EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Seriál Iveta – dej, herci, archív, kde sledovať online, recenzie

Aktualizované:

Autor: Denisa

Iveta seriál

Seriál Iveta je vtipný a kontroverzný príbeh o pôvabnom dievčati tmavej pleti s ambíciou byť iná ako všetci ostatní. Pozrite sa, kde sledovať Iveta seriál zadarmo online a aké je herecké obsadenie.

Seriál Iveta

Iveta je slovenský rodinný seriál televízie JOJ, ktorý sa vysiela od 8. januára 2023 a tento rok môžete na televíznych obrazovkách sledovať už jeho druhú sériu.

Hlavnú postavu stvárňuje herečka a speváčka Alžbeta Ferencová, ktorá sa do povedomia divákov dostala aj účinkovaním v šou Česko Slovensko má talent, kde vystupovala spoločne s hudobnou skupinou Forsomeone.

V článku nájdete

TV JOJ Iveta seriál

Rodinný seriál Iveta môžete sledovať každú nedeľu o 20:40h na TV JOJ a na sledovanie jednej časti si vyhraďte približne 45 minút.

Ak by ste Iveta seriál nestihli naživo v TV, celé epizódy nájdete aj online alebo v archíve TV JOJ.

Dej seriálu Iveta hovorí o dievčati menom Iveta, ktorej sa splnil sen. V súťaži Miss Slovensko obsadila druhé miesto a získala byt v hlavnom meste. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko a verí, že si pre ňu budúcnosť pripravila niečo krásne.

Iveta 2 pokračovanie

Tento rok sa môžu všetci fanúšikovia seriálu Iveta TV JOJ tešiť na pokračovanie. Druhá séria tohto rodinného seriálu odštartovala 3. marca 2024, čo je v rovnaký deň, ako pokračovanie obľúbenej tanečnej show Let's Dance.

Seriál Iveta 2 má desať častí a tešiť sa môžete ako na pôvodné postavy, tak aj na nových hercov, ktorých môžete poznať zo slovenských filmov a seriálov.

V pokračovaní seriálu sa príbeh okolo pôvabnej Ivety rozdeľuje do troch dejových liniek. Okrem svojráznej a drzej krásky sa dej točí aj okolo jej partnera Števa a nového kamaráta Dada.

Iveta sa dostane do Prahy, kde sa snaží uchytiť. Rada však posedáva s miestnymi chlapmi na pumpe a hrá s nimi karty. Do života sa jej pripletie samotný primátor Liška, no taktiež bojuje o vzťah so svojou láskou Števom. Ten dostane od otca dôležitú misiu.

Iveta herci

Seriál Iveta herecké obsadenie pozostáva z hlavných a vedľajších postáv, ktoré stvárňujú herci hrajúci v ďalších slovenských seriáloch dostupných online na Voyo.sk.

Hlavnou postavou seriálu je mladá sebavedomá študentka Iveta (Alžbeta Ferencová), ktorá si vie užívať život naplno. Je tvrdohlavá, nedáva si servítku pred ústa, vždy povie čo si myslí, neznáša intrigy a akýkoľvek nátlak.

Rada sa zabáva, nepohrdne alkoholom, jej komunikácia s miestnymi chlapmi a mladíkmi je svojská ale aj vďaka tomu vždy dosiahne, čo chce. Pôvabné dievča tmavej pleti s ambíciou byť iná ako všetci ostaní.

V tabuľke nižšie si pozrite, aké ďalšie postavy uvidíte v seriáli Iveta.

Iveta JOJ herci

Postava v seriáliMeno herca / herečky
IvetaAlžbeta Ferencová
DianaZuzana Mauréry
LindaSophia Korčušková
BorikDaniel Fischer
AdriánMilan Ondrík
KňazJevgenij Libezňuk
SandraNatália Germáni
Otec IvetyMarián Balog
ŠtevoMichal Kiník
DadoMarsell Bendig

Milan Ondrík, ktorý v seriáli Iveta stvárňuje modelingového guru, je takisto hlavnou postavou v novom dramatickom slovenskom seriáli Zrada, ktorý môžete sledovať na TV Markíza.

Iveta archív

Ak nemáte možnosť pozrieť si seriál Iveta v televízií, všetky časti nájdete v archíve TV JOJ, ktorý ponúka kompletný zoznam relácií a seriálov televízie dostupný online v super kvalite.

Archív televízie JOJ nájdete na webovej stránke joj.sk, kde si môžete okrem seriálu Iveta pozrieť aj všetky časti kuchárskej reality show Bez servítky.

Iveta JOJ archív

TV JOJ archív Iveta ponúka divákom celé časti prvej aj druhej série. Jedinou nevýhodou v tomto prípade je, že všetky časti JOJ Iveta sú v archíve TV JOJ s reklamami.

Seriál Iveta online

Slovenský seriál Iveta, ktorý je o predsudkoch, živote, láske, splnených aj nesplnených snoch, môžete sledovať online a bez reklám na JOJ Play.

Streamovacia služba televízie JOJ ponúka ako prvú sériu, tak aj druhú sériu Iveta online a všetky ďalšie seriály a relácie zoradené podľa abecedy.

Seriál Iveta
Zdroj: play.joj.sk

JOJ Play predplatné je rozdelené na verziu FREE, ktorá je zadarmo a platenú verziu PREMIUM. Cena JOJ play PREMIUM je aktuálne 5,99 € mesačne.

Na prvých 7 dní si je možné túto verziu vyskúšať zadarmo.

Seriál Iveta recenzie

Seriál Iveta sa stal začiatkom minulého roka hitom televízie JOJ a získal si státisíce divákov po celom Slovensku. Prvá séria odštartovala 8. januára 2023 a diváci sa tento rok dočkali pokračovania.

Čo sa týka recenzií seriálu Iveta, tak tie hovoria ako o pozitívnych, tak aj o negatívnych hodnoteniach.

Hlavným negatívom bolo podľa divákov vyobrazenie mesta Trebišov, z ktorého pochádza hlavná hrdinka seriálu. Naopak pozitívom je trefná štúdia charakterov vystihujúcich obyvateľov Slovenska, ktorá odráža ich podstatu a korene.

Druhá séria Iveta seriálu má na csfd.sk hodnotenie 73 %, zatiaľ čo prvá séria iba 57 %.

Zdroj: joj.sk, csfd.sk, play.joj.sk, youtube.com

Témata:
Filmy a seriály

Najnovšie články