EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Labková patrola – seriál a aj vo filme, postavičky, hračky a archív epizód

Aktualizované:

Autor: Marcela

Labková patrola vo filme

Obľúbená detská rozprávka Labková patrola je už aj vo filme. Pozrite sa na to, kde si môžete film a jednotlivé epizódy pozrieť online. Nezabudnite sa naučiť mená postavičiek, aby ste mali prehľad a vedeli o čom vaše deti rozprávajú.

Labková patrola

Labková patrola je obľúbený kanadský detský seriál, ktorý zachytáva život záchranárskych šteniatok v meste Adventure Bay.

Šteniatka v každej epizóde čelia novým výzvam a snažia sa ochrániť svoje mesto najlepšie ako vedia. Jednotlivé epizódy môžete nájsť na rôznych streamovacích platformách, ako je napríklad SkyShowTime.

V článku nájdete

Labková patrola seriál

Labkova patrola seriál začali vysielať v roku 2013 a od vtedy vyšlo už 10 epizód a pripravuje sa jedenásta. A jeho oficiálny názov je Paw Patrol.

Tento animovaný dobrodružný seriál vytvorili v Kanade a v USA a jeho tvorcami sú Scott Kraft a Keith Chapman.

Napriek tomu, že aj seriál Mama na prenájom sa radí medzi rodinné seriály, Labková patrola sa dejom úplne odlišuje a je naozaj určená pre detského diváka.

Labková patrola dej

Jednotlivé Labková patrola epizódy zachýtavú život chlapca s menom Ryder, ktorý má osem záchranárskych psov a spoločne sa snažia zachrániť mesto, v ktorom žijú. Ryder a jeho pomocníci si spoločne hovoria Paw patrol.

Každé jedno šteniatko má špeciálne vedomosti založené na profesiách v záchranárskych službách, ako je hasič, policajt či letecký pilot a podobne.

Všetky šteniatka bývajú v domčekoch, ktoré v prípade potreby menia na záchranárske vozidlá a nikdy si na cestu nezabúdajú zobrať batoh s názvom pup pack, kde majú všetko potrebné náradie.

Podobné animované programy pre deti nájdete aj na TV Rik plus.

Labková patrola film

Labková patrola film bol spracovaný na základe úspechu, ktorý zožal seriál. Labková patrola vo filme bola natočená v roku 2021 a jedná sa o 88 minútový animovaný film.

Dej tohto filmu má podobný charakter ako jednotlivé epizódy seriálu, akurát vo filme nájdete jeden výnimočný a dobrodružný príbeh.

Dej sa odohráva v imaginárnom meste Adventure City, kde majú nového starostu Humdingera, ten nemá rád psov a škaredé počasie. Na škaredé počasie si vytvoril špeciálny stroj, ktorý mu zabezpečuje, že na oblohe nebude ani mráčik.

Po čase sa však tieto jeho hry zvrátia a na mesto prichádza veľká prírodná katastrofa. Tu na scénu prichádza tím Labkovej patroly a je pripravené zachrániť mesto a obyvateľov aj keď sa to na prvý pohľad zdá nemožné.

Pokračovaním filmového dobrodružstva štvornohých chláčov je Labková patróla vo veľkofilme z roku 2023, ktorý je dostupný online na bombuj si.

Labková patrola SK dabing

Film Paw patrol nájdete aj so slovenským dabingom. Seriálové epizódy môžete vo väčšine sledovať práve len s českým dabingom.

Labková patrola postavičky

Labková patrola postavičky sú základom úspechu celého seriálu. Malé a milé šteniatka, ktoré majú špecifické úlohy.

Pozrite sa na detailné informácie, ako sú Labková patrola mená a základné charakteristiky.

Labková patrola postavičky

PostavaCharakteristika
Ryder10 ročný chlapec, ktorý je vedúci celej skupiny
ChaseNemecký ovčiak – policajný a dopravný pes
EverestSibírsky husky – záchranárska fenka
MarshallDalmatín – hasič
SkyeCockapoo – letkyňa
RockyKríženec – opravár a triedič odpadov
RubbleAmerický buldog – stavebné práce a preprava zásob
TrackerKríženec s výbornými sluchovými schopnostiami
ZumaLabrador – vodný záchranár
Starosta Humdingernepriateľ Labkovej patroly

Labková patrola online

Labková patrola online je možnosť, ako sledovať túto animovanú dobrodružnú reláciu. Online si ju môžete pozrieť na viacerých platformách.

Jednou z nich je napríklad aj slovenská streamovacia patforma Voyo, kde si pozriete jednotlivé epizódy bez reklám a s českým dabingom.

Rovnako si môžete reláciu Paw patrol pozrieť aj na kukaj to. Prípadne môžete pri vyhľadávaní použiť aj český preklad Tlapková patrola, ktorý je veľmi populárny.

labková patrola online
Zdroj: co-to-je.sk

Momentálne si môžete pozrieť časti Labkovej patroly aj v televízii na televíznej stanici TV JOJ, kde tento program vysielajú každé ráno od pondelka do piatka. TV JOJ si môžete pozrieť online cez Antik TV alebo vďaka Magio go benefitu priamo v mobile.

Paw Patrol Youtube

Ďalšia možnosť, ako sledovať Labkovú patrolu online je Youtube.

Na Youtube nájdete epizódy prevažne v angličtine alebo s českým dabingom. Výhodou tejto platformy je, že si môžete jednotlivé videa stiahnuť a pozerať offline.

Sťahovanie z Youtube je jednoduché a môže sa vám hodiť, keď chcete zabaviť vaše dieťa napríklad pri dlhej ceste vlakom do Chorvátska.

Paw Patrol ČSFD

Hodnotenie Labkovej patroly na ČSFD je rozdelené na hodnotenie samotného seriálu a hodnotenie filmovej snímky.

Hodnotenie ČSFD Paw patrol

DruhHodnotenie ČSFD
Paw patrol seriál53%
Paw patrol film63%

Labková patrola hračky

Labková patrola hračky sú obľúbeným darčekom napríklad aj na MDD. Táto rozprávka zožala medzi detským publikom naozaj veľký úspech a takmer všetky deti túžia po hračkách s týmto motívom.

Pokiaľ chcete potešiť fanúšika Labkovej patroly, môžete si vybrať rôzne hračky, ako napríklad:

  • omaľovánky
  • plyšáky a figúrky postavičiek
  • videohry
  • spoločenské hry
  • puzzle
  • autíčka
  • školské potreby

Labková patrola oblečenie

Oblečenie s motívom Labkovej patroly je rovnako ako hračky veľmi u detí obľúbené. V predaji nájdete rôzne tepláky, tričká, mikiny, topánky a množstvo iných doplnkov s motívom jednotlivých postavičiek.

Ak vás omrzelo nakupovanie neustále nového oblečenia, použite Vinted, kde zoženiete pekné oblečenie z druhej ruky a môžete tak ušetriť kopec peňazí.

Labková patrola recenzie

Recenzie na Labkovú patrolu sú naozaj pozitívne a množstvo rodičov uznalo, že táto rozprávka patrí medzi najobľúbenejšie u ich detí.

Paw patrol je totižto veselá rozprávka s napínavým dejom a naviac plná zvieratiek, ktorých sa detí nevedia nabažiť.

Zdroj: voyo.sk, youtube.com, pawpatronandfriends.com

Témata:
Filmy a seriály

Najnovšie články