Československo má talent 2022 – porota, moderátor a kde pozerať Československo má talent online

Československo má talent sa už túto jeseň vráti spät na vaše obrazovky s jubilejnou desiatou sériou súťaže. Tešiť sa môžete napríklad na dychberúce talenty, kopec zábávy pri castingoch, skvelých moderátorov a netradičnú porota. Československo má talent casting už nestihnete, ale môžete sa tešiť na bohatý program plný talentov a sledovať ho online.

Československo má talent 2022

Československo má talent 2022 opäť prichádza na vaše obrazovky už na jeseň tohto roku. Jedná sa o projekt, ktorý okrem toho, že spája dva národy – Česko a Slovensko, spája aj televízne stanice TV Prima a TV Joj, na ktorých show môžete sledovať.

Ide o československú verziu zahraničnej show GOT talent. V roku 2022 môžete na vašich obrazovkách sledovať jubilejnú desiatu sériu tejto nielen talentovej ale aj zábavnej show.

V článku nájdete

Československo má talent casting

Československo má talent casting už nestihnete. Ak zvažujete prihlásenie do súťaže, musíte si to nechať na nasledujúci ročník.

Castingy už má show za sebou. Konali sa vo viacerých mestách na Slovensku aj v Česku počas marca až apríla. Castingy okrem tradičnej formy prebiehali aj online.

Aby ste sa show mohli zúčastniť musíte vyplniť prihlášku, kde vyplníte základné údaje o sebe a aký je váš talent a detailné údaje o tom, ako bude vaše vystúpenie vyzerať.

V prípade, že ste nedosiahli vek 16 rokov, musí za vás prihlášku vyplniť váš zákonný zástupca.

Československo má talent casting údaje
Zdroj: co-to-je.sk

Zaujímavosťou, ktorú len málokto vie je, že pred tým ako sa postavíte pred oficiálnu porotu show, vás čaká ešte jedna skúška.

Prvotne musíte svoj talent odprezentovať pred produkčnou porotou, ktorá rozhodne či sa dostanete k oficiálnej porote.

Československo má talent archív

Ako aj iné súťaže, ako je napríklad Lets Dance, mali dostupný archív, aj Československo má talent archív je vám dostupný. Vďaka archívu si tak môžete pozrieť časti ešte raz.

Archivované videá si pozriete na oficiálnej webovej stránke televízie JOJ. Nájdete tu okrem samotných relácií aj zaujímavé videá zo zákulisia.

Československo má talent porota

Československo má talent porota má svoje stálice. Tento rok okrem stálej zostavy v nej nájdete aj výnimočného hosťa.

Československo má talent porota zostava

Pravidelne môžete v porotcovskom kresle vidieť porotu, ktorá je zložená z talentovaných českých a slovenských celebrít.

  • Jaro Slávik
  • Marta Jandová
  • Diana Mórová
  • Jakub Prachař

Jubilejná časť súťaže prinesie však aj prekvapenie. Okrem tradičnej zostavy sa v porote objaví Patrik Rytmus Vrbovský, Marián Čekovský a česká herečka Eva Holubová.

Porota vyberá zo stovky prihlásených skutočné talenty a posiela ich v súťaži ďalej do ďalších kôl.

Majú k dispozícii Československo má talent 2022 zlatý buzzer, ktorý môžu použiť a poslať súťažiaceho priamo do finále.

Zlatý Patrovič

Taktiež porota udeluje ocenie Zlatý Patrovič. Zlatého Patroviča môže získať, človek, ktorý síce nie je tak talentovaný ako si myslí, ale má skutočné odhodlanie.

ČSMT moderátor

ČSMT moderátor je od roku 2018 David Gránsky. David je český herec a spevák, ktorý sa venuje aj dabingu a moderovaniu.

Jeho moderátorskou partnerkou je slovenská modelka a moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Jasmina sa moderátorskej úlohy chopila v roku 2021 a toto je jej druhá skúsenosť s Českoslovenko má talent.

Jasmina a David sú zohranou dvojkou už z deviatej série súťaže.

Československo má talent online

Všetky časti nájdete na webe televízie JOJ v sekcii archív. Československo má talent online je skvelá príležitosť ako si môžete pozrieť časti kdekoľvek, kde sa nachádzate.

Jednotlivé časti si pohodlne pozriete na vašom smartfóne, notebooku kedykoľvek chcete.

Veľkou výhodou sledovania online častí, že sa vyhnete reklamám, ktoré v televízii bežne nedokážete preskočiť.

Československo má talent 2021

Na predstavenie tohtoročných talentov si ešte musíte chvíľu počkať, avšak Československo má talent 2021 už pozná svojho víťaza.

Deviatu sériu vyhrala nadaná tanečná skupina Diamonds. Okrem skvelého pocitu a uznania talentu si so sebou odniesli aj 40 000 eur.

Na druhom mieste sa umiestnila talentovaná speváčka Dominika Titková. A na treťom mieste sa umiestnil tanečník Noro Grofčík.

Československo má talent 2021 Zlatý Patrovič získala kaderníčka Majka so svojím speváckym vystúpením.

Zdroj: joj.sk