, Komplet, Perfekt a k Biznis paušálu S, M a L
Magio TV Štart Extra50+ TV stanícNekonečno, Pro, Biznis XL a XXL

V prípade, že si službu chcete zakúpiť, je tu pre vás Magio TV, kde získate oveľa väčší výber kanálov za určitý mesačný poplatok. Zadarmo, ale i za príplatok si viete zakúpiť aj službu Joj Play.

Magio TV Štart aplikácia

Aby ste mohli využívať služby Magio TV Štart, musíte si stiahnuť aplikáciu Magio TV. Na stiahnutie aplikácie nepotrebujete nič špeciálne a celá aplikácia je zdarma.

Stiahnite si túto aplikáciu do vášho smart zariadenia tak, ako ste zvyknutí. Používatelia s operačným systémom Android ju nájdu v Google Play.

Tí, ktorí využívajú iOS operačný systém ju nájdu v App store.

Magio TV Štart aktivácia

Ak sa pýtate, ako aktivovať Magio go benefit, je to jednoduché. V prvom rade sa musíte stať zákazníkom Telekomu. A teda musíte si zakúpiť paušál alebo internet. Po aktivácii tejto služby vám prídu smskou údaje k aktivácii benefitu Magio TV Štart.

Aby ste si boli istí, že aktiváciu a Magio TV Štart prihlásenie hravo zvládnete, postupujte podľa nasledovného návodu:

Magio TV Štart plus aktivácia

 1. Prichystajte si Magio TV Štart prihlasovacie údaje z SMS
 2. Otvorte si stiahnutú aplikáciu a zadajte meno a heslo z SMS
 3. Kliknite na prihlásiť a hotovo
Magio TV štart aktivácia
Zdroj: co-to-je.sk

Magio TV Štart prihlasovacie údaje

Prihlasovacie údaje vám Mágio doručí SMS správou a e-mailom po aktivácii / predĺžení paušálu alebo Magio Internetu. Svoje používateľské meno (login) nájdete uvedené aj vo svojej faktúre.

Pokiaľ ste SMS správu s prihlasovacími údajmi do Magio TV Štart nedostali, vyžiadajte si v ktoromkoľvek Telekom Centre alebo Zákazníckej linke na čísle 0800 123 456.

Magio TV Štart televízne stanice

Magio TV Štart ponúka zdarma viac ako 50 TV staníc naživo aj v archíve.

Na nasledujúcich staniciach môžete pozerať Magio TV Štart programy:

 • Jednotka HD
 • Dvojka HD
 • :24 HD
 • RTVS Šport HD
 • Markíza HD
 • Doma HD
 • Dajto HD
 • JOJ HD
 • Plus HD
 • Wau HD
 • Folklorika TV HD a ďalšie

Magio TV Štart počet zariadení

Magio TV Štart počet zariadení, na ktorých môžete túto službu využívať, je vždy len jedno. Ak máte paušál a zároveň Magio Internet alebo viacero paušálov, získate Magio TV Štart ku každej službe.

To znamená, ak dostanete tento benefit k paušálu, môžete sa pomocou prihlasovacích údajov prihlásiť len na váš mobilný telefón alebo tablet. Nikdy nie na obe zariadenia naraz.

Magio go benefit zmena zariadenia nie je vôbec komplikovaná. Stačí prejsť do nastavení a zmeniť zariadenie.

Magio TV Štart archív

Magio TV Štart archív je súčasťou tejto služby a rovnako ako samostatná služba je zdarma, nemusíte si zaň nič doplácať.

Vďaka sprístupnenému archívu si môžete programy prehrať 7 dní po ich odvysielaní. Dostanete sa do neho veľmi jednoducho.

V aplikácii Magio TV si kliknete na menu a TV program a následne si zvolíte konkrétny dátum, kedy si viete spätne pozrieť odvysielaný program.

Magio TV štart
Zdroj: co-to-je.sk

Magio TV Štart rýchlosť internetu

Rýchlosť internetu potrebná na Magio TV Štart je aspoň 3 Mbps, aby ste mali kvalitný obraz a videá sa prehrávali v HD kvalite.

Služba však využíva adaptívny streaming, pomocou ktorého sa kvalita obrazu prispôsobuje aktuálnej rýchlosti internetového pripojenia.

Aj vy ako zákazník si môžete nastaviť kvalitu videa, ide to tak, že v aplikácii si nastavíte nižšiu kvalitu prehrávaného obrazu a vtedy pre sledovanie TV postačuje nižšia rýchlosť internetového pripojenia.

Magio TV Štart kino

Magio TV Štart kino je súčasť benefitu. Je to bonusová služba, vďaka ktorej môžete sledovať až 150 hodín video obsahu, ktorý nájdete v aplikácii.

Dostupné sú filmy, dokumenty a seriály zo svetovej aj domácej produkcie, atraktívne športové zostrihy, detské rozprávky.

Magio TV Štart recenzie

Magio TV Štart recenzie sú pozitívne. Samozrejme veľkou výhodou je, že je celá služba úplne zdarma, čo sa odzrkadľuje aj na recenziách. Ľudia si pochvaľujú zároveň rýchlosť služby a dostupný sedemdňový archív.

Výhodou aplikácie je, že si môžete televízne programy pozrieť kdekoľvek a kedykoľvek a nemáte v aplikácii žiadne obmedzenia. Veľmi pozitívne ohlasy na benefit prišli najmä vtedy, keď sa Telekom rozhodol aplikáciu sprístupniť aj k nižším paušálom a začalo ju využívať viac ľudí.

Telekom kontakt

Telekom kontakt môžete využiť v prípade, že máte záujem o akékoľvek služby alebo sa chcete informovať aj o službe Magio TV Štart.

Na kontaktovanie môžete využiť:

 • Online chat
 • zákaznícku linku : 0800 123 456
 • zákaznícku linku zo zahraničia : +421 903 903 903
 • kontaktný formulár
 • osobne na každej pobočke

Zdroj: telekom.sk

Témata:
Online Online TV

Najnovšie články