EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Carvago 2024 – ako funguje, skúsenosti, pobočky, autá

Aktualizované:

Autor: Veronika

Carvago slovensko kúpa auta

Služba Carvago je novinka na našom trhu, ktorá ponúka jazdené vozidlá skutočne inovatívnym online spôsobom. Ak sa chcete dozvedieť viac a zistiť ako funguje Carvago na Slovensku, kde má pobočky a aké s ním majú ľudia skúsenosti čítajte ďalej.

Carvago Slovensko

Carvago Slovensko je novinkou na slovenskom trhu, ktorá zjednodušuje situáciu všetkým, ktorí sa rozhodli zadovážiť si nové auto zo zahraničia.

Carvago konečne expandovalo aj na Slovensko a výrazne tak ovplyvňuje spôsob kupovania jazdených áut. Ponúka predaj kvalitných a preverených áut s doručením až domov online. Carvago funguje aj na českom trhu.

Aktuálne umožňuje Slovákom prístup k takmer miliónu kvalitných jazdených áut z celej Európy. Podobne funguje aj Impa jazdené vozdilá.

V článku nájdete

Ako funguje Carvago

Carvago funguje takmer ako každý iný online e-shop, ktorý však dbá na to, aby ste si vybrali, čo najlepšie a presne podľa vašich predstáv.

Ak sa rozhodnete pre nákup automobilu na carvago.com, odborníci vás prevedú nákupom a vďaka prepracovanému systému budete presne vedieť, čo od výberu čakať.

Koncept Carvaga tkvie v tom, aby sa zákazník, namiesto testovacej jazdy a pocitov rozhodoval na základe presných technických parametrov.

Odborníci v tejto spoločnosti zohrávajú mimoriadne dôležitú úlohu, pretože každé auto podrobia takej kontrole, akú pri kúpe v bazáre máte k dispozícii len zriedka.

Carvago sk financovanie a služby

Carvago navyše poskytuje kúpu auta aj cez ČSOB Leasing, kedy si jednoducho navolíte výšku akontácie, počet mesiacov splácania a na základe toho prebehne výpočet za mesačný poplatok za vozidlo.

Medzi ďalšie služby na individuálnu žiadosť kupujúceho patrí registrácia, umytie, STK, drobný servis, leštenie alebo tepovanie interiéru.

Samozrejme ďalej už je na zákazníkovi aké úpravy či dodatočné služby si nechá na aute vykonať, čo môže byť od drobného poplatku za diaľničnú známku až po personalizovaný tuning.

Pri kúpe nových vozidiel zo zahraničia si musí nový majiteľ splniť zákonnú povinnosť, ktorou je prepis auta.

Carvago výber a online predaj auta

Carvago predaj áut funguje cez eshop, ktorý je prehľadný a intuitívny.

Po príchode na stránku carvago.com sa vám zobrazí nástroj na vyhľadávanie auta, kde zadáte želané parametre.

Keďže hovoríme o dovážaných automobiloch, Carvago nás informuje aj o poplatkoch spojených s prihlásením vozidla a dovozom.

Autá Carvago a ich cenu si navyše dokážete aj porovnať so stovkami podobných automobilov. 

Na základe vášho vyhľadávania sa vám zobrazia všetky dostupné autá s informáciami ako:

 • krajina pôvodu
 • predajca
 • najazdené kilometre
 • prvá registrácia vozidla (rok)
 • prevodovka
 • výkon
 • palivo
 • pohon

Samozrejme, okrem uvedených informácii o vozidle nájdete ešte omnoho viac, aj s presnou kalkuláciou ceny. Jazdené vozidlá si môžete zakúpiť aj cez aukčné centrum alebo sa môžete zapojiť do Shell súťaže, kde sa hrá o vozidlo BMW.

CarAudit Carvago

Akonáhle sa pre vozidlo rozhodnete a prejavíte záujem, tím špecialistov technickej inšpekcie CarAudit bude mať na starosti preveriť históriu podľa VIN čísla ako aj technický stav vozidla.

Certifikovaný mechanik celkovo na aute skontroluje 270 parametrov, pričom výsledok má zákazník k dispozícii do dvoch pracovných dní.

Následne obdržíte detailnú správu o technickom stave, fotodokumentáciu a odporúčanie Carvago ohľadom kúpy.

Pokiaľ by sa pri tejto certifikovanej kontrole ukázali na aute vážne nedostatky, Carvago záujemcovi buď vráti poplatok za kontrolu, alebo odporučí iné možnosti s opätovnou kontrolou.

Carvago car audit
Zdroj: carvago.com

Carvago záruka

Veľkým benefitom tejto online služby je možnosť vrátenia automobilu do 14 dní.

Carvago dokonca poskytuje aj predĺženú záruku na vozidlo – 6 mesiacov, kedy ručí za stav motora, prevodovky a diferenciálu s nulovou spoluúčasťou a na neobmedzený počet porúch.

Dovoz áut Carvago
Zdroj: carvago.com

Carvago skúsenosti

Pokiaľ si vyhľadáte na internete Carvago skúsenosti, nájdete niekoľko zdrojov, kde majú klienti tejto spoločnosti možnosť napísať recenziu.

Kúpa auta cez Carvago skúsenosti

Vo všeobecnosti hodnotíme Carvago recenzie za veľmi pozitívne. Pozrite si pár hodnotení, ktoré sú na internete dostupné.

Carvago skúsenosti
Zdroj: carvago.com
Carvago recenzie od klientov
Zdroj: mapy.cz

Autá Carvago

Pokiaľ ide o autá Carvago, oproti iným bazárom jednoznačne vedú v širokej škále výberu, a teda samotnom počte.

Carvago autá zo Slovenska zatiaľ neponúka, no celkovo budete mať na výber až 750-tisíc áut.

Carvago na základe algoritmu hodnotiaceho rôzne parametre vozidlá filtruje zo 14 krajín Európy. Autá Carvago majú do 10 rokov a najazdených max. 150- tisíc kilometrov. 

Pokiaľ by ste mali predsa len záujem o kúpu čisto nového auta, určite odporúčame navštíviť Autosalón Nitra, kde si najnovšie modely môžete pozrieť zblízka.

Top 10 predávaných áut

 • Škoda Octavia (2017) – kombi
 • Škoda Superb
 • Škoda Fabia
 • Volkswagen Passat
 • Volkswagen Golf
 • Audi A4
 • Volkswagen Tiguan
 • Audi A6
 • Kia Ceed
 • Hyundai i30
Carvago autá
Zdroj: pexels.com

Carvago poplatky

Carvago poplatky sú závislé na službe, ktorú si od tejto spoločnosti vyberiete.

Najčastejšie sa ja jedná o poplatky spojené so službou CarAudit. CarAudit je spoplatnený sumou 199 €, aktuálne je v akciovej cene 79 €.

Dovoz áut Carvago je rovnako spoplatnený a záleží od toho, odkiaľ je konkrétne auto dovezené. Napríklad auto z Nemecka si môžete nechať doviezť od 319 €.

Pokiaľ neviete, čo treba na STK, môžete využiť služby od Carvaga, ktoré vám STK zabezpečia za vás. Okrem toho môžete využiť umývanie a tepovanie vozidla či napríklad doplnenie prevádzkových kvapalín. Všetky tieto služby sú spoplatnené.

Carvago pobočky

Spoločnosť Carvago má momentálne pobočky celosvetovo v 6 európskych krajinách, no čo sa týka Slovenskej republiky, pobočku majú v Bratislave.

Keďže však spoločnosť pôsobí ako predaj áut cez online trhovisko, nenájdete klasické kamenné pobočky.

Na Slovensku nájdete aj nové pobočky Orlen pumpy, kde môžete vaše nové vozidlo dotankovať za dobré ceny.

Carvago Trnava

Carvago trnava je pick up point, kde si vozidlo môžete vyzdvihnúť. Avšak zakúpené vozidlo zákazníkovi vedia doručiť bez problémov až domov.

Carvago fórum

Carvago fórum slúži na to, aby ste sa podelili o svoje skúsenosti aj s inými zákazníkmi tohto internetového predajcu áut.

Najčastejšie ľudia využívajú fórum Modrý koník. Spokojní zákaníci sa tu podelili o svoje skúsenosti a postup ako kúpa auta prebiehala.

Potencionálni zákazníci tu zase hľadajú rady a recenzie. Rovnako na Modrom koníku si ľudia vymieňajú skúsenosti a rady ohľadom toho, ako funguje Vinted.

Zdroje: carvago.com, mapy.cz

Témata:
Rady a tipy

Najnovšie články