Carvago 2023 – ako funguje, skúsenosti, pobočky, autá

Služba Carvago je novinka na našom trhu, ktorá ponúka jazdené vozidlá skutočne inovatívnym online spôsobom. Ak sa chcete dozvedieť viac a zistiť ako funguje Carvago na Slovensku, kde má pobočky a aké s ním majú ľudia skúsenosti čítajte ďalej!

Carvago Slovensko

Carvago Slovensko je novinkou na slovenskom trhu, ktorá zjednodušuje situáciu všetkým, ktorí sa rozhodli zadovážiť si nové auto zo zahraničia.

Carvago konečne expandovalo aj na Slovensko a výrazne tak ovplyvňuje spôsob kupovania jazdených áut. Ponúka predaj kvalitných a preverených áut s doručením až domov online. Carvago funguje aj na českom trhu.

Aktuálne umožňuje Slovákom prístup k takmer miliónu kvalitných jazdených áut z celej Európy.

V článku nájdete

Ako funguje Carvago

Carvago funguje takmer ako každý iný online e-shop, ktorý však dbá na to, aby ste si vybrali, čo najlepšie a presne podľa vašich predstáv.

Ak sa rozhodnete pre nákup automobilu na carvago.com, odborníci vás prevedú nákupom a vďaka prepracovanému systému budete presne vedieť, čo od výberu čakať.

Koncept Carvaga tkvie v tom, aby sa zákazník, namiesto testovacej jazdy a pocitov rozhodoval na základe presných technických parametrov.

Odborníci v tejto spoločnosti zohrávajú mimoriadne dôležitú úlohu, pretože každé auto podrobia takej kontrole, akú pri kúpe v bazáre máte k dispozícii len zriedka.

Carvago sk financovanie a služby

Carvago navyše poskytuje kúpu auta aj cez ČSOB Leasing, kedy si jednoducho navolíte výšku akontácie, počet mesiacov splácania a na základe toho prebehne výpočet za mesačný poplatok za vozidlo.

Medzi ďalšie služby na individuálnu žiadosť kupujúceho patrí registrácia, umytie, STK, drobný servis, leštenie alebo tepovanie interiéru.

Samozrejme ďalej už je na zákazníkovi aké úpravy či dodatočné služby si nechá na aute vykonať, čo môže byť od drobného poplatku za diaľničnú známku až po personalizovaný tuning.

Carvago výber a online predaj auta

Po príchode na stránku carvago.com sa vám zobrazí nástroj na vyhľadávanie auta, kde zadáte želané parametre.

Keďže hovoríme o dovážaných automobiloch, Carvago nás informuje aj o poplatkoch spojených s prihlásením vozidla a dovozom.

Autá Carvago a ich cenu si navyše dokážete aj porovnať so stovkami podobných automobilov. 

Na základe vášho vyhľadávania sa vám zobrazia všetky dostupné autá s informáciami ako:

 • krajina pôvodu
 • predajca
 • najazdené kilometre
 • prvá registrácia vozidla (rok)
 • prevodovka
 • výkon
 • palivo
 • pohon

Samozrejme, okrem uvedených informácii o vozidle nájdete ešte omnoho viac, aj s presnou kalkuláciou ceny.

CarAudit Carvago

Akonáhle sa pre vozidlo rozhodnete a prejavíte záujem, tím špecialistov technickej inšpekcie CarAudit bude mať na starosti preveriť históriu podľa VIN čísla ako aj technický stav vozidla.

Certifikovaný mechanik celkovo na aute skontroluje 270 parametrov, pričom výsledok má zákazník k dispozícii do dvoch pracovných dní.

Následne obdržíte detailnú správu o technickom stave, fotodokumentáciu a odporúčanie Carvago ohľadom kúpy.

Pokiaľ by sa pri tejto certifikovanej kontrole ukázali na aute vážne nedostatky, Carvago záujemcovi buď vráti poplatok za kontrolu, alebo odporučí iné možnosti s opätovnou kontrolou.

Carvago car audit
Zdroj: carvago.com

Carvago záruka

Veľkým benefitom tejto online služby je možnosť vrátenia automobilu do 14 dní.

Carvago dokonca poskytuje aj predĺženú záruku na vozidlo – 6 mesiacov, kedy ručí za stav motora, prevodovky a diferenciálu s nulovou spoluúčasťou a na neobmedzený počet porúch.

Dovoz áut Carvago
Zdroj: carvago.com

Carvago skúsenosti

Pokiaľ si vyhľadáte na internete Carvago skúsenosti, nájdete niekoľko zdrojov, kde majú klienti tejto spoločnosti možnosť napísať recenziu.

Vo všeobecnosti hodnotíme Carvago recenzie za veľmi pozitívne. Pozrite si pár hodnotení, ktoré sú na internete dostupné.

Carvago skúsenosti
Zdroj: carvago.com
Carvago recenzie od klientov
Zdroj: mapy.cz

Autá Carvago

Pokiaľ ide o autá Carvago, oproti iným bazárom jednoznačne vedú v širokej škále výberu a teda samotnom počte.

Carvago autá zo Slovenska zatiaľ neponúka, no celkovo budete mať na výber až 750-tisíc áut.

Carvago na základe algoritmu hodnotiaceho rôzne parametre vozidlá filtruje zo 14 krajín Európy. Autá Carvago majú do 10 rokov a najazdených max. 150- tisíc kilometrov. 

Top 10 predávaných áut

 • Škoda Octavia (2017) – kombi
 • Škoda Superb
 • Škoda Fabia
 • Volkswagen Passat
 • Volkswagen Golf
 • Audi A4
 • Volkswagen Tiguan
 • Audi A6
 • Kia Ceed
 • Hyundai i30
Carvago autá
Zdroj: pexels.com

Carvago pobočky

Spoločnosť Carvago má momentálne pobočky celosvetovo v 6 európskych krajinách, no čo sa týka Slovenskej republiky, pobočku majú v Bratislave.

Keďže však spoločnosť pôsobí ako predaj áut cez online trhovisko, nenájdete klasické kamenné pobočky.

Carvago Trnava

Pick-up point, kde si vozidlo môžete vyzdvihnúť na Slovensku sa nachádza v Trnave. Avšak zakúpené vozidlo zákazníkovi vedia doručiť bez problémov až domov.

Veronika, carvago trnava je pomerne hľadané KW a okrem H3 by sa malo objaviť aj v texte a teda by som šiel „Carvago trnava je pick up point, kde si vozidlo môžete vyzdvihnúť“

Zdroj: carvago.com, mapy.cz

Najnovšie články