LOH 2024 Všetky info tu!

Československo má talent 2024 – porota, moderátor, kde pozerať ČSMT online, casting

Aktualizované:

Autor: Marcela

ČSMT

Prichádza 12. ročník šou Československo má talent, kde víťaz ČSMT 2024 vyhrá rozprávkovú finančnú odmenu 40 000 eur. Tešiť sa môžete na dychberúce talenty, kopec zábávy pri castingoch, skvelých moderátorov a netradičnú porotu.

Československo má talent

Jedná sa o projekt, ktorý okrem toho, že spája dva národy – Česko a Slovensko, spája aj televízne stanice TV Prima a TV JOJ, na ktorých ste mohli show sledovať.

Ide o československú verziu zahraničnej show GOT talent, ktorá sa na Slovensku koná pravidelne už niekoľko rokov, podobne ako súťaž Lets Dance.

V článku nájdete

Československo má talent 2024

12. ročník šou Československo má talent 2024 budete môcť sledovať na vašich televíznych obrazovkách od septembra tohto roku.

Na Slovensku bude talentová šou dostupná na TV JOJ, v Čechách ju môžu diváci sledovať na TV Prima.

V šou ste mohli v minulosti vidieť napríklad Sebastiana Navrátila, ktorý tu vystupoval so svojou kapelou. Tohto roku sa Sebastian zúčastnil aj reality show Survivor, ktorá sa odohráva v tropickom raji.

Československo má talent zlatý buzzer

Československo má talent zlatý buzzer slúži na to, aby skutočne talentovaných súťažiacich mohli porotci poslať priamo do finále. Každý jeden porotca má nárok jedenkrát vužiť túto možnosť.

V aktuálnej 12. sérii zatiaľ nepoznáme mená účastníkov, ktorí zlatý buzzer získali. Momentálne prebieha iba casting do reality show ČSMT 2024.

Zlatý Patrovič

Ocenenie Zlatý Patrovič nesie meno po výraznom súťažiacom Jozefovi Pátrovičovi, ktorý sa súťaže pravidelne zúčastňoval a zároveň nikdy nepodal dobrý výkon.

Napriek tomu cena nesymbolizuje najhorší výkon, ale odhodlanie a vieru v talent a cestu za svojim snom.

Ocenenie Zlatý Patrovič udeľuje porota. Zlatého Patroviča môže získať človek, ktorý síce nie je tak talentovaný, ako si myslí, ale má skutočné odhodlanie.

O tom, kto v Československo má talent 2024 získa cenu Zlatý Patrovič vás budeme priebežne informovať.

Československo má talent online

Československo má talent 2024 online je skvelá príležitosť, ako si môžete pozrieť jednotlivé časti šou kdekoľvek, kde sa práve nachádzate. Všetky časti nájdete na webe televízie JOJ v sekcii archív.

Veľkou výhodou sledovania online častí ČSMT 2024 na notebooku alebo smartfóne je to, že sa vyhnete reklamám, ktoré v televízii bežne nedokážete preskočiť.

Československo má talent archív

Archív Československo má talent 2024 je dostupný online na oficiálnej webovej stránke televízie JOJ, kde okrem samotných relácií nájdete aj zaujímavé videá zo zákulisia.

Okrem 12. série, ktorá štartuje na jeseň 2024, tu môžete sledovať aj staršie epizódy, v ktorých účinkovala napríklad aj speváčka Alžbeta Ferencová, ktorá je hlavnou postavou seriálu Iveta.

Vďaka archívu si môžete pozrieť Česloslovensko má talent 2024 celé časti.

Porota Československo má talent

12. ročník ČSMT 2024 ponúka 5 porotocov v každom diely. Československo má talent porota má svoje stálice, ku ktorým pribudne Leoš Mareš, Eva Burešová a Mária Čírová.

Československo má talent porota zostava

Zloženie poroty bude v každom diely šou iné. Avšak pravidelne môžete v porotcovskom kresle vidieť porotu, ktorá je zložená z talentovaných českých a slovenských celebrít.

Porota ČSMT pravidelná zostava:

  • Jaro Slávik
  • Marta Jandová
  • Diana Mórová
  • Jakub Prachař

Porota vyberá zo stovky prihlásených skutočné talenty a posiela ich v súťaži ďalej do ďalších kôl.

ČSMT moderátor

Moderátormi ČSMT budú aj v roku 2024 David Gránsky a Jasmina Alagič Vrbovská.

David je český herec a spevák, ktorý sa venuje aj dabingu a moderovaniu. Jasmina Alagič Vrbovská je slovenská moderátorka a modelka, ktorá moderovala aj zábavnú šou Heslo.

Jasmina a David sú zohranou dvojkou z predchádzajúcich sérii súťaže.

Československo má talent casting

Casting do Československo má talent 2024 prebiehal počas marca a apríla vo viacerých mestách na Slovensku aj v Česku. Rovnako bolo možné sa castingu zúčastniť online.

Aby ste sa show mohli zúčastniť, museli ste vyplniť prihlášku, ktorá je dostupná na webe csmatalent.sk.

V prípade, že ste nedosiahli vek 16 rokov, prihlášku za vás musel vyplniť váš zákonný zástupca.

Československo má talent casting
Zdroj: co-to-je.sk

Zaujímavosťou o castingu do ČSMT je to, že ešte pred tým, ako sa postavíte pred oficiálnu porotu v šou, vás čaká ešte jedna skúška.

Prvotne musíte svoj talent odprezentovať pred produkčnou porotou, ktorá rozhodne, či sa dostanete k oficiálnej porote.

Československo má talent finále

Finále ČSMT 2024 sa bude konať na JOJ-ke a Prime až na konci 12. série talentovej šou.

Minulý rok sa do finále dostali speváci, akrobati aj reperi.

Československo má talent 2023

V roku 2023 šou Československo má talent vyvrcholila veľkolepým finále, kde sa s najväčším počtom SMS hlasov stala víťazom 11. série operná speváčka Anna Slížová.

Tretiu pozíciu obsadila Viera Kotvasová, na druhom mieste skončil mladučký Matěj Plšek.

ČSMT 2022

Víťazom desiatej série Československo má talent 2022 sa stala speváčka Nikola Kusendová, ktorá vo finále zaspievala skladbu Za dedinou od Jara Filipa.

Na druhom mieste skončila tanečná skupina Movement Studios a na treťom sa umiestnil trinásťročný spevák Alex Rigó.

Československo má talent 2021

Deviatu sériu vyhrala nadaná tanečná skupina Diamonds. Okrem skvelého pocitu a uznania talentu si so sebou odniesli aj 40 000 eur.

Na druhom mieste sa umiestnila talentovaná speváčka Dominika Titková. A na treťom mieste sa umiestnil tanečník Noro Grofčík.

Československo má talent 2021 Zlatý Patrovič získala kaderníčka Majka so svojím speváckym vystúpením.

Zdroj: joj.sk, wikipedia.org, youtube.com

Témata:
Programy

Najnovšie články