SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Heslo – pravidlá, účinkujúci, archív, kasting a recenzie

Aktualizované:

Autor: Denisa

Heslo archív

Na televízne obrazovky TV JOJ sa vracia tretia séria úspešnej relácie Heslo. V tejto šou sa bude hádať, vyhrávať peniaze a zabávať. Aké sú pravidlá, kto bude v televíznej relácií účinkovať a kde si môžete pozrieť Heslo archív sa dozviete v článku.

Heslo TV JOJ

Heslo je slovenská súťažno-zábavná šou na základe amerického formátu Password. Jej vynovená verzia štartuje 8. januára o 20:40h na TV JOJ v premiérových častiach s novou moderátorkou aj novými tvárami!

Televízia JOJ ponúka svojim divákom aj známu reláciu o varení Bez servítky, ktorá prináša okrem zábavy a emócii aj nejaké to kuchárske umenie pretvorené do súťaže. 

V článku nájdete

Televízna relácia Heslo

V relácii Heslo 2024 každý večer uvidíme dve súťažné dvojice, ktoré zabojujú o finančnú výhru. Zloženie dvojice bude pozostávať z jednej známej osoby a súťažiacich, ktorí sa do relácie prihlásili. Princíp ostáva rovnaký, ako ste mohli vidieť v predošlých častiach.

Zábavná relácia má dokopy tri série. Moderátorkou tretej série šou Heslo je Jasmina Alagič, ktorá taktiež moderovala známu reláciu Československo má talent.

  • Kde: TV JOJ
  • Kedy: Pondelok o 20:40h

Každý piatok o 20:40 môžete sledovať aj novú zábavnú reláciu Vtip za stovku.

Heslo archív

Ako sme už prezradili vyššie, súťažno-zábavná šou štartuje na TV JOJ už 8. januára, pričom na televíznych obrazovkách ju budete môcť vidieť každý pondelok o 20:40.

Ak však tieto nové časti v televízií nestihnete, celé časti si môžete pozrieť za poplatok online na JOJ Play.

Heslo archív je dostupné na streamovacej službe JOJ Play, ktorá ponúka balíček JOJ Play zdarma a JOJ Play premium. V časti premium uvidíte reláciu Heslo online v predstihu skôr ako v TV.

Heslo pravidlá

Pravidlá televíznej relácie Heslo hovoria o tom, že v šou si merajú sily dvojice celebrít.

Súťažiaci z dvojice dostane lístok s heslom a svojmu partnerovi ho môže napovedať len jedným slovom. Toto slovo môže buď opísať, označiť alebo napodobniť. Ak súťažiaci heslo na lístku neuhádne, pozornosť sa presúva na druhú dvojicu.

Vidieť môžete vždy jedného z dvojice – Sväťo Malachovský alebo Michal Hudák. Tí budú súťažiť proti súťažiacim, ktorí sa do relácie prihlásili.

Heslo účinkujúci

V minulosti reláciu Heslo moderoval Milan „Junior“ Zimnýkoval. Dnes na obrazovkách uvidíme novú moderátorku Jasminu Alagič, ktorá je známa svojim vtipom, šarmom a improvizáciou.

Okrem moderátorky sa nám v tretej sérií predstavia aj noví kapitáni, a to Sväťo Malachovský a Roman Poláčik, ktorí si vždy na pomoc prizvú nejakú známu tvár.

Účinkujúci Heslo 1. séria

Prvá séria šou Heslo bola odvysielaná v roku 2017 na TV JOJ. Pôvodne sa vysielala každý štvrtok v dvoch častiach za sebou o 20:35h, neskôr sa presunula na neskorší čas 22:00h.

Heslo účinkujúci prvá séria

ModerátorKapitáni tímov
Milan „Junior“ ZimnýkovalViktor Horján
Jakub Rybárik
Michael Szatmary
Štefan Martinovič
Jakub Lužina

Účinkujúci Heslo 2. séria

Druhá séria tejto súťažno-zábavnej šou sa vysielala v roku 2018, pričom moderátor aj kapitáni ostali rovnakí, ako tomu bolo aj v prvej sérií.

Ak máte radi zábavné relácie, tak v tom prípade ďalšie podobné šou ponúka aj konkurenčná TV Markíza, ktoré vysiela tieto relácie v predstihu na svojej streamovacej službe Voyo.sk.

Heslo kasting

Ak radi súťažíte a chceli ste vyhrať zaujímavú peňažnú výhru, v tom prípade ste mali možnosť prihlásiť sa na kasting do zábavnej šou Heslo TV JOJ.

Televízia minulý rok hľadala temperamentných ľudí, ktorí sa neboja postaviť tvárou v tvár známym osobnostiam z televíznej obrazovky a šoubiznisu.

Stačilo vyplniť prihlasovací formulár, ktorý bol dostupný na www.joj.sk a mohli ste vyskúšať šťastie v pripravovanej súťažno-zábavnej šou a zároveň vyhrať peknú finančnú výhru.

Televízna relácia Heslo
Zdroj: unsplash.com

Heslo recenzie

Televízna relácia Heslo sa vracia na obrazovky TV JOJ už 8. januára.

Heslo recenzie hovoria o hodnotení 3,7, ktoré nájdete na facebookovej stránke tejto relácie. Na webovej stránke www.csfd.sk má šou Heslo hodnotenie 17 %.

Väčšina recenzií je v tomto prípade negatívnych, no nájdu sa aj pozitívne ohlasy od fanúšikov, ktorí hodnotia túto súťažno-zábavnú šou kladne.

Zdroje: joj.sk, csfd.sk, youtube.com, unsplash.com

Témata:
TV

Najnovšie články