Prvá adventná nedeľa Advent 2023!

Magio go benefit – aktivácia, prihlásenie, cena, archív a aplikácia

Aktualizované:

Autor: Marcela

Magio Go benefit Telekom

Magio go benefit zákazníkom Telekomu prináša množstvo výhod a to všetko zadarmo. Pozrite sa na to, čo je potrebné k aktivácii účtu a ako prebieha prihlásenie do Magio go benefit. K dispozícii máte množstvo televíznych kanálov, aplikáciu a aj archív. Toto vravia recenzie.

Magio go benefit

Telekom Magio go benefit je výhodným balíčkom, ktorý ponúka mobilná sieť Telekom jej zákazníkom ako odmenu.

Tento benefit ponúka širokú škálu programov podobne ako Antik televízia.

V článku nájdete

Čo je to Magio go

Magio go je služba, ktorá vám umožňuje sledovanie populárnych televíznych staníc na vašom smart zariadení, ako napríklad mobilný telefón alebo tablet. Táto služba je ponúkaná ako benefit k programom Telekomu.

Vďaka Magio go máte k dispozícii až 11 televíznych staníc, ktoré môžete pozerať kedykoľvek a kdekoľvek bez obmedzení. Aj služba Voyo ponúka možnosť sledovania mnohých staníc neobmedzene.

Sledujte VOYO online

Okrem televíznych staníc máte k dispozícii aj archív a naviac získate aj prístup k 150 hodinám vynikajúcich filmov a seriálov.

Čo je Magio go benefit

Magio go zadarmo získate ku každému zakúpenému paušálu alebo internetu od Telekomu.

To znamená, že ak si zakúpite paušál aj internet od Telekomu získate dva prístupy zdarma k benefitu Magio go.

Magio go benefit cena nie je nijako stanovená. Jedná sa čisto o odmenu pre zákazníkov. V prípade, že si službu chcete zakúpiť, je tu pre vás Magio go TV, kde získate oveľa väčší výber kanálov za určitý mesačný poplatok. Zadarmo, ale i za príplatok si viete zakúpiť aj službu Joj Play.

Magio go benefit zadarmo
Zdroj: co-to-je.sk

Magio go aplikácia

Magio go aplikácia je potrebná k tomu, aby ste mohli tento benefit od Telekomu využívať. Na stiahnutie aplikácie nepotrebujete nič špeciálne a celá aplikácia je zdarma.

Stiahnite si túto aplikáciu do vášho smart zariadenia tak ako ste zvyknutí. Používatelia s operačným systémom Android ju nájdu v Google Play. Tí, ktorí využívajú iOS operačný systém ju nájdu v App store.

Magio go benefit aktivácia

Ak sa pýtate, ako aktivovať Magio go benefit, je to jednoduché. V prvom rade, čo musíte urobiť je, že sa musíte stať zákazníkom Telekomu. A teda musíte si zakúpiť paušál alebo internet. Po aktivácii tejto služby vám prídu smskou údaje k aktivácii benefitu Magio go.

Aby ste si boli istí, že aktiváciu a Magio go prihlásenie hravo zvládnete, postupujte podľa nasledovného návodu :

Aktivácia Magio go benefit

 1. Prichystajte si Magio go prihlasovacie údaje z SMS.
 2. Otvorte si stiahnutú aplikáciu a zadajte meno a heslo z SMS.
 3. Kliknite na prihlásiť a hotovo.
Magio go benefit aktivácia
Zdroj: co-to-je.sk

Magio go benefit televízne stanice

Magio go benefit ponúka zdarma až 11 televíznych staníc.

Na nasledujúcich staniciach môžete pozerať Magio go benefit programy:

 • Jednotka HD
 • Dvojka HD
 • :24 HD
 • RTVS Šport HD
 • Markíza HD
 • Doma HD
 • Dajto HD
 • JOJ HD
 • Plus HD
 • Wau HD
 • Folklorika TV HD

Magio go benefit počet zariadení

Magio go počet zariadení, na ktorých môžete túto službu využívať, je vždy len jedno. Magio go benefit dostanete k paušálu, a preto sa nedá využívať Magio go benefit bez viazanosti.

To znamená, ak dostanete tento benefit k paušálu, môžete sa pomocou prihlasovacích údajov prihlásiť len na váš mobilný telefón alebo tablet. Nikdy nie na obe zariadenia naraz.

V prípade, že využívate viacero služieb od Telekomu, ku každej aktivovanej službe získate aj prístup k benefitu.

Magio go benefit zmena zariadenia nie je vôbec komplikovaná. Stačí prejsť do nastavení a zmeniť zariadenie.

Magio go benefit archív

Magio go benefit archív je súčasťou tejto služby a rovnako ako samostatná služba je zdarma, nemusíte si zaň nič doplácať.

Vďaka sprístupnenému archívu si môžete programy prehrať 7 dní po ich odvysielaní. Dostanete sa do neho veľmi jednoducho.

V aplikácii Magio go si kliknete na menu a TV program a následne si zvolíte konkrétny dátum, kedy si viete spätne pozrieť odvysielaný program.

magio go benefit archív
Zdroj: co-to-je.sk

Magio go benefit rýchlosť internetu

Rýchlosť internetu potrebná na Magio go benefit je aspoň 3 Mbps, aby ste mali kvalitný obraz a videá sa prehrávali v HD kvalite.

Služba však využíva adaptívny streaming, pomocou ktorého sa kvalita obrazu prispôsobuje aktuálnej rýchlosti internetového pripojenia.

Aj vy ako zákazník si môžete nastaviť kvalitu videa, ide to tak, že v aplikácii si nastavíte nižšiu kvalitu prehrávaného obrazu a vtedy pre sledovanie TV postačuje nižšia rýchlosť internetového pripojenia.

Magio go kino

Magio go kino je súčasť benefitu. Je to bonusová služba, vďaka ktorej môžete sledovať až 150 hodín video obsahu, ktorý nájdete v aplikácii.

Dostupné sú filmy, dokumenty a seriály zo svetovej aj domácej produkcie, atraktívne športové zostrihy, detské rozprávky.

Magio go benefit recenzie

Magio go benefit recenzie sú pozitívne. Samozrejme veľkou výhodou je, že je celá služba úplne zdarma, čo sa odzrkadľuje aj na recenziách. Ľudia si pochvaľujú zároveň rýchlosť služby a dostupný sedemdňový archív.

Výhodou aplikácie je, že si môžete televízne programy pozrieť kdekoľvek a kedykoľvek a nemáte v aplikácii žiadne obmedzenia. Veľmi pozitívne ohlasy na benefit prišli najmä vtedy, keď sa Telekom rozhodol aplikáciu sprístupniť aj k nižším paušálom a začalo ju využívať viac ľudí.

Telekom kontakt

Telekom kontakt môžete využiť v prípade, že máte záujem o akékoľvek služby alebo sa chcete informovať aj o službe Magio go benefit.

Na kontaktovanie môžete využiť:

 • Online chat
 • zákaznícku linku : 0800 123 456
 • zákaznícku linku zo zahraničia : +421 903 903 903
 • kontaktný formulár
 • osobne na každej pobočke

FAQ: Najčastejšie odpovede o Magio go benefite

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede o benefite Magio go.

Čo je to Magio go benefit?

Magio go benefit je služba, ktorú si pripravila spoločnosť Telekom pre svojich zákazníkov ako odmenu k využívaniu ich služieb.

Aká je Magio go benefit cena?

Ak splníte podmienky Telekomu, Magio go benefit získate zdarma.

Čo všetko sa dá sledovať na Magio go benefit?

K dispozícii máte až 11 televíznych staníc a zároveň aj 150 hodín Magio go kina.

Zdroj: telekom.sk

Témata:
Online

Najnovšie články