EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

SkyShowTime – nová streamovacia služba na Slovensku a jej aplikácia, ceny a filmy

Autor: Marcela

Skyshowtime streamovacia platforma

SkyShowTime sa zaradí medzi streamovacie služby 2023 na Slovensku. Zaujíma vás, ako bude vyzerať jej aplikácia a kde ju stiahnete? Môžete sa tešiť na mnoho filmov a seriálov. Zistite, aká je cena predplatného a aké sú recenzie.

SkyShowTime sk

SkyShowTime je americký projekt, ktorý postupne prichádza aj do európskych krajín a teda aj na Slovensko. Z Ameriky ho môžete poznať ako dva separátne projekty Paramount+ a Peacock.

V Európe sa však tieto dva projekty spojili do jedného a vznikla tak nová streamovacia služba s názvom SkyShowTime, ktorá sľubuje svojim predplatiteľom skvelé filmové zážitky. Okrem filmov na platforme nájdete aj seriály. To isté ponúka aj Netflix – zistite, aké sú najlepšie filmy na Netflixe.

V článku nájdete

SkyShowTime Slovensko

SkyShowTime Slovensko a jej streamovacie služby boli spustené pre slovenského diváka presne 14.2.2023.

Okrem Slovenska by sa mala táto platforma rozšíriť aj do krajín ako je Česká republika, Poľsko či Maďarsko.

Medzi európske krajiny, ktoré už využívajú túto službu patrí Portugalsko. Platforma sľubuje, že na Slovensko prinesie viac ako 10 000 hodín obsahu.

Nová streamovacia platforma by mala byť výraznou konkurenciou pre súčasné platformy ako je napríklad Disney plus.

Nemusíte sa báť, SkyShowTime je plnohodnotne pripravená na streamovanie v Slovenskej republike podobne ako slovenské Voyo.

SkyShowTime dabing je samozrejmosťou. Filmy nájdete v ich aplikácii alebo na webovej stránke so slovenskými titulkami či slovenkým dabingom.

SkyShowTime ako funguje

SkyShowTime funguje ako klasické streamovacie platformy, na ktoré ste zvyknutí. Po zaplatení predplatného si pustíte akýkoľvek dostupný film či seriál. Inšpirujte sa Najseriálmi, ktoré by ste mali aspoň raz za život vidieť.

Streamovacia platforma je rovnako inteligentná ako tie ostatné a vie si zapamätať moment prehrávania, kde ste naposledy skončili. Potom ako sa na web či do aplikácie vrátite, pozeráte odtiaľ, kde ste pred tým prestali.

SkyShowTime obsah

Môžete sa tešiť na obsah filmových štúdií ako :

 • Universal Pictures
 • Dreamworks
 • Sky Studios
 • Paramount
 • Peacock

SkyShowTime ponuka je veľmi široká – nájdete tu napríklad obľúbenú detskú rozprávku Labková patrola.

SkyShowTime kde to môžem streamovať

SkyShowTime prichádza do viac ako 20 krajín Európy. To znamená, že vo všetkých krajinách, kde bude služba dostupná si ju môžete pustiť.

Toto sú krajiny, ktoré budú podporovať streamovacia službu SkyShowTime :

 • Albánsko
 • Andorra
 • Bosna a Hercegovina
 • Bulharsko
 • Chorvátsko
 • Česká Republika
 • Dánsko
 • Fínsko
 • Maďarsko
 • Kosovo
 • Čierna Hora
 • Holandsko
 • Severné Macedónsko
 • Nórsko
 • Poľsko
 • Portugalsko
 • Rumunsko
 • Srbsko
 • Slovenská republika
 • Slovinsko
 • Španielsko
 • Švédsko

SkyShowTime cena

SkyShowTime Slovensko cena je primeraná. Táto platforma dokonca ponúka záujemcom bezplatnú 7-dňovú skúšobnú lehotu, počas ktorej môžete otestovať, či vám vyhovuje a plánujete ju využívať aj naďalej.

V súčasnosti je SkyShowTime cena určená na 5,99 € mesačne. Avšak ak ste patrili medzi šťastlivcov, ktorí si stihli kúpiť predplatné za bezkonkurenčnú akčnú cenu 2,99 € máte vyhraté – táto cena je doživotná.

Ak si chcete zakúpiť ročné predplatné, nachystajte si 46,99 € – pri ňom ušetríte až 33 %. Je to výhodnejšie, pretože mesačne vás to vyjde len okolo 3,92€.

SkyShowTime cena
Zdroj: co-to-je.sk

SkyShowTime registrácia

Na SkyShowTime sa zaregistrujete veľmi rýchlo. Stačí na webe kliknúť na „Pripojiť sa k SkyShowTime“. Potom budete presmerovaní na výber toho, či si zvolíte predplatné so 7-dňovou skúšobnou lehotou alebo ročné predplatné.

Následne si už nastavíte prihlasovacie údaje, zadáte svoje osobné a kontaktné údaje, poskytnete potrebné súhlasy a nakoniec uskutočníte platbu a máte hotovo!

SkyShowTime wiki

SkyShowTime wiki je možnosť ako si naštudovať všetky informácie o tejto novej platforme. Wikipedia je dôveryhodný zdroj informácií a tieto informácie vám môžu pomôcť k rozhodnutiu, či si novú streamovaciu platformu predplatíte aj vy.

Wikipedia ponúka informácie o založení platformy, jej históriu, kanály a množstvo ďalších užitočných informácií, ktoré by vás mohli zaujímať.

SkyShowTime aplikácia

SkyShowTime app je spôsob ako môžete streamovaciu platformu pozerať vo vašom telefóne, tablete, televízore či notebooku. Jednoducho si stiahnete dostupnú aplikáciu zdarma podľa vášho operačného systému.

Môžete tak urobiť na Google play, App store a aplikácia bude dostupná aj pre operačný systém tvOS. Dnes si len na Google play aplikáciu stiahlo viac ako 500 000 ľudí.

SkyShowTime Samsung TV

SkyShowTime a Samsung TV by mali byť bezproblémovo kompatibilné. Stačí, ak si stiahnete aplikáciu SkyShowTime do vášho televízora a následne ju môžete plnohodnotne využívať.

Na sťahovaní aplikácie nie je nič zložité, postupujte tak ako obvykle pri sťahovaní akejkoľvek aplikácie do televízora.

SkyShowTimes Movies

SkyShowTime movies sľubuje bohatú sekciu filmov. V ponuke by ste mali nájsť komédie, dokumentárne filmy, animované filmy, akčné, horory a všetky ostatné žánre, na ktoré ste zvyknutí.

Vďaka filmovým štúdiám, ktoré s platformou spolupracujú sa môžete tešiť konkrétne SkyShowTime filmy ako Jurský Park, Rýchlo a zbesilo, Vreskot, Mission Impossible a množstvo ďalších.

Kompletný prehľad filmov si pozriete po 14. februári, kedy bude služba na Slovensku spustená.

SkyShowTime seriály

SkyShowTime seriály rovnako ako filmy sľubujú bohatú ponuku a široký výber najrozličnejších seriálov. Táto platforma je určená aj pre malých užívateľov a tak tam nájdete aj množstvo animovaných seriálov pre vaše ratolesti.

Z animovaných seriálov sa môžete tešiť na Labkovú Patrovu či SpongeBob. Pre doslepých je tu zase kultový seriál Miliardy, The Office alebo jednotlivé časti Star Treku.

Pokiaľ neviete, ktorý seriál z ponuky si pozrieť, odporúčame vám inšpirovať sa hodnoteniami na Kinobox.cz.

SkyShowTime Youtube

SkyshowTime Youtube a ich Youtube kanál sa oplatí sledovať, pokiaľ chcete vedieť, aké filmové novinky sa chystajú pridať na platformu.

Taktiež na Youtube kanál pridávajú rôzne promo akcie a informácie o nich. Špeciálne zľavy a výhody sú možnosť ako ušetriť na predplatnom nemalé peniaze.

SkyShowTime CZ

SkyShowTime CZ by sa rovnako pre ako pre Slovenskú republiku aj pre Českú republiku spustilo 14.02.2023.

Českí diváci na SkyShowTime Česko môžu očakávať veľmi podobné podmienky využívania a rovnakú ponuku filmov a seriálov.

SkyShowTime recenzie

SkyShowTime recenzie sú rozličné. Časť používateľov si službu veľmi pochvaľuje. Do popredia vyzdvihujú množstvo filmov a seriálov za prijateľnú cenu. Druhá skupina zase haní rýchlosť platformy a nekvalitný obraz a zvuk.

Streamovacie platformy vo väčšine prípadov ponúkajú prvých pár dní zdarma. Najlepšie bude, ak si službu vyskúšate na vlastnej koži a urobíte si vlastný názor.

Zdroje: wikipedia.sk, skyshowtime.com, youtube.com

Témata:
Online TV

Najnovšie články