Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Autosalón Nitra 2023 – vystavovatelia, vstupenky, značky áut, parkovanie

Aktualizované:

Autor: Martin

Autosalón Nitra 2023 autoshow

Tohtoročný Autosalón Nitra 2023 ponúka návštevníkom ako každý rok najnovšie modely áut. Okrem toho je tu pripravený aj bohatý sprievodný program či atraktívna súťaž o auto. Pozrite si v článku, akí sú vystavovatelia, koľko stoja vstupenky či kde zaparkovať.

Autosalón Nitra 2023

Autosalón Nitra 2023 je obľúbené podujatie pre všetkých milovníkov áut, ktoré sa uskutoční aj tento rok. A pokiaľ plánujete kúpu auta a nechcete jazdenky cez Carvago či iné autobazáry, práve tu si môžete pozrieť tie najnovšie modely od známych značiek.

V článku nájdete

Nitra Autosalón 2023

Nitra Autosalón 2023 sa koná od 28.9. do 1.10. na tradičnom mieste a tým je výstavisko Agrokomplex Nitra, kde sa počas roka konajú rôzne výstavy a jednou z najväčších je práve Nitriansky autosalón. Autosalón si tak vychutnáte naplno, aj pokiaľ ste fanúšikom F1, keďže F1 program má tento víkend prestávku.

Autosalón v Nitre 2023 je štvrtok, piatok a sobotu otvorený od 9:00h do 18:00h, v posledný deň podujatia v nedeľu sú otváracie hodiny od 9:00h do 17:00h.

Návštevníci sa môžu tešiť na najnovšie modely, súťaž o auto a ďalšie zaujímavé ceny, bohatý sprievodný program a iné atrakcie.

Ak máte dostatok času, neďaleko Nitry môžete v hlavnom meste Slovenska navštíviť napr. aj tanečný festival Bratislava v pohybe.

Autosalón Nitra 2023 vystavovatelia

Vystavovatelia na Autosalón Nitra 2023 priviezli i tento rok to najlepšie, čo ponúkajú. Na výstavisku uvidíte celkovo až 31 automobilových značiek, európsku premiéru modelu DONGFENG SHINE, slovenskú premiéru modelov U-TOUR a T5 EVO EV či predpremiéru modelu MG5 od automobilky MG.

Autosalón Nitra 2023 značky

Na autosalóne v Nitre 2023 sa predstavia nasledujúce značky:

  • VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, CUPRA, MERCEDES, KIA, OPEL, VOLVO, HYUNDAI, SUZUKI, HONDA, DACIA, RENAULT, PEUGEOT, JEEP, PATAK, FIAT, NISSAN, SANGYONG, DONGFENG, VOYAH, SUBARU, DS, CITROEN, MG, MITSUBISHI, LAND ROVER, BENELLI, VANDERHALL MOTOR WORKS, IVECO, ISUZU
Autosalón Nitra 2023 mapa areálu
Zdroj: agrokomplex.sk

Autosalón Nitra 2023 vstupenky

Vstupenky na autosalón Nitra 2023 si je možné zakúpiť priamo na mieste alebo online na oficiálnom webe výstaviska Agrokomplex. Vstupenka platí na všetky súbežné výstavy. Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom) a deti do 6 rokov v sprievode rodiča majú voľný vstup.

Autosalón Nitra cena vstupeniek

VstupenkaCena
Vstupné8€
Vstupné zľavnené*7€
Parkovací lístok pre osobné auto8€
Parkovací lístok autobus25€
*Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov, Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom. Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely), Sprievodca držiteľa ŤZP/S

Autosalón Nitra 2023 súťaž

Na Nitrianskom autosalóne 2023 sa môžete zapojiť aj do súťaže za vstupenku, ktorú ste si zakúpili. Vaša vstupenka totiž slúži zároveň ako súťažný kupón, ktorý je potrebné vyplniť a hodiť do osudia. Následne bude zaradený do žrebovania o 10 hodnotených cien. Hlavnou výhrou je osobný automobil KIA CEED.

Ceny súťaže Autosalón Nitra 2023

PoradieCena
1.Automobil Kia Ceed
2.Zapožičanie vozidla Mercedes EQ EQA 300 na mesiac
3.Keramická ochrana exteriéru a interiéru vozidla – detailing v hodnote až do 3000€
4.3-dňový pobyt s wellness pre 2 osoby v Hotel Kaštieľ Mojmírovce
5.RC Model 4wd High Speed Monster Truck
6.Vysávač KÄRCHER WD 4 S s príslušenstvom vhodný pre efektívnu údržbu automobilu v hodnote 200€
7.Balík produktov autokozmetiky a príslušenstva
8.Balík produktov Tatrasvit
9.Balík produktov Tatrasvit
10.Balík produktov Tatrasvit

Autosalón v Nitre 2023 program

Okrem sledovania vystavených modelov môžete zažiť na autosalóne Nitra 2023 aj zaujímavý program. Tradične tu na vás čaká MotoTV Show, drift taxi show s českým projektom Furt Bokem či tuning a audio show v samostatnom pavilóne.

Na autosalóne sa predstavia aj Ozbrojené sily SR, ktoré tu ukážu vojenskú techniku a profesionálni vojaci predvedú ukážky bojov zblízka. Predstaví sa tu aj Hasičský a záchranný zbor SR, ktorý tu zároveň organizuje Majstrovstvá Slovenskej republiky vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel.

Okrem toho bude priamo z výstaviska vysielať motoristický magazín Pozor, zákruta, ale i dopravné spravodajstvo Zelená vlna RTVS. Deti zas poteší RC Auto Show, ktorá odprezentuje viac ako 300 RC modelov rôznych vozidiel.

Zároveň tu budú rôzne poradne, v ktorých sa dozviete množstvo informácií, ako napríklad čo treba na STK či ako si vybaviť medzinárodný vodičský preukaz.

Autosalón Nitra parkovanie

Ak vás zaujíma, ako vyriešiť parkovanie na autosalóne v Nitre, tak je to celkom jednoduché. Zaparkovať môžete priamo v areáli výstaviska, pričom cena parkovného na deň za osobné auto je 5 eur a za autobus to je 25 eur.

Okrem autosalónu môžete v tomto meste navšíviť aj výstavu kvetov s názvom Gardenia Nitra.

Zdroje: agrokomplex.sk, youtube.com

Témata:
Cestovanie

Najnovšie články